29 grudnia 2017r.

Składki - będzie łatwiej

Wraz z początkiem Nowego Roku nastąpią zmiany w sposobie pobierania składek członkowskich. Ma być łatwiej, przejrzyściej i wygodniej dla wszystkich.
24 grudnia 2017r.

Wesołych Świąt

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, pełen rodzinnego ciepła i miłości, nadziei i radości. Czas kiedy chociaż na chwilę można zapomnieć o codziennych trudach i problemach.
11 grudnia 2017r.

Młodzicy młodsi: Zawiodła komunikacja

W starciu z rok starszymi MKS Iskra Pszczyna wcale nie była na straconej pozycji. Jednak proste błędy zadecydowały o tym, że zawodnicy z rocznika 2006 tym razem nie zagrają w finałach KMPP.
4 grudnia 2017r.

Młodzicy: Zabiegana sobota

Zawodnicy z rocznika 2006 w sobotę wybrali się na turniej mikołajkowy do Czańca. Gracze z Iskry zakończyli turniej na III miejscu. Równocześnie w sobotę dwie drużyny zagrały w lidze MORiS w ramach 4 kolejki.
24 listopada 2017r.

Młodzicy: Podsumowali sezon

W piątek zawodnicy Iskry z rocznika 2006 mieli okazję zagrać na rodziców oraz wziąć udział w różnych zabawach na obiektach Hotelu Imperium.
7 listopada 2017r.

Młodzicy młodsi: Końcówka z mistrzem

Ostatni mecz ligowy tej jesieni rozegrali podopieczni Radosława Rakowskiego. Na koniec zespół Iskry zmierzył się z mistrzem III ligi wojewódzkiej, zespołem Podbeskidzia Bielsko Biała.
2 listopada 2017r.

Zaproszenie na aktywne półkolonie zimowe

Podobnie jak w ubiegłym roku szkolnym MKS Iskra Pszczyna przy współpracy z Centrum Aktywności Ruchowej zapraszają do aktywnego spędzenia ferii zimowych.
30 października 2017r.

Młodzicy młodsi: Rozczarowali

Zawodnicy z rocznika 2006 wybrali się do Czechowic by rozegrać spotkanie z drużyną Trójki Czechowice. Młodzi zawodnicy wracają do Pszczyny bez punktów.
23 października 2017r.

Młodzicy młodsi: Dobre wejście

W niedzielne przedpołudnie zawodnicy z rocznika 2006 wybrali się do Łazisk by zagrać spotkanie z tamtejszą Polonią. Podopieczni Radosława Rakowskiego wracają do Pszczyny z 3 punktami.
17 października 2017r.

Młodzicy młodsi: Dobry poziom, wynik nie

W poniedziałkowy wieczór zawodnicy z rocznika 2006 rozegrali kolejne spotkanie w ramach III Ligi Wojewódzkiej.
3 października 2017r.

Młodzicy młodsi: Bez argumentów

W niedzielne przedpołudnie zawodnicy z rocznika 2006 wybrali się do Bielska by zmierzyć się z zespołem Podbeskidzia.
2 października 2017r.

Młodzicy młodsi: Jest niedosyt

Po raz kolejny podopieczni Radosława Rakowskiego musieli uznać wyższość drużyny z Bielska. Tym razem zawodnicy Iskry zostali pokonani przez zespół Rekordu.
24 września 2017r.

Młodzicy młodsi: W angielskiej pogodzie

Przy prawdziwie angielskiej pogodzie swoje spotkanie ligowe rozegrali zawodnicy z rocznika 2006. Podopieczni Radosława Rakowskiego mimo złego początku pokonali Trójkę Czechowice 5:1.
22 września 2017r.

Seniorzy nie zagrają, młodzież tak

Obfite opady deszczu w ostatnich dniach sprawiły, że większość boisk w regionie jest w takim stanie, że uniemożliwia to grę w piłkę nożną. Nie inaczej jest także w Imielinie oraz Pszczynie co skutkuje, że w ten weekend senatorskie drużyny Iskry nie rozegrają swoich spotkań. Bez przeszkód powinny się za to odbyć mecz drużyn młodzieżowych.
21 września 2017r.

Młodzicy: Do trzech razy sztuka

Pierwsze zwycięstwo w ramach III ligi wojewódzkiej odnieśli zawodnicy z rocznika 2006. Zawodnicy Iskry pokonali 2:1 Polonię Łaziska Górne.
więcej »Strefa rodzica
więcej »Najnowsza galeria

Sponsorzy i partnerzy


Copyright © 2011-2018 Iskra Pszczyna Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia