Sezon 2017/2018
Terminarz: Klasa okręgowa

1. kolejka
12.08.2017 godz.: 11:00
GKS Urania Ruda Śląska 7 - 1 GKS Krupiński Suszec
szczegóły
12.08.2017 godz.: 17:00
MKS Iskra Pszczyna 1 - 5 AKS Mikołów
szczegóły
12.08.2017 godz.: 17:00
LKS Łąka 4 - 1 MKS Pogoń Ruda Śląska
szczegóły
12.08.2017 godz.: 17:00
LKS Ogrodnik Cielmice 3 - 0 GKS Grunwald Ruda Śląska
szczegóły
12.08.2017 godz.: 17:00
LGKS Podlesianka Katowice 4 - 4 BKS Sparta Katowice
szczegóły
12.08.2017 godz.: 17:00
KS Górnik 09 Mysłowice 1 - 1 GKS Wawel Wirek
szczegóły
12.08.2017 godz.: 17:00
LKS Pogoń Imielin 2 - 2 LKS Sokół Wola
szczegóły
12.08.2017 godz.: 17:00
LKS Unia Kosztowy 2 - 1 Piast Bieruń Nowy
szczegóły
2. kolejka
19.08.2017 godz.: 17:00
AKS Mikołów 3 - 2 LKS Ogrodnik Cielmice
szczegóły
19.08.2017 godz.: 17:00
LKS Sokół Wola 1 - 1 LGKS Podlesianka Katowice
szczegóły
19.08.2017 godz.: 17:00
GKS Krupiński Suszec 1 - 2 LKS Pogoń Imielin
szczegóły
19.08.2017 godz.: 17:00
Piast Bieruń Nowy 3 - 2 GKS Wawel Wirek
szczegóły
19.08.2017 godz.: 17:00
GKS Urania Ruda Śląska 2 - 0 MKS Pogoń Ruda Śląska
szczegóły
19.08.2017 godz.: 17:00
GKS Grunwald Ruda Śląska 0 - 4 LKS Łąka
szczegóły
19.08.2017 godz.: 17:00
BKS Sparta Katowice 1 - 1 KS Górnik 09 Mysłowice
szczegóły
19.08.2017 godz.: 17:00
LKS Unia Kosztowy 2 - 1 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
3. kolejka
26.08.2017 godz.: 17:00
MKS Iskra Pszczyna 3 - 0 Piast Bieruń Nowy
szczegóły
26.08.2017 godz.: 17:00
LKS Łąka 0 - 0 AKS Mikołów
szczegóły
26.08.2017 godz.: 17:00
GKS Urania Ruda Śląska 6 - 1 GKS Grunwald Ruda Śląska
szczegóły
26.08.2017 godz.: 17:00
LKS Ogrodnik Cielmice 2 - 3 LKS Unia Kosztowy
szczegóły
26.08.2017 godz.: 17:00
LGKS Podlesianka Katowice 2 - 0 GKS Krupiński Suszec
szczegóły
26.08.2017 godz.: 17:00
KS Górnik 09 Mysłowice 5 - 1 LKS Sokół Wola
szczegóły
26.08.2017 godz.: 17:00
LKS Pogoń Imielin 4 - 0 MKS Pogoń Ruda Śląska
szczegóły
26.08.2017 godz.: 17:00
GKS Wawel Wirek 1 - 5 BKS Sparta Katowice
szczegóły
4. kolejka
02.09.2017 godz.: 16:00
MKS Iskra Pszczyna 3 - 1 LKS Ogrodnik Cielmice
szczegóły
02.09.2017 godz.: 16:30
AKS Mikołów 5 - 3 GKS Urania Ruda Śląska
szczegóły
02.09.2017 godz.: 16:30
LKS Sokół Wola 2 - 1 GKS Wawel Wirek
szczegóły
02.09.2017 godz.: 16:30
GKS Krupiński Suszec 0 - 4 KS Górnik 09 Mysłowice
szczegóły
02.09.2017 godz.: 16:30
Piast Bieruń Nowy 4 - 0 BKS Sparta Katowice
szczegóły
02.09.2017 godz.: 16:30
GKS Grunwald Ruda Śląska 0 - 4 LKS Pogoń Imielin
szczegóły
02.09.2017 godz.: 16:30
LKS Unia Kosztowy 2 - 0 LKS Łąka
szczegóły
02.09.2017 godz.: 16:30
MKS Pogoń Ruda Śląska 1 - 3 LGKS Podlesianka Katowice
szczegóły
5. kolejka
09.09.2017 godz.: 16:30
GKS Urania Ruda Śląska 2 - 1 LKS Unia Kosztowy
szczegóły
09.09.2017 godz.: 16:30
LKS Ogrodnik Cielmice 1 - 1 Piast Bieruń Nowy
szczegóły
09.09.2017 godz.: 16:30
LGKS Podlesianka Katowice 5 - 0 GKS Grunwald Ruda Śląska
szczegóły
09.09.2017 godz.: 16:30
KS Górnik 09 Mysłowice 2 - 1 MKS Pogoń Ruda Śląska
szczegóły
09.09.2017 godz.: 16:30
LKS Pogoń Imielin 4 - 3 AKS Mikołów
szczegóły
09.09.2017 godz.: 16:30
BKS Sparta Katowice 5 - 1 LKS Sokół Wola
szczegóły
09.09.2017 godz.: 16:30
GKS Wawel Wirek 0 - 1 GKS Krupiński Suszec
szczegóły
10.09.2017 godz.: 16:00
LKS Łąka 1 - 2 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
6. kolejka
16.09.2017 godz.: 16:00
MKS Iskra Pszczyna 2 - 1 GKS Urania Ruda Śląska
szczegóły
16.09.2017 godz.: 16:30
AKS Mikołów 1 - 1 LGKS Podlesianka Katowice
szczegóły
16.09.2017 godz.: 16:30
GKS Krupiński Suszec 0 - 5 BKS Sparta Katowice
szczegóły
16.09.2017 godz.: 16:30
Piast Bieruń Nowy 3 - 0 LKS Sokół Wola
szczegóły
16.09.2017 godz.: 16:30
LKS Ogrodnik Cielmice 0 - 0 LKS Łąka
szczegóły
16.09.2017 godz.: 16:30
GKS Grunwald Ruda Śląska 1 - 4 KS Górnik 09 Mysłowice
szczegóły
16.09.2017 godz.: 16:30
LKS Unia Kosztowy 2 - 1 LKS Pogoń Imielin
szczegóły
16.09.2017 godz.: 16:30
MKS Pogoń Ruda Śląska 2 - 3 GKS Wawel Wirek
szczegóły
7. kolejka
23.09.2017 godz.: 16:30
LKS Sokół Wola 2 - 1 GKS Krupiński Suszec
szczegóły
23.09.2017 godz.: 16:30
LKS Łąka 0 - 2 Piast Bieruń Nowy
szczegóły
23.09.2017 godz.: 16:30
GKS Urania Ruda Śląska 0 - 2 LKS Ogrodnik Cielmice
szczegóły
23.09.2017 godz.: 16:30
LGKS Podlesianka Katowice 2 - 1 LKS Unia Kosztowy
szczegóły
23.09.2017 godz.: 16:30
KS Górnik 09 Mysłowice 3 - 2 AKS Mikołów
szczegóły
23.09.2017 godz.: 16:30
BKS Sparta Katowice 4 - 2 MKS Pogoń Ruda Śląska
szczegóły
23.09.2017 godz.: 16:30
GKS Wawel Wirek 3 - 2 GKS Grunwald Ruda Śląska
szczegóły
25.11.2017 godz.: 13:00
LKS Pogoń Imielin 2 - 1 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
8. kolejka
30.09.2017 godz.: 16:00
MKS Iskra Pszczyna 1 - 1 LGKS Podlesianka Katowice
szczegóły
30.09.2017 godz.: 16:30
AKS Mikołów 2 - 0 GKS Wawel Wirek
szczegóły
30.09.2017 godz.: 16:30
Piast Bieruń Nowy 3 - 0 GKS Krupiński Suszec
szczegóły
30.09.2017 godz.: 16:30
LKS Łąka 5 - 0 GKS Urania Ruda Śląska
szczegóły
30.09.2017 godz.: 16:30
LKS Ogrodnik Cielmice 1 - 2 LKS Pogoń Imielin
szczegóły
30.09.2017 godz.: 16:30
GKS Grunwald Ruda Śląska 0 - 6 BKS Sparta Katowice
szczegóły
30.09.2017 godz.: 16:30
LKS Unia Kosztowy 0 - 0 KS Górnik 09 Mysłowice
szczegóły
30.09.2017 godz.: 16:30
MKS Pogoń Ruda Śląska 1 - 3 LKS Sokół Wola
szczegóły
9. kolejka
07.10.2017 godz.: 15:00
LKS Sokół Wola 3 - 0 GKS Grunwald Ruda Śląska
szczegóły
07.10.2017 godz.: 15:00
GKS Krupiński Suszec 2 - 2 MKS Pogoń Ruda Śląska
szczegóły
07.10.2017 godz.: 15:00
GKS Urania Ruda Śląska 0 - 2 Piast Bieruń Nowy
szczegóły
07.10.2017 godz.: 15:00
LGKS Podlesianka Katowice 1 - 0 LKS Ogrodnik Cielmice
szczegóły
07.10.2017 godz.: 15:00
KS Górnik 09 Mysłowice 0 - 0 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
07.10.2017 godz.: 15:00
LKS Pogoń Imielin 2 - 1 LKS Łąka
szczegóły
07.10.2017 godz.: 15:00
BKS Sparta Katowice 2 - 3 AKS Mikołów
szczegóły
07.10.2017 godz.: 15:00
GKS Wawel Wirek 1 - 3 LKS Unia Kosztowy
szczegóły
10. kolejka
14.10.2017 godz.: 15:00
MKS Iskra Pszczyna 0 - 2 GKS Wawel Wirek
szczegóły
14.10.2017 godz.: 15:00
AKS Mikołów 3 - 0 LKS Sokół Wola
szczegóły
14.10.2017 godz.: 15:00
Piast Bieruń Nowy 2 - 1 MKS Pogoń Ruda Śląska
szczegóły
14.10.2017 godz.: 15:00
LKS Łąka 3 - 3 LGKS Podlesianka Katowice
szczegóły
14.10.2017 godz.: 15:00
GKS Urania Ruda Śląska 0 - 5 LKS Pogoń Imielin
szczegóły
14.10.2017 godz.: 15:00
LKS Ogrodnik Cielmice 2 - 2 KS Górnik 09 Mysłowice
szczegóły
14.10.2017 godz.: 15:00
GKS Grunwald Ruda Śląska 1 - 2 GKS Krupiński Suszec
szczegóły
14.10.2017 godz.: 15:00
LKS Unia Kosztowy 3 - 1 BKS Sparta Katowice
szczegóły
11. kolejka
21.10.2017 godz.: 15:00
LKS Sokół Wola 1 - 1 LKS Unia Kosztowy
szczegóły
21.10.2017 godz.: 15:00
GKS Krupiński Suszec 3 - 0 AKS Mikołów
szczegóły
21.10.2017 godz.: 15:00
LGKS Podlesianka Katowice 2 - 0 GKS Urania Ruda Śląska
szczegóły
21.10.2017 godz.: 15:00
KS Górnik 09 Mysłowice 3 - 2 LKS Łąka
szczegóły
21.10.2017 godz.: 15:00
LKS Pogoń Imielin 4 - 1 Piast Bieruń Nowy
szczegóły
21.10.2017 godz.: 15:00
BKS Sparta Katowice 2 - 3 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
21.10.2017 godz.: 15:00
GKS Wawel Wirek 0 - 1 LKS Ogrodnik Cielmice
szczegóły
21.10.2017 godz.: 15:00
MKS Pogoń Ruda Śląska 3 - 0 GKS Grunwald Ruda Śląska
szczegóły
12. kolejka
28.10.2017 godz.: 14:00
MKS Iskra Pszczyna 2 - 0 LKS Sokół Wola
szczegóły
28.10.2017 godz.: 14:00
AKS Mikołów 6 - 0 MKS Pogoń Ruda Śląska
szczegóły
28.10.2017 godz.: 14:00
Piast Bieruń Nowy 6 - 2 GKS Grunwald Ruda Śląska
szczegóły
28.10.2017 godz.: 14:00
LKS Łąka 3 - 2 GKS Wawel Wirek
szczegóły
28.10.2017 godz.: 14:00
GKS Urania Ruda Śląska 0 - 3 KS Górnik 09 Mysłowice
szczegóły
28.10.2017 godz.: 14:00
LKS Ogrodnik Cielmice 3 - 1 BKS Sparta Katowice
szczegóły
28.10.2017 godz.: 14:00
LKS Pogoń Imielin 1 - 2 LGKS Podlesianka Katowice
szczegóły
28.10.2017 godz.: 14:00
LKS Unia Kosztowy 5 - 3 GKS Krupiński Suszec
szczegóły
13. kolejka
04.11.2017 godz.: 13:00
LKS Sokół Wola 1 - 2 LKS Ogrodnik Cielmice
szczegóły
04.11.2017 godz.: 13:00
GKS Krupiński Suszec 1 - 2 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
04.11.2017 godz.: 13:00
GKS Grunwald Ruda Śląska 0 - 8 AKS Mikołów
szczegóły
04.11.2017 godz.: 13:00
LGKS Podlesianka Katowice 2 - 1 Piast Bieruń Nowy
szczegóły
04.11.2017 godz.: 13:00
KS Górnik 09 Mysłowice 0 - 1 LKS Pogoń Imielin
szczegóły
04.11.2017 godz.: 13:00
BKS Sparta Katowice 1 - 2 LKS Łąka
szczegóły
04.11.2017 godz.: 13:00
GKS Wawel Wirek 2 - 0 GKS Urania Ruda Śląska
szczegóły
04.11.2017 godz.: 13:00
MKS Pogoń Ruda Śląska 1 - 4 LKS Unia Kosztowy
szczegóły
14. kolejka
11.11.2017 godz.: 13:00
MKS Iskra Pszczyna 6 - 0 MKS Pogoń Ruda Śląska
szczegóły
11.11.2017 godz.: 13:00
Piast Bieruń Nowy 1 - 3 AKS Mikołów
szczegóły
11.11.2017 godz.: 13:00
LKS Łąka 3 - 1 LKS Sokół Wola
szczegóły
11.11.2017 godz.: 13:00
GKS Urania Ruda Śląska 1 - 0 BKS Sparta Katowice
szczegóły
11.11.2017 godz.: 13:00
LKS Ogrodnik Cielmice 2 - 2 GKS Krupiński Suszec
szczegóły
11.11.2017 godz.: 13:00
LGKS Podlesianka Katowice 2 - 0 KS Górnik 09 Mysłowice
szczegóły
11.11.2017 godz.: 13:00
LKS Pogoń Imielin 4 - 1 GKS Wawel Wirek
szczegóły
11.11.2017 godz.: 13:00
LKS Unia Kosztowy 13 - 0 GKS Grunwald Ruda Śląska
szczegóły
15. kolejka
18.11.2017 godz.: 11:00
GKS Grunwald Ruda Śląska 0 - 3 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
18.11.2017 godz.: 13:00
AKS Mikołów 0 - 0 LKS Unia Kosztowy
szczegóły
18.11.2017 godz.: 13:00
LKS Sokół Wola 1 - 3 GKS Urania Ruda Śląska
szczegóły
18.11.2017 godz.: 13:00
GKS Krupiński Suszec 1 - 2 LKS Łąka
szczegóły
18.11.2017 godz.: 13:00
KS Górnik 09 Mysłowice 1 - 2 Piast Bieruń Nowy
szczegóły
18.11.2017 godz.: 13:00
BKS Sparta Katowice 1 - 2 LKS Pogoń Imielin
szczegóły
18.11.2017 godz.: 13:00
GKS Wawel Wirek 0 - 3 LGKS Podlesianka Katowice
szczegóły
18.11.2017 godz.: 13:00
MKS Pogoń Ruda Śląska 1 - 3 LKS Ogrodnik Cielmice
szczegóły
więcej »Strefa rodzica
więcej »Tabela
1. LKS Pogoń Imielin 37
2. LGKS Podlesianka Katowice 35
3. LKS Unia Kosztowy 33
4. AKS Mikołów 30
5. MKS Iskra Pszczyna 29
6. Piast Bieruń Nowy 28
7. KS Górnik 09 Mysłowice 26
8. LKS Łąka 24
9. LKS Ogrodnik Cielmice 22
10. GKS Urania Ruda Śląska 18
11. BKS Sparta Katowice 17
12. LKS Sokół Wola 15
13. GKS Wawel Wirek 13
14. GKS Krupiński Suszec 11
15. MKS Pogoń Ruda Śląska 4
16. GKS Grunwald Ruda Śląska 0
więcej »Najnowsza galeria

Sponsorzy i partnerzy


Copyright © 2011-2018 Iskra Pszczyna Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia