Sezon 2019/2020
Terminarz: Klasa okręgowa

1. kolejka
10.08.2019 godz.: 17:00
MKS Iskra Pszczyna 3 - 2 BKS Stal Bielsko-Biała
szczegóły
10.08.2019 godz.: 17:00
MKS Lędziny 3 - 2 LKS Ogrodnik Cielmice
szczegóły
10.08.2019 godz.: 17:00
LKS Wisła Wielka 2 - 0 LKS Sokół Wola
szczegóły
10.08.2019 godz.: 17:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 3 - 1 Piast Bieruń Nowy
szczegóły
10.08.2019 godz.: 17:00
LKS Rudołtowice-Ćwikilce 0 - 1 KS Bestwinka
szczegóły
10.08.2019 godz.: 17:00
LKS Pasjnonat Dankowice 4 - 2 LKS Studzienice
szczegóły
10.08.2019 godz.: 17:00
GKS Czarni Jaworze 2 - 1 LKS Bestwina
szczegóły
10.08.2019 godz.: 17:00
BTS Rekord II Bielsko-Biała 0 - 1 LKS Łąka
szczegóły
2. kolejka
10.08.2019 godz.: 17:00
LKS Sokół Wola 5 - 0 KS Bestwinka
szczegóły
10.08.2019 godz.: 17:00
LKS Studzienice 4 - 2 LKS Rudołtowice-Ćwikilce
szczegóły
15.08.2019 godz.: 17:00
LKS Łąka 2 - 2 MKS Lędziny
szczegóły
15.08.2019 godz.: 17:00
LKS Wisła Wielka 2 - 0 GKS Czarni Jaworze
szczegóły
15.08.2019 godz.: 17:00
LKS Ogrodnik Cielmice 2 - 4 MRKS II Czechowice-Dziedzice
szczegóły
15.08.2019 godz.: 17:00
LKS Pasjnonat Dankowice 4 - 1 BKS Stal Bielsko-Biała
szczegóły
15.08.2019 godz.: 17:00
LKS Bestwina 4 - 2 BTS Rekord II Bielsko-Biała
szczegóły
11.09.2019 godz.: 17:00
Piast Bieruń Nowy 1 - 4 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
3. kolejka
17.08.2019 godz.: 17:00
MKS Iskra Pszczyna 1 - 0 LKS Ogrodnik Cielmice
szczegóły
17.08.2019 godz.: 17:00
MKS Lędziny 0 - 0 LKS Bestwina
szczegóły
17.08.2019 godz.: 17:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 2 - 3 LKS Łąka
szczegóły
17.08.2019 godz.: 17:00
LKS Rudołtowice-Ćwikilce 2 - 5 BKS Stal Bielsko-Biała
szczegóły
17.08.2019 godz.: 17:00
LKS Pasjnonat Dankowice 2 - 0 Piast Bieruń Nowy
szczegóły
17.08.2019 godz.: 17:00
GKS Czarni Jaworze 1 - 2 LKS Sokół Wola
szczegóły
17.08.2019 godz.: 17:00
BTS Rekord II Bielsko-Biała 6 - 0 LKS Wisła Wielka
szczegóły
17.08.2019 godz.: 17:00
KS Bestwinka 5 - 4 LKS Studzienice
szczegóły
4. kolejka
24.08.2019 godz.: 17:00
BKS Stal Bielsko-Biała 3 - 0 KS Bestwinka
szczegóły
24.08.2019 godz.: 17:00
LKS Sokół Wola 2 - 2 LKS Studzienice
szczegóły
24.08.2019 godz.: 17:00
Piast Bieruń Nowy 5 - 0 LKS Rudołtowice-Ćwikilce
szczegóły
24.08.2019 godz.: 17:00
LKS Wisła Wielka 1 - 2 MKS Lędziny
szczegóły
24.08.2019 godz.: 17:00
LKS Ogrodnik Cielmice 1 - 0 LKS Pasjnonat Dankowice
szczegóły
24.08.2019 godz.: 17:00
GKS Czarni Jaworze 3 - 2 BTS Rekord II Bielsko-Biała
szczegóły
24.08.2019 godz.: 17:00
LKS Bestwina 5 - 1 MRKS II Czechowice-Dziedzice
szczegóły
28.08.2019 godz.: 17:00
LKS Łąka 1 - 5 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
5. kolejka
31.08.2019 godz.: 17:00
MKS Lędziny 4 - 0 GKS Czarni Jaworze
szczegóły
31.08.2019 godz.: 17:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 0 - 2 LKS Wisła Wielka
szczegóły
31.08.2019 godz.: 17:00
LKS Studzienice 2 - 1 BKS Stal Bielsko-Biała
szczegóły
31.08.2019 godz.: 17:00
LKS Rudołtowice-Ćwikilce 0 - 4 LKS Ogrodnik Cielmice
szczegóły
31.08.2019 godz.: 17:00
LKS Pasjnonat Dankowice 0 - 1 LKS Łąka
szczegóły
31.08.2019 godz.: 17:00
BTS Rekord II Bielsko-Biała 0 - 1 LKS Sokół Wola
szczegóły
31.08.2019 godz.: 17:00
KS Bestwinka 3 - 0 Piast Bieruń Nowy
szczegóły
25.09.2019 godz.: 17:00
MKS Iskra Pszczyna 1 - 0 LKS Bestwina
szczegóły
6. kolejka
07.09.2019 godz.: 17:00
LKS Sokół Wola 2 - 4 BKS Stal Bielsko-Biała
szczegóły
07.09.2019 godz.: 17:00
Piast Bieruń Nowy 1 - 2 LKS Studzienice
szczegóły
07.09.2019 godz.: 17:00
LKS Łąka 1 - 3 LKS Rudołtowice-Ćwikilce
szczegóły
07.09.2019 godz.: 17:00
LKS Wisła Wielka 3 - 2 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
07.09.2019 godz.: 17:00
LKS Ogrodnik Cielmice 0 - 0 KS Bestwinka
szczegóły
07.09.2019 godz.: 17:00
GKS Czarni Jaworze 4 - 1 MRKS II Czechowice-Dziedzice
szczegóły
07.09.2019 godz.: 17:00
BTS Rekord II Bielsko-Biała 0 - 4 MKS Lędziny
szczegóły
07.09.2019 godz.: 17:00
LKS Bestwina 2 - 2 LKS Pasjnonat Dankowice
szczegóły
7. kolejka
14.09.2019 godz.: 16:00
MKS Iskra Pszczyna 1 - 2 GKS Czarni Jaworze
szczegóły
14.09.2019 godz.: 16:00
Piast Bieruń Nowy 0 - 3 BKS Stal Bielsko-Biała
szczegóły
14.09.2019 godz.: 16:00
MKS Lędziny 0 - 0 LKS Sokół Wola
szczegóły
14.09.2019 godz.: 16:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 1 - 3 BTS Rekord II Bielsko-Biała
szczegóły
14.09.2019 godz.: 16:00
LKS Studzienice 4 - 3 LKS Ogrodnik Cielmice
szczegóły
14.09.2019 godz.: 16:00
LKS Rudołtowice-Ćwikilce 1 - 3 LKS Bestwina
szczegóły
14.09.2019 godz.: 16:00
LKS Pasjnonat Dankowice 6 - 0 LKS Wisła Wielka
szczegóły
14.09.2019 godz.: 16:00
KS Bestwinka 1 - 0 LKS Łąka
szczegóły
8. kolejka
21.09.2019 godz.: 15:00
BTS Rekord II Bielsko-Biała 2 - 4 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
21.09.2019 godz.: 16:00
LKS Sokół Wola 0 - 0 Piast Bieruń Nowy
szczegóły
21.09.2019 godz.: 16:00
MKS Lędziny 0 - 4 MRKS II Czechowice-Dziedzice
szczegóły
21.09.2019 godz.: 16:00
LKS Łąka 2 - 2 LKS Studzienice
szczegóły
21.09.2019 godz.: 16:00
LKS Wisła Wielka 1 - 1 LKS Rudołtowice-Ćwikilce
szczegóły
21.09.2019 godz.: 16:00
LKS Ogrodnik Cielmice 4 - 2 BKS Stal Bielsko-Biała
szczegóły
21.09.2019 godz.: 16:00
GKS Czarni Jaworze 1 - 1 LKS Pasjnonat Dankowice
szczegóły
21.09.2019 godz.: 16:00
LKS Bestwina 6 - 0 KS Bestwinka
szczegóły
9. kolejka
28.09.2019 godz.: 16:00
MKS Iskra Pszczyna 2 - 2 MKS Lędziny
szczegóły
28.09.2019 godz.: 16:00
BKS Stal Bielsko-Biała 2 - 2 LKS Łąka
szczegóły
28.09.2019 godz.: 16:00
Piast Bieruń Nowy 1 - 4 LKS Ogrodnik Cielmice
szczegóły
28.09.2019 godz.: 16:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 1 - 0 LKS Sokół Wola
szczegóły
28.09.2019 godz.: 16:00
LKS Studzienice 1 - 5 LKS Bestwina
szczegóły
28.09.2019 godz.: 16:00
LKS Rudołtowice-Ćwikilce 1 - 2 GKS Czarni Jaworze
szczegóły
28.09.2019 godz.: 16:00
LKS Pasjnonat Dankowice 2 - 1 BTS Rekord II Bielsko-Biała
szczegóły
28.09.2019 godz.: 16:00
KS Bestwinka 0 - 4 LKS Wisła Wielka
szczegóły
10. kolejka
05.10.2019 godz.: 15:00
LKS Sokół Wola 1 - 3 LKS Ogrodnik Cielmice
szczegóły
05.10.2019 godz.: 15:00
MKS Lędziny 1 - 0 LKS Pasjnonat Dankowice
szczegóły
05.10.2019 godz.: 15:00
LKS Łąka 8 - 2 Piast Bieruń Nowy
szczegóły
05.10.2019 godz.: 15:00
LKS Wisła Wielka 1 - 0 LKS Studzienice
szczegóły
05.10.2019 godz.: 15:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 3 - 4 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
05.10.2019 godz.: 15:00
GKS Czarni Jaworze 1 - 1 KS Bestwinka
szczegóły
05.10.2019 godz.: 15:00
BTS Rekord II Bielsko-Biała 3 - 4 LKS Rudołtowice-Ćwikilce
szczegóły
05.10.2019 godz.: 15:00
LKS Bestwina 3 - 0 BKS Stal Bielsko-Biała
szczegóły
11. kolejka
12.10.2019 godz.: 15:00
MKS Iskra Pszczyna 2 - 0 LKS Sokół Wola
szczegóły
12.10.2019 godz.: 15:00
Piast Bieruń Nowy 1 - 3 LKS Bestwina
szczegóły
12.10.2019 godz.: 15:00
LKS Wisła Wielka 3 - 2 BKS Stal Bielsko-Biała
szczegóły
12.10.2019 godz.: 15:00
LKS Ogrodnik Cielmice 4 - 1 LKS Łąka
szczegóły
12.10.2019 godz.: 15:00
LKS Studzienice 3 - 1 GKS Czarni Jaworze
szczegóły
12.10.2019 godz.: 15:00
LKS Rudołtowice-Ćwikilce 1 - 5 MKS Lędziny
szczegóły
12.10.2019 godz.: 15:00
LKS Pasjnonat Dankowice 1 - 4 MRKS II Czechowice-Dziedzice
szczegóły
12.10.2019 godz.: 15:00
KS Bestwinka 0 - 7 BTS Rekord II Bielsko-Biała
szczegóły
12. kolejka
19.10.2019 godz.: 15:00
LKS Sokół Wola 2 - 2 LKS Łąka
szczegóły
19.10.2019 godz.: 15:00
MKS Lędziny 2 - 0 KS Bestwinka
szczegóły
19.10.2019 godz.: 15:00
LKS Wisła Wielka 3 - 0 Piast Bieruń Nowy
szczegóły
19.10.2019 godz.: 15:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 1 - 2 LKS Rudołtowice-Ćwikilce
szczegóły
19.10.2019 godz.: 15:00
GKS Czarni Jaworze 1 - 4 BKS Stal Bielsko-Biała
szczegóły
19.10.2019 godz.: 15:00
BTS Rekord II Bielsko-Biała 2 - 2 LKS Studzienice
szczegóły
19.10.2019 godz.: 15:00
LKS Bestwina 3 - 0 LKS Ogrodnik Cielmice
szczegóły
16.11.2019 godz.: 13:00
MKS Iskra Pszczyna 2 - 0 LKS Pasjnonat Dankowice
szczegóły
13. kolejka
26.10.2019 godz.: 14:00
BKS Stal Bielsko-Biała 3 - 2 BTS Rekord II Bielsko-Biała
szczegóły
26.10.2019 godz.: 14:00
Piast Bieruń Nowy 0 - 4 GKS Czarni Jaworze
szczegóły
26.10.2019 godz.: 14:00
LKS Łąka 0 - 1 LKS Bestwina
szczegóły
26.10.2019 godz.: 14:00
LKS Ogrodnik Cielmice 0 - 1 LKS Wisła Wielka
szczegóły
26.10.2019 godz.: 14:00
LKS Studzienice 1 - 4 MKS Lędziny
szczegóły
26.10.2019 godz.: 14:00
LKS Rudołtowice-Ćwikilce 0 - 3 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
26.10.2019 godz.: 14:00
LKS Pasjnonat Dankowice 5 - 0 LKS Sokół Wola
szczegóły
26.10.2019 godz.: 14:00
KS Bestwinka 0 - 1 MRKS II Czechowice-Dziedzice
szczegóły
14. kolejka
03.11.2019 godz.: 14:00
MKS Iskra Pszczyna 2 - 0 KS Bestwinka
szczegóły
03.11.2019 godz.: 14:00
LKS Sokół Wola 0 - 3 LKS Bestwina
szczegóły
03.11.2019 godz.: 14:00
MKS Lędziny 1 - 2 BKS Stal Bielsko-Biała
szczegóły
03.11.2019 godz.: 14:00
LKS Wisła Wielka 2 - 1 LKS Łąka
szczegóły
03.11.2019 godz.: 14:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 3 - 2 LKS Studzienice
szczegóły
03.11.2019 godz.: 14:00
LKS Pasjnonat Dankowice 2 - 1 LKS Rudołtowice-Ćwikilce
szczegóły
03.11.2019 godz.: 14:00
GKS Czarni Jaworze 3 - 1 LKS Ogrodnik Cielmice
szczegóły
03.11.2019 godz.: 14:00
BTS Rekord II Bielsko-Biała 6 - 0 Piast Bieruń Nowy
szczegóły
15. kolejka
09.11.2019 godz.: 14:00
BKS Stal Bielsko-Biała 7 - 3 MRKS II Czechowice-Dziedzice
szczegóły
09.11.2019 godz.: 14:00
Piast Bieruń Nowy 0 - 6 MKS Lędziny
szczegóły
09.11.2019 godz.: 14:00
LKS Łąka 1 - 1 GKS Czarni Jaworze
szczegóły
09.11.2019 godz.: 14:00
LKS Ogrodnik Cielmice 1 - 1 BTS Rekord II Bielsko-Biała
szczegóły
09.11.2019 godz.: 14:00
LKS Studzienice 0 - 8 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
09.11.2019 godz.: 14:00
LKS Rudołtowice-Ćwikilce 0 - 0 LKS Sokół Wola
szczegóły
09.11.2019 godz.: 14:00
KS Bestwinka 3 - 5 LKS Pasjnonat Dankowice
szczegóły
09.11.2019 godz.: 14:00
LKS Bestwina 2 - 0 LKS Wisła Wielka
szczegóły
więcej »Najbliższe spotkanie
MKS Iskra Pszczyna - LKS Przemsza Siewierz
25.01.2019 godz.: 11:00
więcej »Tabela
1. MKS Iskra Pszczyna 37
2. LKS Bestwina 35
3. MKS Lędziny 31
4. LKS Wisła Wielka 31
5. LKS Pasjnonat Dankowice 26
6. BKS Stal Bielsko-Biała 25
7. GKS Czarni Jaworze 24
8. MRKS II Czechowice-Dziedzice 21
9. LKS Ogrodnik Cielmice 20
10. LKS Studzienice 18
11. LKS Łąka 17
12. LKS Sokół Wola 14
13. BTS Rekord II Bielsko-Biała 14
14. KS Bestwinka 14
15. LKS Rudołtowice-Ćwikilce 11
16. Piast Bieruń Nowy 4
więcej »Najnowsza galeria

Sponsorzy i partnerzy


Copyright © 2011-2020 Iskra Pszczyna Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia