Sezon 2019/2020
Terminarz: III Liga Wojewódzka C1 gr.5

1 kolejka
26.08.2018 godz.: 10:30
UMKS Trójka Czechowice 12 - 0 BKS Stal Bielsko Biała
szczegóły
29.08.2018 godz.: 17:30
LKS Zapora Wapienica 16 - 1 KS Unia Bieruń Stary
szczegóły
19.09.2018 godz.: 17:30
MKS Iskra Pszczyna 0 - 2 Siódemka Tychy
szczegóły
2 kolejka
01.09.2018 godz.: 13:00
UMKS Trójka Czechowice 0 - 3 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
02.09.2018 godz.: 13:00
BKS Stal Bielsko Biała 3 - 0 KS Unia Bieruń Stary
szczegóły
02.09.2018 godz.: 13:00
Siódemka Tychy 16 - 2 LKS Zapora Wapienica
szczegóły
3 kolejka
08.09.2018 godz.: 09:30
LKS Zapora Wapienica 3 - 8 UMKS Trójka Czechowice
szczegóły
08.09.2018 godz.: 10:00
MKS Iskra Pszczyna 22 - 0 BKS Stal Bielsko Biała
szczegóły
08.09.2018 godz.: 10:00
KS Unia Bieruń Stary 0 - 14 Siódemka Tychy
szczegóły
4 kolejka
15.09.2018 godz.: 10:00
MKS Iskra Pszczyna 6 - 0 LKS Zapora Wapienica
szczegóły
15.09.2018 godz.: 11:30
UMKS Trójka Czechowice 8 - 0 KS Unia Bieruń Stary
szczegóły
16.09.2018 godz.: 09:00
BKS Stal Bielsko Biała 1 - 11 Siódemka Tychy
szczegóły
5 kolejka
22.09.2018 godz.: 09:30
LKS Zapora Wapienica 29 - 0 BKS Stal Bielsko Biała
szczegóły
22.09.2018 godz.: 10:00
Siódemka Tychy 4 - 0 UMKS Trójka Czechowice
szczegóły
22.09.2018 godz.: 10:00
KS Unia Bieruń Stary 1 - 9 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
6 kolejka
29.09.2018 godz.: 08:30
KS Unia Bieruń Stary 2 - 3 LKS Zapora Wapienica
szczegóły
29.09.2018 godz.: 09:00
BKS Stal Bielsko Biała 0 - 10 UMKS Trójka Czechowice
szczegóły
29.09.2018 godz.: 16:30
Siódemka Tychy 3 - 0 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
7 kolejka
06.10.2018 godz.: 10:00
MKS Iskra Pszczyna 5 - 0 UMKS Trójka Czechowice
szczegóły
06.10.2018 godz.: 10:00
LKS Zapora Wapienica 5 - 5 Siódemka Tychy
szczegóły
06.10.2018 godz.: 10:00
KS Unia Bieruń Stary 11 - 0 BKS Stal Bielsko Biała
szczegóły
8 kolejka
13.10.2018 godz.: 11:00
Siódemka Tychy 8 - 0 KS Unia Bieruń Stary
szczegóły
13.10.2018 godz.: 11:30
UMKS Trójka Czechowice 9 - 2 LKS Zapora Wapienica
szczegóły
13.10.2018 godz.: 12:00
BKS Stal Bielsko Biała 0 - 11 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
9 kolejka
20.10.2018 godz.: 08:45
KS Unia Bieruń Stary 1 - 3 UMKS Trójka Czechowice
szczegóły
20.10.2018 godz.: 09:30
LKS Zapora Wapienica 4 - 8 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
20.10.2018 godz.: 11:00
Siódemka Tychy 22 - 0 BKS Stal Bielsko Biała
szczegóły
10 kolejka
27.10.2018 godz.: 11:30
UMKS Trójka Czechowice 2 - 1 Siódemka Tychy
szczegóły
28.10.2018 godz.: 09:00
BKS Stal Bielsko Biała 1 - 9 LKS Zapora Wapienica
szczegóły
28.10.2018 godz.: 10:00
MKS Iskra Pszczyna 3 - 0 KS Unia Bieruń Stary
szczegóły
więcej »Strefa rodzica

Sponsorzy i partnerzy


Copyright © 2011-2019 Iskra Pszczyna Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia