29 stycznia 2018r.

Oficjalnie z GKSem Tychy

W styczniu Iskra Pszczyna podpisała oficjalnie umowę o współpracy z I-ligowym GKS-em Tychy. Współpraca będzie odbywać się zarówno na płaszczyźnie szkoleniowej, jak i marketingowej.
29 grudnia 2017r.

Składki - będzie łatwiej

Wraz z początkiem Nowego Roku nastąpią zmiany w sposobie pobierania składek członkowskich. Ma być łatwiej, przejrzyściej i wygodniej dla wszystkich.
24 grudnia 2017r.

Wesołych Świąt

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, pełen rodzinnego ciepła i miłości, nadziei i radości. Czas kiedy chociaż na chwilę można zapomnieć o codziennych trudach i problemach.
22 września 2017r.

Seniorzy nie zagrają, młodzież tak

Obfite opady deszczu w ostatnich dniach sprawiły, że większość boisk w regionie jest w takim stanie, że uniemożliwia to grę w piłkę nożną. Nie inaczej jest także w Imielinie oraz Pszczynie co skutkuje, że w ten weekend senatorskie drużyny Iskry nie rozegrają swoich spotkań. Bez przeszkód powinny się za to odbyć mecz drużyn młodzieżowych.
12 września 2017r.

Juniorzy: Odra zgasiła Iskrę

Inaczej niż w poprzednich meczach tym razem o losach meczu w II wojewódzkiej lidze juniorów zdecydowała słabsza pierwsza odsłona.
8 września 2017r.

Juniorzy: Bielsko po raz trzeci

Trzeci mecz i trzecie spotkanie z bielską drużyną. Tym razem w środowe popołudnie do Pszczyny zawitała ekipa Rekordu.
4 września 2017r.

Juniorzy: Niezła połowa

W drugim ligowym meczu koncentracji juniorom Iskry wystarczyło na 40 minut gry. Na druga połowę w Bielsku zespół najwyraźniej "nie wyszli z szatni" i Podbeskidzie wypunktowało ekipę Iskry.
31 sierpnia 2017r.

Juniorzy: Trudny rywal na początek

Rozgrywki II wojewódzkiej ligi juniorów zainaugurowali w środowe popołudnie zawodnicy z rocznika 2001 oraz 2002. W meczu otwarcia do Pszczyny zawitała ekipa z Bielska, w składzie której gra trzech byłych zawodników Iskry.
15 sierpnia 2017r.

Liga tuż tuż. Zapraszamy na treningi

W miniony weekend swoje pierwsze mecze rozegrały drużyny seniorskie naszego klubu. W dniach 19-20 sierpnia nowy sezon zainaugurują pierwsze grupy młodzieżowe. Kto? Gdzie? Z kim? W jakich rozgrywkach? Poniżej pełna informacja o naszych grupach i starcie rozgrywek. Jeżeli jeszcze nie trenujesz w naszym klubie zachęcamy do kontaktu z naszymi trenerami, którzy pomogą Ci rozpocząć piłkarską przygodę.
14 sierpnia 2017r.

Młodzież po wakacyjnych obozach

W tegoroczne wakacje podobnie jak przed rokiem grupy młodzieżowe MKS Iskra Pszczyna uczestniczyły w obozie sportowo-rekreacyjnym nad polskim morzem zorganizowanym przy współpracy z Centrum Aktywności Ruchowej. Ponad 130 młodych piłkarzy przygotowywało formę na kolejny sezon.
więcej »Strefa rodzica
więcej »Najnowsza galeria

Sponsorzy i partnerzy


Copyright © 2011-2018 Iskra Pszczyna Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia