12 kwietnia 2014r.

Trampkarze starsi: Zabójcze 5 minut!

Trampkarze strarsi pszczyńskiej Iskry rozegrali w sobote o godzinie 11.00 pierwszy mecz ligowy w grupie mistrzowskiej podokręgu tyskiego z OKS ZET na boisku w Tychach.
2 kwietnia 2014r.

Trampkarze starsi: Próba sił przed ligą

Trampkarze starsi, podopieczni nowego trenera Artura Żurawieckiego na dwa tygodnie przed pierwszym meczem ligowym rozegrali sparing na sztucznym boisku w Pszczynie z Sokołem Wola.
27 lutego 2014r.

Trampkarze starsi: Wygrana bez zachwytu

Przygotowujący się do rundy wiosennej trampkarze starsi z rocznika 1999 w środowy wieczór rozegrali na boisku Piast mecz z Czaplą Kryry. Mimo, że Iskra wygrała to ze swojej gry nie może być zadowolona. Do początku ligowych rozgrywek jest jeszcze jednak nieco czasu, a sparing pokazał nad czym trzeba jeszcze popracować.
31 stycznia 2014r.

Trampkarze starsi: Wewnętrzny sparing

Okres ferii to znakomity czas, na aktywny wypoczynek. W czwartkowe przedpołudnie na boisku Piast w Pszczynie w ramach treningu odbyła się gra wewnętrzna między występującym w Śląskiej Lidze Trampkarzy zespołem 2000 a rywalizującymi w Tyskiej Lidze Trampkarzy zawodnikami z rocznika 1999.
27 stycznia 2014r.

Trampkarze starsi: Podium w Oświęcimiu

Na najniższym stopniu podium ukończyli zmagania w halowym turnieju w Oświęcimiu trampkarze starsi Iskry.
23 stycznia 2014r.

1% na rozwój pszczyńskich sportowców

Jak co roku o tej samej porze czeka nas obowiązek rocznych rozliczeń z fiskusem. Jest to jednak także szansa, aby dołożyć swoją cegiełkę na rozwój klubu sportowego z naszego miasta. Zachęcamy podatników, aby przekazać 1% podatku należnego na rzecz rozwoju pszczyńskich sportowców.
8 stycznia 2014r.

KMPP: Podium we wszystkich kategoriach

Nie udało się ustrzelić hattricka jak przed rokiem, ale mimo to w finałach Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego we wszystkich kategoriach wiekowych Iskra zaznaczyła mocno swoją obecność. W dwóch kategoriach wywalczyła mistrzostwo, zaś w dwóch kolejnych obsadziła dwa stopnie podium.
1 stycznia 2014r.

Jedyny taki mecz w roku

Piłkarski rok 2014 otwarty piłkarze Iskry otworzyli kilkanaście minut po godzinie 12:00 na boisku Piast, kiedy to po raz pierwszy w Nowym Roku na plac gry wybiegło 18 piłkarzy, aby rozegrać mecz piłkarski. W noworocznym starciu padło, aż 20 goli a skuteczniejsza okazała się drużyna trenerów.
19 grudnia 2013r.

Szansa by zostać trenerem

Zapraszamy na staż trenerski w Miejskim Klubie Sportowym Iskra Pszczyna grupy dziecięco-młodzieżowych. Co najważniejsze na chwilę obecną uprawnienia trenerskie, instruktorskie nie są potrzebne! Liczyć się będzie przede wszystkim zaangażowanie, entuzjazm i pasja.
29 listopada 2013r.

Rusza zimowy harmonogram treningów

Zima coraz bliżej, rozgrywki na otwartych boiskach już zakończone, zatem oficjalnie ulega zmianie cykl zajęć treningowych. Od 18 listopada wszystkie grupy szkoleniowe w Szkółce Piłkarskiej MKS Iskra Pszczyna trenować będą według nowego harmonogramu.
13 listopada 2013r.

Trampkarze starsi: Mistrzowie półmetka

Trampkarze pszczyńskiej Iskry w rundzie jesiennej okazali się bezkonkurencyjni. W minioną niedzielę dopełnili formalności w spotkaniu z Sokołom Orzesze rozbijając rywali aż 13:0. Tym też sposobem podopieczni Sebastiana Kamińskiego jesień zakończyli z kompletem zwycięstw i wiosną powalczą w grupie mistrzowskiej o tytuł mistrza tyskiego podokręgu.
7 listopada 2013r.

Fundacja otrzymała status OPP

Wspierająca i współpracująca z Miejskim Klubem Sportowym Iskra Pszczyna Pszczyńska Fundacja Wspierania i Rozwoju Sportu otrzymała status Organizacji Pożytku Publicznego.
1 listopada 2013r.

Trampkarze starsi: Ostatni wyjazd

W przedostatnim jesiennym meczu trampkarze starsi pszczyńskiej Iskry pokonali na wyjeździe zespół UKSu Suszec. Niemal przez cały mecz spotkanie toczyło się pod dyktando pszczynian, a licznik bramek po końcowym gwizdu zatrzymał się na cyfrze dziewięć.
28 października 2013r.

Trampkarze starsi: Kolejny pogrom

Nie było mowy o niespodziance w starciu Iskry z Grobla Ćwilkice. Pszczynianie zdeklasowali kolejny zespół i pewnie zmierzają po wygranie grupy w jesiennych zmaganiach. W niedzielne przedpołudnie na boisku w Pszczynie padło aż 20 goli.
21 października 2013r.

Trampkarze starsi: Mizerów bez szans

Na trudnym boisku wysokie zwycięstwo odnotowali trampkarze starsi. Gospodarze z Mizerowa nastawili się głównie na obronę i próbę szybkiego kontrataku, ale poprawna gra bloku defensywnego nie pozwoliła na nic drużynie LKSu. Z kolei zawodnicy Iskry mimo słabej skuteczności wpisali się na listę strzelców, aż osiem razy.
więcej »Tabela
1. MKS Iskra Pszczyna 24
2. LKS Sokół Wola 18
3. BTS Rekord Bielsko Biała 18
4. GKS Pniówek Pawłowice 18
5. UKS Suszec 9
6. Sokół Orzesze 9
7. LKS Grobla Ćwilkice 7
8. LKS Mizerów 4
9. LKS Goczałkowice 0
więcej »Najnowsza galeria

Sponsorzy i partnerzy


Copyright © 2011-2014 Iskra Pszczyna Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia