Sezon 2018/2019
Terminarz: Klasa okręgowa

1. kolejka
11.08.2018 godz.: 17:00
LKS Sokół Wola 4 - 3 LKS Łąka
szczegóły
11.08.2018 godz.: 17:00
GKS Urania Ruda Śląska 1 - 0 Piast Bieruń Nowy
szczegóły
11.08.2018 godz.: 17:00
LKS Studzienice 3 - 0 LKS Ogrodnik Cielmice
szczegóły
11.08.2018 godz.: 17:00
KS Górnik 09 Mysłowice 1 - 2 LGKS 38 Podlesianka Katowice
szczegóły
11.08.2018 godz.: 17:00
LKS Pogoń Imielin 2 - 1 UKS MK Górnik Katowice
szczegóły
11.08.2018 godz.: 17:00
BKS Sparta Katowice 2 - 3 MKS Lędziny
szczegóły
11.08.2018 godz.: 17:00
AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów 2 - 4 AKS Mikołów
szczegóły
12.08.2018 godz.: 17:00
Fortuna Wyry 3 - 1 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
2. kolejka
15.08.2018 godz.: 17:00
MKS Iskra Pszczyna 1 - 2 BKS Sparta Katowice
szczegóły
15.08.2018 godz.: 17:00
AKS Mikołów 4 - 0 UKS MK Górnik Katowice
szczegóły
15.08.2018 godz.: 17:00
Piast Bieruń Nowy 2 - 0 LKS Sokół Wola
szczegóły
15.08.2018 godz.: 17:00
MKS Lędziny 3 - 0 KS Górnik 09 Mysłowice
szczegóły
15.08.2018 godz.: 17:00
LKS Łąka 1 - 3 LKS Pogoń Imielin
szczegóły
15.08.2018 godz.: 17:00
LKS Ogrodnik Cielmice 1 - 1 Fortuna Wyry
szczegóły
15.08.2018 godz.: 17:00
LGKS 38 Podlesianka Katowice 5 - 0 GKS Urania Ruda Śląska
szczegóły
15.08.2018 godz.: 17:00
AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów 1 - 2 LKS Studzienice
szczegóły
3. kolejka
15.08.2018 godz.: 17:00
KS Górnik 09 Mysłowice 1 - 3 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
18.08.2018 godz.: 17:00
LKS Sokół Wola 0 - 1 LGKS 38 Podlesianka Katowice
szczegóły
18.08.2018 godz.: 17:00
Fortuna Wyry 0 - 0 AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów
szczegóły
18.08.2018 godz.: 17:00
GKS Urania Ruda Śląska 2 - 1 MKS Lędziny
szczegóły
18.08.2018 godz.: 17:00
LKS Pogoń Imielin 3 - 1 Piast Bieruń Nowy
szczegóły
18.08.2018 godz.: 17:00
BKS Sparta Katowice 6 - 2 LKS Ogrodnik Cielmice
szczegóły
18.08.2018 godz.: 17:00
UKS MK Górnik Katowice 6 - 1 LKS Łąka
szczegóły
19.08.2018 godz.: 17:00
LKS Studzienice 0 - 4 AKS Mikołów
szczegóły
4. kolejka
25.08.2018 godz.: 11:00
MKS Lędziny 2 - 2 LKS Sokół Wola
szczegóły
25.08.2018 godz.: 17:00
MKS Iskra Pszczyna 4 - 2 GKS Urania Ruda Śląska
szczegóły
25.08.2018 godz.: 17:00
AKS Mikołów 4 - 0 LKS Łąka
szczegóły
25.08.2018 godz.: 17:00
Piast Bieruń Nowy 3 - 1 UKS MK Górnik Katowice
szczegóły
25.08.2018 godz.: 17:00
LGKS 38 Podlesianka Katowice 0 - 2 LKS Pogoń Imielin
szczegóły
26.08.2018 godz.: 11:00
LKS Ogrodnik Cielmice 2 - 0 KS Górnik 09 Mysłowice
szczegóły
26.08.2018 godz.: 11:00
AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów 2 - 2 BKS Sparta Katowice
szczegóły
26.08.2018 godz.: 17:00
LKS Studzienice 2 - 2 Fortuna Wyry
szczegóły
5. kolejka
01.09.2018 godz.: 16:00
LKS Sokół Wola 2 - 3 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
01.09.2018 godz.: 16:00
LKS Łąka 1 - 0 Piast Bieruń Nowy
szczegóły
01.09.2018 godz.: 16:00
LKS Pogoń Imielin 2 - 0 MKS Lędziny
szczegóły
01.09.2018 godz.: 16:00
UKS MK Górnik Katowice 1 - 3 LGKS 38 Podlesianka Katowice
szczegóły
01.09.2018 godz.: 17:00
Fortuna Wyry 2 - 1 AKS Mikołów
szczegóły
01.09.2018 godz.: 17:00
GKS Urania Ruda Śląska 2 - 0 LKS Ogrodnik Cielmice
szczegóły
01.09.2018 godz.: 17:00
KS Górnik 09 Mysłowice 3 - 1 AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów
szczegóły
01.09.2018 godz.: 17:00
BKS Sparta Katowice 1 - 0 LKS Studzienice
szczegóły
6. kolejka
08.09.2018 godz.: 16:00
MKS Iskra Pszczyna 1 - 4 LKS Pogoń Imielin
szczegóły
08.09.2018 godz.: 16:00
AKS Mikołów 3 - 0 Piast Bieruń Nowy
szczegóły
08.09.2018 godz.: 16:00
MKS Lędziny 0 - 2 UKS MK Górnik Katowice
szczegóły
08.09.2018 godz.: 16:00
Fortuna Wyry 1 - 1 BKS Sparta Katowice
szczegóły
08.09.2018 godz.: 16:00
LKS Ogrodnik Cielmice 0 - 3 LKS Sokół Wola
szczegóły
08.09.2018 godz.: 16:00
LGKS 38 Podlesianka Katowice 3 - 0 LKS Łąka
szczegóły
08.09.2018 godz.: 16:00
LKS Studzienice 6 - 2 KS Górnik 09 Mysłowice
szczegóły
08.09.2018 godz.: 16:00
AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów 1 - 2 GKS Urania Ruda Śląska
szczegóły
7. kolejka
15.09.2018 godz.: 16:00
LKS Sokół Wola 5 - 4 AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów
szczegóły
15.09.2018 godz.: 16:00
Piast Bieruń Nowy 0 - 3 LGKS 38 Podlesianka Katowice
szczegóły
15.09.2018 godz.: 16:00
LKS Łąka 2 - 2 MKS Lędziny
szczegóły
15.09.2018 godz.: 16:00
GKS Urania Ruda Śląska 8 - 1 LKS Studzienice
szczegóły
15.09.2018 godz.: 16:00
KS Górnik 09 Mysłowice 1 - 0 Fortuna Wyry
szczegóły
15.09.2018 godz.: 16:00
LKS Pogoń Imielin 1 - 1 LKS Ogrodnik Cielmice
szczegóły
15.09.2018 godz.: 16:00
BKS Sparta Katowice 0 - 3 AKS Mikołów
szczegóły
15.09.2018 godz.: 16:00
UKS MK Górnik Katowice 0 - 2 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
8. kolejka
22.09.2018 godz.: 16:00
AKS Mikołów 1 - 0 LGKS 38 Podlesianka Katowice
szczegóły
22.09.2018 godz.: 16:00
MKS Lędziny 1 - 0 Piast Bieruń Nowy
szczegóły
22.09.2018 godz.: 16:00
Fortuna Wyry 4 - 1 GKS Urania Ruda Śląska
szczegóły
22.09.2018 godz.: 16:00
LKS Ogrodnik Cielmice 1 - 3 UKS MK Górnik Katowice
szczegóły
22.09.2018 godz.: 16:00
LKS Studzienice 0 - 0 LKS Sokół Wola
szczegóły
22.09.2018 godz.: 16:00
BKS Sparta Katowice 5 - 0 KS Górnik 09 Mysłowice
szczegóły
22.09.2018 godz.: 16:00
AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów 3 - 2 LKS Pogoń Imielin
szczegóły
23.09.2018 godz.: 16:00
MKS Iskra Pszczyna 2 - 0 LKS Łąka
szczegóły
9. kolejka
29.09.2018 godz.: 16:00
LKS Sokół Wola 1 - 2 Fortuna Wyry
szczegóły
29.09.2018 godz.: 16:00
Piast Bieruń Nowy 0 - 1 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
29.09.2018 godz.: 16:00
LKS Łąka 0 - 1 LKS Ogrodnik Cielmice
szczegóły
29.09.2018 godz.: 16:00
GKS Urania Ruda Śląska 1 - 5 BKS Sparta Katowice
szczegóły
29.09.2018 godz.: 16:00
LGKS 38 Podlesianka Katowice 0 - 0 MKS Lędziny
szczegóły
29.09.2018 godz.: 16:00
KS Górnik 09 Mysłowice 1 - 3 AKS Mikołów
szczegóły
29.09.2018 godz.: 16:00
LKS Pogoń Imielin 2 - 4 LKS Studzienice
szczegóły
29.09.2018 godz.: 16:00
UKS MK Górnik Katowice 1 - 0 AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów
szczegóły
10. kolejka
06.10.2018 godz.: 15:00
MKS Iskra Pszczyna 0 - 0 LGKS 38 Podlesianka Katowice
szczegóły
06.10.2018 godz.: 16:00
AKS Mikołów 2 - 1 MKS Lędziny
szczegóły
06.10.2018 godz.: 16:00
Fortuna Wyry 0 - 2 LKS Pogoń Imielin
szczegóły
06.10.2018 godz.: 16:00
LKS Ogrodnik Cielmice 0 - 1 Piast Bieruń Nowy
szczegóły
06.10.2018 godz.: 16:00
LKS Studzienice 1 - 4 UKS MK Górnik Katowice
szczegóły
06.10.2018 godz.: 16:00
KS Górnik 09 Mysłowice 5 - 3 GKS Urania Ruda Śląska
szczegóły
06.10.2018 godz.: 16:00
BKS Sparta Katowice 4 - 2 LKS Sokół Wola
szczegóły
06.10.2018 godz.: 16:00
AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów 0 - 3 LKS Łąka
szczegóły
11. kolejka
13.10.2018 godz.: 16:00
LKS Sokół Wola 5 - 2 KS Górnik 09 Mysłowice
szczegóły
13.10.2018 godz.: 16:00
Piast Bieruń Nowy 6 - 1 AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów
szczegóły
13.10.2018 godz.: 16:00
MKS Lędziny 2 - 0 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
13.10.2018 godz.: 16:00
LKS Łąka 2 - 6 LKS Studzienice
szczegóły
13.10.2018 godz.: 16:00
GKS Urania Ruda Śląska 1 - 4 AKS Mikołów
szczegóły
13.10.2018 godz.: 16:00
LGKS 38 Podlesianka Katowice 4 - 0 LKS Ogrodnik Cielmice
szczegóły
13.10.2018 godz.: 16:00
LKS Pogoń Imielin 0 - 0 BKS Sparta Katowice
szczegóły
13.10.2018 godz.: 16:00
UKS MK Górnik Katowice 1 - 1 Fortuna Wyry
szczegóły
12. kolejka
20.10.2018 godz.: 15:00
AKS Mikołów 1 - 0 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
20.10.2018 godz.: 16:00
Fortuna Wyry 3 - 0 LKS Łąka
szczegóły
20.10.2018 godz.: 16:00
GKS Urania Ruda Śląska 2 - 1 LKS Sokół Wola
szczegóły
20.10.2018 godz.: 16:00
LKS Ogrodnik Cielmice 0 - 3 MKS Lędziny
szczegóły
20.10.2018 godz.: 16:00
LKS Studzienice 1 - 4 Piast Bieruń Nowy
szczegóły
20.10.2018 godz.: 16:00
KS Górnik 09 Mysłowice 0 - 3 LKS Pogoń Imielin
szczegóły
20.10.2018 godz.: 16:00
BKS Sparta Katowice 4 - 0 UKS MK Górnik Katowice
szczegóły
20.10.2018 godz.: 16:00
AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów 1 - 3 LGKS 38 Podlesianka Katowice
szczegóły
13. kolejka
27.10.2018 godz.: 14:00
MKS Iskra Pszczyna 1 - 0 LKS Ogrodnik Cielmice
szczegóły
27.10.2018 godz.: 16:00
LKS Sokół Wola 1 - 0 AKS Mikołów
szczegóły
27.10.2018 godz.: 16:00
Piast Bieruń Nowy 0 - 1 Fortuna Wyry
szczegóły
27.10.2018 godz.: 16:00
MKS Lędziny 4 - 1 AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów
szczegóły
27.10.2018 godz.: 16:00
LKS Łąka 1 - 5 BKS Sparta Katowice
szczegóły
27.10.2018 godz.: 16:00
LGKS 38 Podlesianka Katowice 2 - 1 LKS Studzienice
szczegóły
27.10.2018 godz.: 16:00
LKS Pogoń Imielin 4 - 0 GKS Urania Ruda Śląska
szczegóły
27.10.2018 godz.: 16:00
UKS MK Górnik Katowice 3 - 1 KS Górnik 09 Mysłowice
szczegóły
14. kolejka
03.11.2018 godz.: 14:00
AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów 1 - 4 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
03.11.2018 godz.: 16:00
AKS Mikołów 1 - 0 LKS Ogrodnik Cielmice
szczegóły
03.11.2018 godz.: 16:00
LKS Sokół Wola 1 - 2 LKS Pogoń Imielin
szczegóły
03.11.2018 godz.: 16:00
Fortuna Wyry 3 - 8 LGKS 38 Podlesianka Katowice
szczegóły
03.11.2018 godz.: 16:00
GKS Urania Ruda Śląska 2 - 2 UKS MK Górnik Katowice
szczegóły
03.11.2018 godz.: 16:00
LKS Studzienice 2 - 6 MKS Lędziny
szczegóły
03.11.2018 godz.: 16:00
KS Górnik 09 Mysłowice 4 - 0 LKS Łąka
szczegóły
03.11.2018 godz.: 16:00
BKS Sparta Katowice 1 - 1 Piast Bieruń Nowy
szczegóły
15. kolejka
10.11.2018 godz.: 13:30
MKS Iskra Pszczyna 5 - 0 LKS Studzienice
szczegóły
10.11.2018 godz.: 16:00
Piast Bieruń Nowy 2 - 0 KS Górnik 09 Mysłowice
szczegóły
10.11.2018 godz.: 16:00
MKS Lędziny 2 - 2 Fortuna Wyry
szczegóły
10.11.2018 godz.: 16:00
LKS Łąka 2 - 3 GKS Urania Ruda Śląska
szczegóły
10.11.2018 godz.: 16:00
LKS Ogrodnik Cielmice 1 - 2 AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów
szczegóły
10.11.2018 godz.: 16:00
LGKS 38 Podlesianka Katowice 2 - 2 BKS Sparta Katowice
szczegóły
10.11.2018 godz.: 16:00
LKS Pogoń Imielin 1 - 1 AKS Mikołów
szczegóły
10.11.2018 godz.: 16:00
UKS MK Górnik Katowice 5 - 3 LKS Sokół Wola
szczegóły
16. kolejka
16.03.2019 godz.: 15:30
MKS Iskra Pszczyna 2 - 1 Fortuna Wyry
szczegóły
16.03.2019 godz.: 15:30
AKS Mikołów 3 - 0 AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów
szczegóły
16.03.2019 godz.: 15:30
Piast Bieruń Nowy 0 - 1 GKS Urania Ruda Śląska
szczegóły
16.03.2019 godz.: 15:30
MKS Lędziny 0 - 1 BKS Sparta Katowice
szczegóły
16.03.2019 godz.: 15:30
LKS Łąka 5 - 0 LKS Sokół Wola
szczegóły
16.03.2019 godz.: 15:30
LKS Ogrodnik Cielmice 4 - 0 LKS Studzienice
szczegóły
16.03.2019 godz.: 15:30
LGKS 38 Podlesianka Katowice 5 - 1 KS Górnik 09 Mysłowice
szczegóły
16.03.2019 godz.: 15:30
UKS MK Górnik Katowice 1 - 1 LKS Pogoń Imielin
szczegóły
17. kolejka
23.03.2019 godz.: 15:30
LKS Sokół Wola 1 - 3 Piast Bieruń Nowy
szczegóły
23.03.2019 godz.: 15:30
Fortuna Wyry 0 - 2 LKS Ogrodnik Cielmice
szczegóły
23.03.2019 godz.: 15:30
GKS Urania Ruda Śląska 1 - 4 LGKS 38 Podlesianka Katowice
szczegóły
23.03.2019 godz.: 15:30
LKS Studzienice 5 - 0 AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów
szczegóły
23.03.2019 godz.: 15:30
KS Górnik 09 Mysłowice 0 - 2 MKS Lędziny
szczegóły
23.03.2019 godz.: 15:30
LKS Pogoń Imielin 3 - 2 LKS Łąka
szczegóły
23.03.2019 godz.: 15:30
UKS MK Górnik Katowice 1 - 8 AKS Mikołów
szczegóły
23.03.2019 godz.: 18:00
BKS Sparta Katowice 1 - 1 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
18. kolejka
18.03.2019 godz.: 16:00
AKS Mikołów 3 - 1 LKS Studzienice
szczegóły
18.03.2019 godz.: 16:00
Piast Bieruń Nowy 0 - 2 LKS Pogoń Imielin
szczegóły
18.03.2019 godz.: 16:00
MKS Lędziny 5 - 0 GKS Urania Ruda Śląska
szczegóły
18.03.2019 godz.: 16:00
LKS Łąka 2 - 0 UKS MK Górnik Katowice
szczegóły
18.03.2019 godz.: 16:00
LKS Ogrodnik Cielmice 2 - 2 BKS Sparta Katowice
szczegóły
18.03.2019 godz.: 16:00
LGKS 38 Podlesianka Katowice 2 - 1 LKS Sokół Wola
szczegóły
18.03.2019 godz.: 16:00
AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów 2 - 2 Fortuna Wyry
szczegóły
30.03.2019 godz.: 16:00
MKS Iskra Pszczyna 2 - 0 KS Górnik 09 Mysłowice
szczegóły
19. kolejka
06.04.2019 godz.: 11:00
GKS Urania Ruda Śląska 1 - 2 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
06.04.2019 godz.: 16:00
LKS Sokół Wola 0 - 1 MKS Lędziny
szczegóły
06.04.2019 godz.: 16:00
Fortuna Wyry 1 - 2 LKS Studzienice
szczegóły
06.04.2019 godz.: 16:00
LKS Łąka 0 - 1 AKS Mikołów
szczegóły
06.04.2019 godz.: 16:00
KS Górnik 09 Mysłowice 0 - 3 LKS Ogrodnik Cielmice
szczegóły
06.04.2019 godz.: 16:00
LKS Pogoń Imielin 0 - 5 LGKS 38 Podlesianka Katowice
szczegóły
06.04.2019 godz.: 16:00
BKS Sparta Katowice 6 - 0 AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów
szczegóły
06.04.2019 godz.: 16:00
UKS MK Górnik Katowice 5 - 3 Piast Bieruń Nowy
szczegóły
20. kolejka
13.04.2019 godz.: 16:00
AKS Mikołów 1 - 0 Fortuna Wyry
szczegóły
13.04.2019 godz.: 16:00
Piast Bieruń Nowy 2 - 3 LKS Łąka
szczegóły
13.04.2019 godz.: 16:00
MKS Lędziny 2 - 2 LKS Pogoń Imielin
szczegóły
13.04.2019 godz.: 16:00
LKS Ogrodnik Cielmice 2 - 1 GKS Urania Ruda Śląska
szczegóły
13.04.2019 godz.: 16:00
LGKS 38 Podlesianka Katowice 4 - 2 UKS MK Górnik Katowice
szczegóły
13.04.2019 godz.: 16:00
LKS Studzienice 0 - 0 BKS Sparta Katowice
szczegóły
13.04.2019 godz.: 16:00
AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów 3 - 3 KS Górnik 09 Mysłowice
szczegóły
13.04.2019 godz.: 17:00
MKS Iskra Pszczyna 4 - 1 LKS Sokół Wola
szczegóły
21. kolejka
20.04.2019 godz.: 13:00
LKS Pogoń Imielin 1 - 3 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
20.04.2019 godz.: 16:00
LKS Sokół Wola 3 - 1 LKS Ogrodnik Cielmice
szczegóły
20.04.2019 godz.: 16:00
Piast Bieruń Nowy 1 - 3 AKS Mikołów
szczegóły
20.04.2019 godz.: 16:00
LKS Łąka 0 - 3 LGKS 38 Podlesianka Katowice
szczegóły
20.04.2019 godz.: 16:00
GKS Urania Ruda Śląska 6 - 1 AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów
szczegóły
20.04.2019 godz.: 16:00
KS Górnik 09 Mysłowice 2 - 2 LKS Studzienice
szczegóły
20.04.2019 godz.: 16:00
BKS Sparta Katowice 1 - 2 Fortuna Wyry
szczegóły
20.04.2019 godz.: 16:00
UKS MK Górnik Katowice 1 - 5 MKS Lędziny
szczegóły
22. kolejka
27.04.2019 godz.: 16:00
AKS Mikołów 3 - 0 BKS Sparta Katowice
szczegóły
27.04.2019 godz.: 16:00
MKS Lędziny 2 - 0 LKS Łąka
szczegóły
27.04.2019 godz.: 16:00
LKS Ogrodnik Cielmice 1 - 1 LKS Pogoń Imielin
szczegóły
27.04.2019 godz.: 16:00
LGKS 38 Podlesianka Katowice 2 - 1 Piast Bieruń Nowy
szczegóły
27.04.2019 godz.: 16:00
LKS Studzienice 2 - 3 GKS Urania Ruda Śląska
szczegóły
27.04.2019 godz.: 16:00
AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów 1 - 2 LKS Sokół Wola
szczegóły
27.04.2019 godz.: 17:00
MKS Iskra Pszczyna 3 - 2 UKS MK Górnik Katowice
szczegóły
27.04.2019 godz.: 17:00
Fortuna Wyry 5 - 1 KS Górnik 09 Mysłowice
szczegóły
23. kolejka
01.05.2019 godz.: 11:00
GKS Urania Ruda Śląska 3 - 6 Fortuna Wyry
szczegóły
01.05.2019 godz.: 11:00
UKS MK Górnik Katowice 0 - 1 LKS Ogrodnik Cielmice
szczegóły
01.05.2019 godz.: 12:00
Piast Bieruń Nowy 0 - 1 MKS Lędziny
szczegóły
01.05.2019 godz.: 17:00
LKS Sokół Wola 2 - 0 LKS Studzienice
szczegóły
01.05.2019 godz.: 17:00
LKS Łąka 1 - 2 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
01.05.2019 godz.: 17:00
LGKS 38 Podlesianka Katowice 3 - 0 AKS Mikołów
szczegóły
01.05.2019 godz.: 17:00
KS Górnik 09 Mysłowice 5 - 2 BKS Sparta Katowice
szczegóły
01.05.2019 godz.: 17:00
LKS Pogoń Imielin 8 - 1 AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów
szczegóły
24. kolejka
04.05.2019 godz.: 17:00
MKS Iskra Pszczyna 1 - 2 Piast Bieruń Nowy
szczegóły
04.05.2019 godz.: 17:00
AKS Mikołów 6 - 0 KS Górnik 09 Mysłowice
szczegóły
04.05.2019 godz.: 17:00
MKS Lędziny 1 - 3 LGKS 38 Podlesianka Katowice
szczegóły
04.05.2019 godz.: 17:00
Fortuna Wyry 0 - 0 LKS Sokół Wola
szczegóły
04.05.2019 godz.: 17:00
LKS Ogrodnik Cielmice 2 - 0 LKS Łąka
szczegóły
04.05.2019 godz.: 17:00
LKS Studzienice 2 - 1 LKS Pogoń Imielin
szczegóły
04.05.2019 godz.: 17:00
BKS Sparta Katowice 2 - 2 GKS Urania Ruda Śląska
szczegóły
04.05.2019 godz.: 17:00
AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów 4 - 5 UKS MK Górnik Katowice
szczegóły
25. kolejka
11.05.2019 godz.: 13:00
LGKS 38 Podlesianka Katowice 4 - 1 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
11.05.2019 godz.: 17:00
LKS Sokół Wola 1 - 1 BKS Sparta Katowice
szczegóły
11.05.2019 godz.: 17:00
Piast Bieruń Nowy 1 - 3 LKS Ogrodnik Cielmice
szczegóły
11.05.2019 godz.: 17:00
MKS Lędziny 0 - 1 AKS Mikołów
szczegóły
11.05.2019 godz.: 17:00
LKS Łąka 2 - 0 AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów
szczegóły
11.05.2019 godz.: 17:00
GKS Urania Ruda Śląska 3 - 2 KS Górnik 09 Mysłowice
szczegóły
11.05.2019 godz.: 17:00
LKS Pogoń Imielin 2 - 2 Fortuna Wyry
szczegóły
11.05.2019 godz.: 17:00
UKS MK Górnik Katowice 3 - 1 LKS Studzienice
szczegóły
26. kolejka
18.05.2019 godz.: 17:00
MKS Iskra Pszczyna 2 - 3 MKS Lędziny
szczegóły
18.05.2019 godz.: 17:00
AKS Mikołów 1 - 0 GKS Urania Ruda Śląska
szczegóły
18.05.2019 godz.: 17:00
Fortuna Wyry 2 - 1 UKS MK Górnik Katowice
szczegóły
18.05.2019 godz.: 17:00
LKS Ogrodnik Cielmice 0 - 1 LGKS 38 Podlesianka Katowice
szczegóły
18.05.2019 godz.: 17:00
LKS Studzienice 3 - 1 LKS Łąka
szczegóły
18.05.2019 godz.: 17:00
KS Górnik 09 Mysłowice 2 - 0 LKS Sokół Wola
szczegóły
18.05.2019 godz.: 17:00
BKS Sparta Katowice 0 - 0 LKS Pogoń Imielin
szczegóły
18.05.2019 godz.: 17:00
AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów 0 - 5 Piast Bieruń Nowy
szczegóły
27. kolejka
25.05.2019 godz.: 17:00
MKS Iskra Pszczyna 2 - 2 AKS Mikołów
szczegóły
25.05.2019 godz.: 17:00
LKS Sokół Wola 1 - 2 GKS Urania Ruda Śląska
szczegóły
25.05.2019 godz.: 17:00
Piast Bieruń Nowy - LKS Studzienice
25.05.2019 godz.: 17:00
MKS Lędziny 0 - 0 LKS Ogrodnik Cielmice
szczegóły
25.05.2019 godz.: 17:00
LKS Łąka 2 - 4 Fortuna Wyry
szczegóły
25.05.2019 godz.: 17:00
LGKS 38 Podlesianka Katowice 8 - 0 AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów
szczegóły
25.05.2019 godz.: 17:00
LKS Pogoń Imielin 3 - 1 KS Górnik 09 Mysłowice
szczegóły
25.05.2019 godz.: 17:00
UKS MK Górnik Katowice 0 - 0 BKS Sparta Katowice
szczegóły
28. kolejka
01.06.2019 godz.: 17:00
AKS Mikołów 1 - 0 LKS Sokół Wola
szczegóły
01.06.2019 godz.: 17:00
Fortuna Wyry 4 - 0 Piast Bieruń Nowy
szczegóły
01.06.2019 godz.: 17:00
GKS Urania Ruda Śląska 2 - 1 LKS Pogoń Imielin
szczegóły
01.06.2019 godz.: 17:00
LKS Ogrodnik Cielmice 2 - 4 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
01.06.2019 godz.: 17:00
LKS Studzienice 2 - 7 LGKS 38 Podlesianka Katowice
szczegóły
01.06.2019 godz.: 17:00
KS Górnik 09 Mysłowice 1 - 4 UKS MK Górnik Katowice
szczegóły
01.06.2019 godz.: 17:00
BKS Sparta Katowice 3 - 1 LKS Łąka
szczegóły
01.06.2019 godz.: 17:00
AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów 0 - 3 MKS Lędziny
szczegóły
29. kolejka
08.06.2019 godz.: 13:00
MKS Iskra Pszczyna - AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów
08.06.2019 godz.: 17:00
Piast Bieruń Nowy - BKS Sparta Katowice
08.06.2019 godz.: 17:00
MKS Lędziny - LKS Studzienice
08.06.2019 godz.: 17:00
LKS Łąka - KS Górnik 09 Mysłowice
08.06.2019 godz.: 17:00
LKS Ogrodnik Cielmice - AKS Mikołów
08.06.2019 godz.: 17:00
LGKS 38 Podlesianka Katowice - Fortuna Wyry
08.06.2019 godz.: 17:00
LKS Pogoń Imielin - LKS Sokół Wola
08.06.2019 godz.: 17:00
UKS MK Górnik Katowice - GKS Urania Ruda Śląska
30. kolejka
15.06.2019 godz.: 11:00
LKS Studzienice - MKS Iskra Pszczyna
15.06.2019 godz.: 17:00
AKS Mikołów - LKS Pogoń Imielin
15.06.2019 godz.: 17:00
LKS Sokół Wola - UKS MK Górnik Katowice
15.06.2019 godz.: 17:00
Fortuna Wyry - MKS Lędziny
15.06.2019 godz.: 17:00
GKS Urania Ruda Śląska - LKS Łąka
15.06.2019 godz.: 17:00
KS Górnik 09 Mysłowice - Piast Bieruń Nowy
15.06.2019 godz.: 17:00
BKS Sparta Katowice - LGKS 38 Podlesianka Katowice
15.06.2019 godz.: 17:00
AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów - LKS Ogrodnik Cielmice
więcej »Strefa rodzica
więcej »Najbliższe spotkanie
MKS Iskra Pszczyna - AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów
08.06.2019 godz.: 13:00
więcej »Tabela
1. LGKS 38 Podlesianka Katowice 72
2. AKS Mikołów 71
3. MKS Iskra Pszczyna 54
4. MKS Lędziny 51
5. LKS Pogoń Imielin 50
6. Fortuna Wyry 45
7. BKS Sparta Katowice 45
8. GKS Urania Ruda Śląska 41
9. UKS MK Górnik Katowice 37
10. LKS Ogrodnik Cielmice 32
11. LKS Studzienice 31
12. Piast Bieruń Nowy 28
13. LKS Sokół Wola 28
14. KS Górnik 09 Mysłowice 20
15. LKS Łąka 19
16. AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów 10
więcej »Najnowsza galeria

Sponsorzy i partnerzy


Copyright © 2011-2019 Iskra Pszczyna Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia