Sezon 2020/2021
Terminarz: IV liga grupa 2 śląska

1. kolejka
25.07.2020 godz.: 14:00
MKS Iskra Pszczyna 2 - 1 GKS II Tychy
szczegóły
25.07.2020 godz.: 14:30
LKS Unia Turza Śląska 1 - 1 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
szczegóły
25.07.2020 godz.: 17:00
LKS Czaniec - MRKS Czechowice - Dziedzice
25.07.2020 godz.: 17:00
Odra Centrum Wodzisław 3 - 1 KS Rozwój Katowice
szczegóły
25.07.2020 godz.: 17:00
Jedność 32 Przyszowice 1 - 0 KS Spójnia Landek
szczegóły
25.07.2020 godz.: 17:00
GKS Radziechowy - Wieprz 2 - 3 LKS Drzewiarz Jasienica
szczegóły
25.07.2020 godz.: 17:00
LKS Unia Książenice 1 - 0 LKS Bełk
szczegóły
25.07.2020 godz.: 17:00
LKS Orzeł Łękawica 1 - 2 MKS Odra Wodzisław Śląski
szczegóły
2. kolejka
01.08.2020 godz.: 17:00
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4 - 1 Jedność 32 Przyszowice
szczegóły
01.08.2020 godz.: 17:00
MRKS Czechowice - Dziedzice 1 - 1 KS Spójnia Landek
szczegóły
01.08.2020 godz.: 17:00
LKS Czaniec 3 - 3 KS Kuźnia Ustroń
szczegóły
01.08.2020 godz.: 17:00
GKS II Tychy 0 - 2 LKS Orzeł Łękawica
szczegóły
01.08.2020 godz.: 17:00
LKS Drzewiarz Jasienica 1 - 1 LKS Unia Turza Śląska
szczegóły
01.08.2020 godz.: 17:00
LKS Bełk 3 - 2 Odra Centrum Wodzisław
szczegóły
01.08.2020 godz.: 17:00
MKS Odra Wodzisław Śląski 0 - 1 LKS Unia Książenice
szczegóły
01.08.2020 godz.: 17:00
KS Rozwój Katowice 5 - 0 GKS Radziechowy - Wieprz
szczegóły
3. kolejka
08.08.2020 godz.: 17:00
MKS Iskra Pszczyna 1 - 4 LKS Czaniec
szczegóły
08.08.2020 godz.: 17:00
Odra Centrum Wodzisław 0 - 6 MKS Odra Wodzisław Śląski
szczegóły
08.08.2020 godz.: 17:00
Jedność 32 Przyszowice 1 - 3 LKS Drzewiarz Jasienica
szczegóły
08.08.2020 godz.: 17:00
KS Kuźnia Ustroń 0 - 3 MRKS Czechowice - Dziedzice
szczegóły
08.08.2020 godz.: 17:00
KS Spójnia Landek 0 - 1 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
szczegóły
08.08.2020 godz.: 17:00
GKS Radziechowy - Wieprz 1 - 1 LKS Bełk
szczegóły
08.08.2020 godz.: 17:00
LKS Unia Turza Śląska 3 - 2 KS Rozwój Katowice
szczegóły
08.08.2020 godz.: 17:00
LKS Unia Książenice 3 - 1 GKS II Tychy
szczegóły
4. kolejka
15.08.2020 godz.: 17:00
MRKS Czechowice - Dziedzice 2 - 1 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
szczegóły
15.08.2020 godz.: 17:00
LKS Czaniec 1 - 1 LKS Orzeł Łękawica
szczegóły
15.08.2020 godz.: 17:00
GKS II Tychy 4 - 0 Odra Centrum Wodzisław
szczegóły
15.08.2020 godz.: 17:00
LKS Drzewiarz Jasienica 0 - 2 KS Spójnia Landek
szczegóły
15.08.2020 godz.: 17:00
KS Kuźnia Ustroń 3 - 0 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
15.08.2020 godz.: 17:00
LKS Bełk 4 - 1 LKS Unia Turza Śląska
szczegóły
15.08.2020 godz.: 17:00
MKS Odra Wodzisław Śląski 2 - 1 GKS Radziechowy - Wieprz
szczegóły
15.08.2020 godz.: 17:00
KS Rozwój Katowice 4 - 0 Jedność 32 Przyszowice
szczegóły
5. kolejka
22.08.2020 godz.: 17:00
MKS Iskra Pszczyna 0 - 1 MRKS Czechowice - Dziedzice
szczegóły
22.08.2020 godz.: 17:00
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3 - 0 LKS Drzewiarz Jasienica
szczegóły
22.08.2020 godz.: 17:00
Jedność 32 Przyszowice 0 - 2 LKS Bełk
szczegóły
22.08.2020 godz.: 17:00
KS Spójnia Landek 1 - 1 KS Rozwój Katowice
szczegóły
22.08.2020 godz.: 17:00
GKS Radziechowy - Wieprz 2 - 1 GKS II Tychy
szczegóły
22.08.2020 godz.: 17:00
LKS Unia Turza Śląska 2 - 6 MKS Odra Wodzisław Śląski
szczegóły
22.08.2020 godz.: 17:00
LKS Unia Książenice 6 - 2 LKS Czaniec
szczegóły
22.08.2020 godz.: 17:00
LKS Orzeł Łękawica 2 - 3 KS Kuźnia Ustroń
szczegóły
6. kolejka
29.08.2020 godz.: 17:00
MKS Iskra Pszczyna 1 - 4 LKS Orzeł Łękawica
szczegóły
29.08.2020 godz.: 17:00
MRKS Czechowice - Dziedzice 2 - 3 LKS Drzewiarz Jasienica
szczegóły
29.08.2020 godz.: 17:00
LKS Czaniec 2 - 1 Odra Centrum Wodzisław
szczegóły
29.08.2020 godz.: 17:00
GKS II Tychy 2 - 2 LKS Unia Turza Śląska
szczegóły
29.08.2020 godz.: 17:00
KS Kuźnia Ustroń 0 - 2 LKS Unia Książenice
szczegóły
29.08.2020 godz.: 17:00
LKS Bełk 1 - 1 KS Spójnia Landek
szczegóły
29.08.2020 godz.: 17:00
MKS Odra Wodzisław Śląski 2 - 0 Jedność 32 Przyszowice
szczegóły
29.08.2020 godz.: 17:00
KS Rozwój Katowice 2 - 2 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
szczegóły
7. kolejka
05.09.2020 godz.: 16:00
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3 - 0 LKS Bełk
szczegóły
05.09.2020 godz.: 16:00
Odra Centrum Wodzisław 2 - 4 KS Kuźnia Ustroń
szczegóły
05.09.2020 godz.: 16:00
Jedność 32 Przyszowice 3 - 0 GKS II Tychy
szczegóły
05.09.2020 godz.: 16:00
LKS Drzewiarz Jasienica 4 - 1 KS Rozwój Katowice
szczegóły
05.09.2020 godz.: 16:00
KS Spójnia Landek 3 - 0 MKS Odra Wodzisław Śląski
szczegóły
05.09.2020 godz.: 16:00
GKS Radziechowy - Wieprz 1 - 2 LKS Czaniec
szczegóły
05.09.2020 godz.: 16:00
LKS Unia Książenice 3 - 2 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
05.09.2020 godz.: 16:00
LKS Orzeł Łękawica 2 - 0 MRKS Czechowice - Dziedzice
szczegóły
8. kolejka
12.09.2020 godz.: 16:00
MKS Iskra Pszczyna 0 - 4 Odra Centrum Wodzisław
szczegóły
12.09.2020 godz.: 16:00
MRKS Czechowice - Dziedzice 1 - 1 KS Rozwój Katowice
szczegóły
12.09.2020 godz.: 16:00
LKS Czaniec 1 - 1 LKS Unia Turza Śląska
szczegóły
12.09.2020 godz.: 16:00
GKS II Tychy 3 - 2 KS Spójnia Landek
szczegóły
12.09.2020 godz.: 16:00
KS Kuźnia Ustroń 1 - 1 GKS Radziechowy - Wieprz
szczegóły
12.09.2020 godz.: 16:00
LKS Bełk 2 - 0 LKS Drzewiarz Jasienica
szczegóły
12.09.2020 godz.: 16:00
MKS Odra Wodzisław Śląski 4 - 0 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
szczegóły
12.09.2020 godz.: 16:00
LKS Orzeł Łękawica 3 - 1 LKS Unia Książenice
szczegóły
9. kolejka
22.09.2020 godz.: 16:00
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3 - 5 GKS II Tychy
szczegóły
22.09.2020 godz.: 16:00
Odra Centrum Wodzisław 2 - 1 LKS Orzeł Łękawica
szczegóły
22.09.2020 godz.: 16:00
Jedność 32 Przyszowice 0 - 3 LKS Czaniec
szczegóły
22.09.2020 godz.: 16:00
LKS Drzewiarz Jasienica 0 - 2 MKS Odra Wodzisław Śląski
szczegóły
22.09.2020 godz.: 16:00
GKS Radziechowy - Wieprz 1 - 4 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
22.09.2020 godz.: 16:00
LKS Unia Turza Śląska 2 - 0 KS Kuźnia Ustroń
szczegóły
22.09.2020 godz.: 16:00
KS Rozwój Katowice 5 - 0 LKS Bełk
szczegóły
22.09.2020 godz.: 16:00
LKS Unia Książenice 3 - 2 MRKS Czechowice - Dziedzice
szczegóły
10. kolejka
26.09.2020 godz.: 16:00
MKS Iskra Pszczyna 2 - 5 LKS Unia Turza Śląska
szczegóły
26.09.2020 godz.: 16:00
MRKS Czechowice - Dziedzice 1 - 2 LKS Bełk
szczegóły
26.09.2020 godz.: 16:00
LKS Czaniec 1 - 3 KS Spójnia Landek
szczegóły
26.09.2020 godz.: 16:00
GKS II Tychy 4 - 0 LKS Drzewiarz Jasienica
szczegóły
26.09.2020 godz.: 16:00
KS Kuźnia Ustroń 3 - 1 Jedność 32 Przyszowice
szczegóły
26.09.2020 godz.: 16:00
MKS Odra Wodzisław Śląski 4 - 1 KS Rozwój Katowice
szczegóły
26.09.2020 godz.: 16:00
LKS Unia Książenice 1 - 0 Odra Centrum Wodzisław
szczegóły
26.09.2020 godz.: 16:00
LKS Orzeł Łękawica 1 - 1 GKS Radziechowy - Wieprz
szczegóły
11. kolejka
03.10.2020 godz.: 15:00
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 - 3 LKS Czaniec
szczegóły
03.10.2020 godz.: 15:00
Odra Centrum Wodzisław 2 - 0 MRKS Czechowice - Dziedzice
szczegóły
03.10.2020 godz.: 15:00
Jedność 32 Przyszowice 1 - 0 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
03.10.2020 godz.: 15:00
KS Spójnia Landek 5 - 1 KS Kuźnia Ustroń
szczegóły
03.10.2020 godz.: 15:00
GKS Radziechowy - Wieprz 1 - 2 LKS Unia Książenice
szczegóły
03.10.2020 godz.: 15:00
LKS Bełk 2 - 1 MKS Odra Wodzisław Śląski
szczegóły
03.10.2020 godz.: 15:00
LKS Unia Turza Śląska - LKS Orzeł Łękawica
03.10.2020 godz.: 15:00
KS Rozwój Katowice 3 - 1 GKS II Tychy
szczegóły
12. kolejka
10.10.2020 godz.: 15:00
MKS Iskra Pszczyna - KS Spójnia Landek
Stadion im. Józefa Waliczka,
ul. Rybacka 4, Góra
10.10.2020 godz.: 15:00
MRKS Czechowice - Dziedzice - MKS Odra Wodzisław Śląski
10.10.2020 godz.: 15:00
LKS Czaniec - LKS Drzewiarz Jasienica
10.10.2020 godz.: 15:00
GKS II Tychy - LKS Bełk
10.10.2020 godz.: 15:00
Odra Centrum Wodzisław - GKS Radziechowy - Wieprz
10.10.2020 godz.: 15:00
KS Kuźnia Ustroń - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
10.10.2020 godz.: 15:00
LKS Unia Książenice - LKS Unia Turza Śląska
10.10.2020 godz.: 15:00
LKS Orzeł Łękawica - Jedność 32 Przyszowice
13. kolejka
17.10.2020 godz.: 15:00
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - MKS Iskra Pszczyna
17.10.2020 godz.: 15:00
Jedność 32 Przyszowice - LKS Unia Książenice
17.10.2020 godz.: 15:00
LKS Drzewiarz Jasienica - KS Kuźnia Ustroń
17.10.2020 godz.: 15:00
KS Spójnia Landek - LKS Orzeł Łękawica
17.10.2020 godz.: 15:00
GKS Radziechowy - Wieprz - MRKS Czechowice - Dziedzice
17.10.2020 godz.: 15:00
LKS Unia Turza Śląska - Odra Centrum Wodzisław
17.10.2020 godz.: 15:00
MKS Odra Wodzisław Śląski - GKS II Tychy
17.10.2020 godz.: 15:00
KS Rozwój Katowice - LKS Czaniec
14. kolejka
24.10.2020 godz.: 15:00
MKS Iskra Pszczyna - LKS Drzewiarz Jasienica
Stadion im. Józefa Waliczka,
ul. Rybacka 4, Góra
24.10.2020 godz.: 15:00
MRKS Czechowice - Dziedzice - GKS II Tychy
24.10.2020 godz.: 15:00
LKS Czaniec - LKS Bełk
24.10.2020 godz.: 15:00
Odra Centrum Wodzisław - Jedność 32 Przyszowice
24.10.2020 godz.: 15:00
KS Kuźnia Ustroń - KS Rozwój Katowice
24.10.2020 godz.: 15:00
GKS Radziechowy - Wieprz - LKS Unia Turza Śląska
24.10.2020 godz.: 15:00
LKS Unia Książenice - KS Spójnia Landek
24.10.2020 godz.: 15:00
LKS Orzeł Łękawica - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
15. kolejka
31.10.2020 godz.: 14:00
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Unia Książenice
31.10.2020 godz.: 14:00
Jedność 32 Przyszowice - GKS Radziechowy - Wieprz
31.10.2020 godz.: 14:00
LKS Drzewiarz Jasienica - LKS Orzeł Łękawica
31.10.2020 godz.: 14:00
KS Spójnia Landek - Odra Centrum Wodzisław
31.10.2020 godz.: 14:00
LKS Bełk - KS Kuźnia Ustroń
31.10.2020 godz.: 14:00
LKS Unia Turza Śląska - MRKS Czechowice - Dziedzice
31.10.2020 godz.: 14:00
MKS Odra Wodzisław Śląski - LKS Czaniec
31.10.2020 godz.: 14:00
KS Rozwój Katowice - MKS Iskra Pszczyna
16. kolejka
07.11.2020 godz.: 13:30
MKS Iskra Pszczyna - LKS Bełk
Stadion im. Józefa Waliczka,
ul. Rybacka 4, Góra
07.11.2020 godz.: 13:30
LKS Czaniec - GKS II Tychy
07.11.2020 godz.: 13:30
Odra Centrum Wodzisław - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
07.11.2020 godz.: 13:30
KS Kuźnia Ustroń - MKS Odra Wodzisław Śląski
07.11.2020 godz.: 13:30
GKS Radziechowy - Wieprz - KS Spójnia Landek
07.11.2020 godz.: 13:30
LKS Unia Turza Śląska - Jedność 32 Przyszowice
07.11.2020 godz.: 13:30
LKS Unia Książenice - LKS Drzewiarz Jasienica
07.11.2020 godz.: 13:30
LKS Orzeł Łękawica - KS Rozwój Katowice
17. kolejka
14.11.2020 godz.: 13:30
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GKS Radziechowy - Wieprz
14.11.2020 godz.: 13:30
GKS II Tychy - KS Kuźnia Ustroń
14.11.2020 godz.: 13:30
Jedność 32 Przyszowice - MRKS Czechowice - Dziedzice
14.11.2020 godz.: 13:30
LKS Drzewiarz Jasienica - Odra Centrum Wodzisław
14.11.2020 godz.: 13:30
KS Spójnia Landek - LKS Unia Turza Śląska
14.11.2020 godz.: 13:30
LKS Bełk - LKS Orzeł Łękawica
14.11.2020 godz.: 13:30
MKS Odra Wodzisław Śląski - MKS Iskra Pszczyna
14.11.2020 godz.: 13:30
KS Rozwój Katowice - LKS Unia Książenice
więcej »Najbliższe spotkanie
MKS Iskra Pszczyna - KS Spójnia Landek
10.10.2020 godz.: 15:00
Stadion im. Józefa Waliczka,
ul. Rybacka 4, Góra
więcej »Tabela
1. LKS Unia Książenice 27
2. MKS Odra Wodzisław Śląski 24
3. LKS Bełk 20
4. LKS Czaniec 18
5. KS Rozwój Katowice 15
6. KS Spójnia Landek 15
7. TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 14
8. KS Kuźnia Ustroń 14
9. LKS Orzeł Łękawica 14
10. LKS Unia Turza Śląska 13
11. GKS II Tychy 13
12. LKS Drzewiarz Jasienica 13
13. Odra Centrum Wodzisław 12
14. MRKS Czechowice - Dziedzice 11
15. Jedność 32 Przyszowice 9
16. MKS Iskra Pszczyna 6
17. GKS Radziechowy - Wieprz 6
więcej »Najnowsza galeria

Sponsorzy i partnerzy


Copyright © 2011-2020 Iskra Pszczyna Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia