19 listopada 2018r.

100 po 100 na 100

Chcemy spełnić marzenia zawodników Akademii MKS Iskra Pszczyna. Na 100-lecie niepodległości jedna z drużyn pojedzie na wymarzony mecz swojej ukochanej drużyny.
31 października 2018r.

Juniorzy: II liga przypieczętowana

W ostatniej serii gier juniorzy Iskry podejmowali na własnym boisku zespół Siódemki Tychy. Aby nie oglądać się na wynik innego meczu musieli zdobyć przynajmniej punkt.
26 października 2018r.

Juniorzy: Awans coraz bliżej

Coraz bliżej awansu do II wojewódzkiej ligi juniorów zespół z rocznika 2003. W środę w Czechowicach podopieczni Mateusza Bałucha zagrali przedostatnie ligowe spotkanie.
23 października 2018r.

Juniorzy: Mecz na szczycie

W sobotnie południe na boisku w Kozach zagrali liderujący w tabeli gospodarze oraz zajmująca drugą pozycję drużyna Iskry. Potyczka w tym meczu miała dać odpowiedź, która z tych drużyn będzie bliżej awansu.
16 października 2018r.

Juniorzy: Pod kontrolą

Kolejny wyjazdowy mecz Iskra rozstrzygnęła na swoja korzyść. Tym razem w pokonanym polu zespół Stal Bielsko-Biała.
9 października 2018r.

Juniorzy: Bez złudzeń

Wątpliwości swoim rywalom nie pozostawili w sobotnie południe juniorzy. Zespół z Czechowic wyjechał z Pszczyny z bagażem dziewięciu bramek.
25 września 2018r.

Juniorzy: Pierwszy wyjazd

Pierwszy wyjazdowy mecz w sezonie zakończył się po myśli juniorów. W potyczce z Siódemką Tychy zwycięstwo wcale jednak nie przyszło łatwo.
17 września 2018r.

Juniorzy: Słabszy dzień

Słaba skuteczność w ataku i łatwo stracone bramki sprawiły, że dość nieoczekiwanie w drugim swoim meczu juniorzy musieli przełknąć gorycz porażki. Skuteczniejsza od pszczynian okazała się drużyna Orzeł Kozy.
11 września 2018r.

Juniorzy: Późny start

Dopiero 8 września swój pierwszy mecz w sezonie rozegrali juniorzy młodsi. W domowym starciu mimo, że jako pierwsi tracili bramkę z każdą chwilą gra wyglądała lepiej i ostatecznie w starciu z bialską Stalówką udało się sięgnąć po komplet punktów.
więcej »Strefa rodzica
więcej »Tabela
1. MKS Iskra Pszczyna 21
2. LKS Orzeł Kozy 18
3. Siódemka Tychy 7
4. UMKS Trójka Czechowice 7
5. BKS Stal Bielsko Biała 5
więcej »Najnowsza galeria

Sponsorzy i partnerzy


Copyright © 2011-2018 Iskra Pszczyna Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia