1 stycznia 2018r.

W Nowy Rok po piłkarsku

Po piłkarsku przywitali Nowy Rok obecni i byli zawodnicy oraz trenerzy Miejskiego Klubu Sportowego Iskra. Tradycyjnie w południe pierwszego dnia nowego roku na boisku Piast w Pszczynie zjawili się chętni do spalania świąteczno-sylwestrowych kalorii.
29 grudnia 2017r.

Składki - będzie łatwiej

Wraz z początkiem Nowego Roku nastąpią zmiany w sposobie pobierania składek członkowskich. Ma być łatwiej, przejrzyściej i wygodniej dla wszystkich.
24 grudnia 2017r.

Wesołych Świąt

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, pełen rodzinnego ciepła i miłości, nadziei i radości. Czas kiedy chociaż na chwilę można zapomnieć o codziennych trudach i problemach.
7 grudnia 2017r.

Trampkarze: Pierwszy, podwójny krok

Dwie drużyny trampkarzy z rocznika 2003 zobaczymy w styczniowych finałach KMPP. W rozegranych w niedzielne finałach obie zgłoszone drużyny wygrały zmagania w swoich grupach eliminacyjnych.
21 listopada 2017r.

Trampkarze: Atak na podium

Pewni utrzymania po środowym zwycięstwie trampkarze w niedziele chcieli zaatakować ligowe podium. Aby stanąć na najniższym stopniu trzeba było jednak wygrać potyczkę z będącą na fali ekipą Rybnika. Mimo ambitnej postawy mecz zakończył sie podziałem punktów i Iskra jesień zakończyła na piątej pozycji.
16 listopada 2017r.

Trampkarze: Kluczowy mecz

W kontekście walki o utrzymanie na drugoligowych boiskach trampkarzy kluczowym meczem było zaległe spotkanie z Jastrzębiem. Iskra świetnie rozpoczęła i po kwadransie prowadziła różnicą dwóch bramek. W drugiej odsłonie nacisnęli goście i walka o trzy punkty i pewny ligowy byt trwała do ostatniego gwizdka.
13 listopada 2017r.

Trampkarze: Trzeba walczyć

Niedzielna porażka w Skoczowie sprawiła, że drugoligowego bytu nie mogę być pewni trampkarze z rocznika 2003. Do końca jesiennych zmagań pozostały jeszcze dwa mecze, w których trzeba obowiązkowo zapunktować.
6 listopada 2017r.

Trampkarze: Pechowy mecz

Bez punktów i z kontuzjowanym Marcelem Nyczem z wyprawy do Knurowa wrócili podopieczni Mateusza Bałucha. Szkoda tego pojedynku bo w meczu z liderem Iskra nie była drużyną słabszą.
23 października 2017r.

Trampkarze: Wymęczona wygrana

W niedzielne przedpołudnie męczyli się w Czechowicach trampkarze. Do Pszczyny wracają jednak bogatsi o trzy punkty po bramce Patryka Zakrzewskiego z końcowych minut pierwszej odsłony.
20 października 2017r.

Trampkarze: Zaległe punkty

W środowe popołudnie na boisku w Pszczynie przy pięknej słonecznej pogodzie odbyło się zaległe spotkanie odwołane wcześniej z powodu silnych opadów.
17 października 2017r.

Trampkarze: Postrzelali sobie

Pewne trzy punkty zgarnęli trampkarze w starciu z zamykającą ligową tabelę ekipą Pniówka Pawłowice. Nie ustrzegli się jednak błędów w obronie i goście zdołali strzelić bramkę.
9 października 2017r.

Trampkarze: Czas rewanżu

Drugą jesienną rundę rozpoczęli zawodnicy z rocznika 2003. W Rydułtowach gospodarze zrewanżowali się za porażkę w Pszczynie.
2 października 2017r.

Trampkarze: Słabszy dzień

Poniżej oczekiwań w Rybniku zagrali trampkarze. W niedzielne przedpołudnie młodym zawodnikom Iskry niewiele się udawało i skwapliwie wykorzystali to gospodarze, którzy byli minimalnie skuteczniejsi od pszczynian.
28 września 2017r.

Trampkarze: Wakacyjne zaległości

Zaległy mecz z drugiej kolejki ligowych rozgrywek zagrali trampkarze. Pierwotnie mecz z Pniówkiem miał się obyć jeszcze w czasie wakacji, ale na wniosek gospodarzy został przełożony. Mimo wszystko Iskra dopisała do swojego konta kolejne trzy punkty.
22 września 2017r.

Seniorzy nie zagrają, młodzież tak

Obfite opady deszczu w ostatnich dniach sprawiły, że większość boisk w regionie jest w takim stanie, że uniemożliwia to grę w piłkę nożną. Nie inaczej jest także w Imielinie oraz Pszczynie co skutkuje, że w ten weekend senatorskie drużyny Iskry nie rozegrają swoich spotkań. Bez przeszkód powinny się za to odbyć mecz drużyn młodzieżowych.
więcej »Strefa rodzica
więcej »Najnowsza galeria

Sponsorzy i partnerzy


Copyright © 2011-2018 Iskra Pszczyna Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia