Wesołych Świąt

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, pełen rodzinnego ciepła i miłości, nadziei i radości. Czas kiedy chociaż na chwilę można zapomnieć o codziennych trudach i problemach.
2 października 2017r.

I zespół: Sprawiedliwy punkt?

Po przerwie spowodowanej fatalnymi warunkami atmosferycznymi na piłkarskie boiska powrócili seniorzy. W sobotę zespół pod wodza Grzegorza Łukasika podejmował Podlasiankę Katowice.
22 września 2017r.

Seniorzy nie zagrają, młodzież tak

Obfite opady deszczu w ostatnich dniach sprawiły, że większość boisk w regionie jest w takim stanie, że uniemożliwia to grę w piłkę nożną. Nie inaczej jest także w Imielinie oraz Pszczynie co skutkuje, że w ten weekend senatorskie drużyny Iskry nie rozegrają swoich spotkań. Bez przeszkód powinny się za to odbyć mecz drużyn młodzieżowych.
12 września 2017r.

I zespół: Derby dla Iskry

Sześć lat kibice czekali na derby Łąki z Iskrą. Nie może zatem dziwić, że pierwsze ligowe starcie obu drużyn po tak długim czasie musiało wzbudzić spore zainteresowanie.
4 września 2017r.

I zespół: Wywalczone zwycięstwo

Drugie z rządu zwycięstwo odnieśli seniorzy Iskry. Tym razem po raz drugi na własnym boisku pokonali zespół Ogrodnika Cielmice.
28 sierpnia 2017r.

I zespół: Przełamanie

Do przysłowiowych trzech razy sztuka. W trzeciej kolejce Zina Klasa Okręgowa Iskra wreszcie zgarnęła komplet punktów. W pokonanym polu zostawiła zespół Piast Bieruń Nowy.
22 sierpnia 2017r.

I zespół: Nie powinni przegrać

Drugi mecz i druga porażka, tym razem jednak po niezłym meczu, a punkty Iskra utraciła w czwartej minucie doliczonego czasu gry grając na trudnym terenie w Kosztowach.
13 sierpnia 2017r.

I zespół: Trzeba się uczyć

Nie tak miał wyglądać pierwszy mecz w klasie okręgowej pszczyńskiej Iskry. Fatalne otwarcie meczu sprawiło, że goście z Mikołowa mogli kontrolować mecz i punktować pszczynian kontrami.
11 sierpnia 2017r.

I zespół: Startują rozgrywki

W sobotę 12 sierpnia meczem z AKS Mikołów Iskra Pszczyna zainauguruje rozgrywki w klasie okręgowej. Pierwszy mecz pszczynianie rozegrają na Stadionie Miejskim w Pszczynie o godzinie 17:00.