1 marca 2018r.

Uczymy się od najlepszych

Zawodnik oraz trener grup młodzieżowych naszego klubu Paweł Zjawiński początkiem lutego odbył staż trenerski w jednej z najlepszych akademii piłkarskich w kraju. Kilkudniowy pobyt w klubie ze stolicy na pewno zaowocuje w przyszłości.
24 lutego 2018r.

I drużyna: Przeciwko kolegom

Iskra lepsza od lidera chrzanowskiej ligi okręgowej. W piątkowy wieczór na boisku w Pszczynie zawodnicy Artura Zemlaka rozegrali dobry mecz i zasłużenie wygrali z LKS Jawiszowice.
18 lutego 2018r.

I zespół: Błędy młodości

Tym razem dość nietypowo bo w niedzielne południe na boisku Piast zagrała pierwsza drużyna Iskry, a jej rywalem był reprezentant bielskiej klasy okręgowej LKS 99 Pruchna.
9 lutego 2018r.

I zespół: Coś nie zagrało

Po dobrym meczu we wtorkowy wieczór z liderem bielskiej okręgówki, tym razem słabiej wypadła gra pszczynian. Lepsi od gospodarzy okazali się grający w A klasie zawodnicy LKSu Bestwinka.
6 lutego 2018r.

I zespół: Gra na tak

Pierwszy sparing z nowym trenerem rozegrali zawodnicy Iskry Pszczyna. Trener Artur Zemlak we wtorkowy wieczór zobaczył swoich nowych podopiecznych w akcji i mógł być po meczu usatysfakcjonowany postawą drużyny.
6 lutego 2018r.

I zespół: Zmiana trenera

Końcem stycznia obowiązki trenera pierwszej drużyny przestał pełnić Grzegorz Łukasik. Stanowisko szkoleniowca Iskry nie pozostało długo puste od lutego obowiązki przejął bowiem dobrze znany w pszczyńskiej Iskrze Artur Zemlak.
29 stycznia 2018r.

I zespół: Hokejowo w Jastrzębiu

Drugi pojedynek zagrali w okresie przygotowań piłkarze Iskry. W piątkowy wieczór w Jastrzębiu młoda ekipa Iskry rywalizowała z juniorami gospodarzy i po szalonym meczu padło aż 10 bramek.
29 stycznia 2018r.

Nagrody Burmistrza rozdane

W ubiegłym tygodniu burmistrz Dariusz Skrobol wręczył nagrody i wyróżnienia sportowcom, działaczom, a także trenerom za osiągnięte wyniki w 2017 roku.
29 stycznia 2018r.

Oficjalnie z GKSem Tychy

W styczniu Iskra Pszczyna podpisała oficjalnie umowę o współpracy z I-ligowym GKS-em Tychy. Współpraca będzie odbywać się zarówno na płaszczyźnie szkoleniowej, jak i marketingowej.
22 stycznia 2018r.

I zespół: Poniżej oczekiwań

W niedzielę pod dachem hali w Goczałkowicach rozegrany został halowy turniej pszczyńskich drużyn o Puchar Burmistrza Pszczyny. W turnieju zagrało osiem drużyn w tym dwa składy Iskry Pszczyna.
20 stycznia 2018r.

I zespół: Ruszyły przygotowania i sparingi

Od 10 stycznia do rundy wiosennej przygotowuje się zespół seniorów grający w klasie okręgowej. Podsumowaniem pierwszych dni zimowych treningów była potyczka z czwartoligową Spójnią Landek.
24 grudnia 2017r.

Wesołych Świąt

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, pełen rodzinnego ciepła i miłości, nadziei i radości. Czas kiedy chociaż na chwilę można zapomnieć o codziennych trudach i problemach.
2 października 2017r.

I zespół: Sprawiedliwy punkt?

Po przerwie spowodowanej fatalnymi warunkami atmosferycznymi na piłkarskie boiska powrócili seniorzy. W sobotę zespół pod wodza Grzegorza Łukasika podejmował Podlasiankę Katowice.
22 września 2017r.

Seniorzy nie zagrają, młodzież tak

Obfite opady deszczu w ostatnich dniach sprawiły, że większość boisk w regionie jest w takim stanie, że uniemożliwia to grę w piłkę nożną. Nie inaczej jest także w Imielinie oraz Pszczynie co skutkuje, że w ten weekend senatorskie drużyny Iskry nie rozegrają swoich spotkań. Bez przeszkód powinny się za to odbyć mecz drużyn młodzieżowych.
12 września 2017r.

I zespół: Derby dla Iskry

Sześć lat kibice czekali na derby Łąki z Iskrą. Nie może zatem dziwić, że pierwsze ligowe starcie obu drużyn po tak długim czasie musiało wzbudzić spore zainteresowanie.
więcej »Strefa rodzica
więcej »Najbliższe spotkanie
GKS Urania Ruda Śląska - MKS Iskra Pszczyna
21.04.2018 godz.: 11:00
więcej »Tabela
1. LGKS Podlesianka Katowice 50
2. LKS Pogoń Imielin 49
3. AKS Mikołów 45
4. LKS Unia Kosztowy 43
5. Piast Bieruń Nowy 35
6. MKS Iskra Pszczyna 33
7. LKS Łąka 30
8. KS Górnik 09 Mysłowice 28
9. LKS Ogrodnik Cielmice 26
10. GKS Urania Ruda Śląska 24
11. BKS Sparta Katowice 24
12. LKS Sokół Wola 21
13. GKS Wawel Wirek 20
14. GKS Krupiński Suszec 12
15. MKS Pogoń Ruda Śląska 10
16. GKS Grunwald Ruda Śląska 0
więcej »Najnowsza galeria

Sponsorzy i partnerzy


Copyright © 2011-2018 Iskra Pszczyna Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia