Sezon 2018/2019
Terminarz: III Liga Wojewódzka C1 gr.5

1 kolejka
26.08.2018 godz.: 10:30
UMKS Trójka Czechowice 12 - 0 BKS Stal Bielsko Biała
szczegóły
29.08.2018 godz.: 17:30
LKS Zapora Wapienica 16 - 1 KS Unia Bieruń Stary
szczegóły
19.09.2018 godz.: 17:30
MKS Iskra Pszczyna 0 - 2 Siódemka Tychy
szczegóły
2 kolejka
01.09.2018 godz.: 13:00
UMKS Trójka Czechowice 0 - 3 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
02.09.2018 godz.: 13:00
BKS Stal Bielsko Biała 3 - 0 KS Unia Bieruń Stary
szczegóły
02.09.2018 godz.: 13:00
Siódemka Tychy 16 - 2 LKS Zapora Wapienica
szczegóły
3 kolejka
08.09.2018 godz.: 09:30
LKS Zapora Wapienica 3 - 8 UMKS Trójka Czechowice
szczegóły
08.09.2018 godz.: 10:00
MKS Iskra Pszczyna 22 - 0 BKS Stal Bielsko Biała
szczegóły
08.09.2018 godz.: 10:00
KS Unia Bieruń Stary 0 - 14 Siódemka Tychy
szczegóły
4 kolejka
15.09.2018 godz.: 10:00
MKS Iskra Pszczyna 6 - 0 LKS Zapora Wapienica
szczegóły
15.09.2018 godz.: 11:30
UMKS Trójka Czechowice 8 - 0 KS Unia Bieruń Stary
szczegóły
16.09.2018 godz.: 09:00
BKS Stal Bielsko Biała 1 - 11 Siódemka Tychy
szczegóły
5 kolejka
22.09.2018 godz.: 09:30
LKS Zapora Wapienica 29 - 0 BKS Stal Bielsko Biała
szczegóły
22.09.2018 godz.: 10:00
Siódemka Tychy 4 - 0 UMKS Trójka Czechowice
szczegóły
22.09.2018 godz.: 10:00
KS Unia Bieruń Stary 1 - 9 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
6 kolejka
29.09.2018 godz.: 08:30
KS Unia Bieruń Stary 2 - 3 LKS Zapora Wapienica
szczegóły
29.09.2018 godz.: 09:00
BKS Stal Bielsko Biała 0 - 10 UMKS Trójka Czechowice
szczegóły
29.09.2018 godz.: 16:30
Siódemka Tychy 3 - 0 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
7 kolejka
06.10.2018 godz.: 10:00
MKS Iskra Pszczyna 5 - 0 UMKS Trójka Czechowice
szczegóły
06.10.2018 godz.: 10:00
LKS Zapora Wapienica 5 - 5 Siódemka Tychy
szczegóły
06.10.2018 godz.: 10:00
KS Unia Bieruń Stary 11 - 0 BKS Stal Bielsko Biała
szczegóły
8 kolejka
13.10.2018 godz.: 11:00
Siódemka Tychy 8 - 0 KS Unia Bieruń Stary
szczegóły
13.10.2018 godz.: 11:30
UMKS Trójka Czechowice 9 - 2 LKS Zapora Wapienica
szczegóły
13.10.2018 godz.: 12:00
BKS Stal Bielsko Biała 0 - 11 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
9 kolejka
20.10.2018 godz.: 08:45
KS Unia Bieruń Stary 1 - 3 UMKS Trójka Czechowice
szczegóły
20.10.2018 godz.: 09:30
LKS Zapora Wapienica 4 - 8 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
20.10.2018 godz.: 11:00
Siódemka Tychy 22 - 0 BKS Stal Bielsko Biała
szczegóły
10 kolejka
27.10.2018 godz.: 11:30
UMKS Trójka Czechowice 2 - 1 Siódemka Tychy
szczegóły
28.10.2018 godz.: 09:00
BKS Stal Bielsko Biała 1 - 9 LKS Zapora Wapienica
szczegóły
28.10.2018 godz.: 10:00
MKS Iskra Pszczyna 3 - 0 KS Unia Bieruń Stary
szczegóły
więcej »Strefa rodzica
więcej »Tabela
1. Siódemka Tychy 25
2. MKS Iskra Pszczyna 24
3. UMKS Trójka Czechowice 21
4. LKS Zapora Wapienica 13
5. KS Unia Bieruń Stary 3
6. BKS Stal Bielsko Biała 3
więcej »Najnowsza galeria

Sponsorzy i partnerzy


Copyright © 2011-2019 Iskra Pszczyna Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia