21 września 2020r.

Juniorzy: Pewność siebie

UMKS Trójka Czechowice była gospodarzem meczu w ramach III wojewódzkiej ligi juniorów młodszych. Iskra od początku meczu zagrała pewnie, dzięki czemu do Pszczyny wróciła bogatsza o trzy punkty.
15 września 2020r.

Juniorzy: Odblokowani

W niedzielnym przedpołudniowym starciu z Przełomem Kaniów w grze naszych juniorów nareszcie pojawiło się nieco więcej zaangażowania i radości z gry. To przełożyło się na akcję ofensywne i strzelone bramki.
8 września 2020r.

Juniorzy: Zapunktowali

Pierwsze trzy punkty w wyjazdowym meczu w Biruniu wywalczyli w sobotę juniorzy, którzy zmierzyli się z miejscowym Golem.
30 sierpnia 2020r.

Juniorzy: Ligowy falstart

Trzecioligowe rozgrywki juniorów młodszych rozpoczął zespół z rocznika 2004/2005. Wyjazd do Orzesza podopiecznym Mateusza Pelikańskiego zupełnie się jednak nie udał.
24 sierpnia 2020r.

Juniorzy: Jest lepiej, ale...

W niedzielny poranek w Żorach zagrali juniorzy. Mimo, że gospodarzy udało się pokonać bardzo pewnie, wciąż kuleje wykańczanie stwarzanych sytuacji.
15 sierpnia 2020r.

Juniorzy: Brakuje skuteczności

W piątkowe popołudnie na boisku w Chorzowie towarzysko zagrali juniorzy. Z wielu wypracowanych sytuacji bramkowych przez pszczyńskich zawodników udało się wykorzystać tylko dwie.
27 lipca 2020r.

Spełniaj marzenia - zapraszamy

W tym roku nie ma wakacji... od piłki nożnej. Trenujemy w lipcu i sierpniu. Zachęcamy do spędzania aktywnie wolnego czasu na świeżym powietrzu wśród rówieśników.
więcej »Najnowsza galeria

Sponsorzy i partnerzy


Copyright © 2011-2020 Iskra Pszczyna Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia