Sezon 2019/2020
Terminarz: Klasa okręgowa

1. kolejka
10.08.2019 godz.: 17:00
MKS Iskra Pszczyna 3 - 2 BKS Stal Bielsko-Biała
szczegóły
10.08.2019 godz.: 17:00
MKS Lędziny 3 - 2 LKS Ogrodnik Cielmice
szczegóły
10.08.2019 godz.: 17:00
LKS Wisła Wielka - LKS Sokół Wola
10.08.2019 godz.: 17:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 3 - 1 Piast Bieruń Nowy
szczegóły
10.08.2019 godz.: 17:00
LKS Rudołtowice-Ćwikilce 0 - 1 KS Bestwinka
szczegóły
10.08.2019 godz.: 17:00
LKS Pasjnonat Dankowice 4 - 2 LKS Studzienice
szczegóły
10.08.2019 godz.: 17:00
GKS Czarni Jaworze 2 - 1 LKS Bestwina
szczegóły
10.08.2019 godz.: 17:00
BTS Rekord II Bielsko-Biała 0 - 1 LKS Łąka
szczegóły
2. kolejka
10.08.2019 godz.: 17:00
LKS Sokół Wola 5 - 0 KS Bestwinka
szczegóły
10.08.2019 godz.: 17:00
LKS Studzienice 4 - 2 LKS Rudołtowice-Ćwikilce
szczegóły
15.08.2019 godz.: 17:00
LKS Łąka 2 - 2 MKS Lędziny
szczegóły
15.08.2019 godz.: 17:00
LKS Wisła Wielka 2 - 0 GKS Czarni Jaworze
szczegóły
15.08.2019 godz.: 17:00
LKS Ogrodnik Cielmice 2 - 4 MRKS II Czechowice-Dziedzice
szczegóły
15.08.2019 godz.: 17:00
LKS Pasjnonat Dankowice 4 - 1 BKS Stal Bielsko-Biała
szczegóły
15.08.2019 godz.: 17:00
LKS Bestwina - BTS Rekord II Bielsko-Biała
11.09.2019 godz.: 17:00
Piast Bieruń Nowy - MKS Iskra Pszczyna
3. kolejka
17.08.2019 godz.: 17:00
MKS Iskra Pszczyna - LKS Ogrodnik Cielmice
boisko LKS Łąka
ul. Turystyczna 21, Łąka
17.08.2019 godz.: 17:00
BKS Stal Bielsko-Biała - LKS Wisła Wielka
17.08.2019 godz.: 17:00
MKS Lędziny - LKS Bestwina
17.08.2019 godz.: 17:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice - LKS Łąka
17.08.2019 godz.: 17:00
LKS Rudołtowice-Ćwikilce - BKS Stal Bielsko-Biała
17.08.2019 godz.: 17:00
LKS Pasjnonat Dankowice - Piast Bieruń Nowy
17.08.2019 godz.: 17:00
GKS Czarni Jaworze - LKS Sokół Wola
17.08.2019 godz.: 17:00
KS Bestwinka - LKS Studzienice
4. kolejka
24.08.2019 godz.: 17:00
BKS Stal Bielsko-Biała - KS Bestwinka
24.08.2019 godz.: 17:00
LKS Sokół Wola - LKS Studzienice
24.08.2019 godz.: 17:00
Piast Bieruń Nowy - LKS Rudołtowice-Ćwikilce
24.08.2019 godz.: 17:00
LKS Wisła Wielka - MKS Lędziny
24.08.2019 godz.: 17:00
LKS Ogrodnik Cielmice - LKS Pasjnonat Dankowice
24.08.2019 godz.: 17:00
GKS Czarni Jaworze - BTS Rekord II Bielsko-Biała
24.08.2019 godz.: 17:00
LKS Bestwina - MRKS II Czechowice-Dziedzice
28.08.2019 godz.: 17:00
LKS Łąka - MKS Iskra Pszczyna
5. kolejka
31.08.2019 godz.: 17:00
MKS Iskra Pszczyna - LKS Bestwina
31.08.2019 godz.: 17:00
MKS Lędziny - GKS Czarni Jaworze
31.08.2019 godz.: 17:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice - LKS Wisła Wielka
31.08.2019 godz.: 17:00
LKS Studzienice - BKS Stal Bielsko-Biała
31.08.2019 godz.: 17:00
LKS Rudołtowice-Ćwikilce - LKS Ogrodnik Cielmice
31.08.2019 godz.: 17:00
LKS Pasjnonat Dankowice - LKS Łąka
31.08.2019 godz.: 17:00
BTS Rekord II Bielsko-Biała - LKS Sokół Wola
31.08.2019 godz.: 17:00
KS Bestwinka - Piast Bieruń Nowy
więcej »Strefa rodzica
więcej »Najbliższe spotkanie
MKS Iskra Pszczyna - LKS Ogrodnik Cielmice
17.08.2019 godz.: 17:00
boisko LKS Łąka
ul. Turystyczna 21, Łąka
więcej »Tabela
1. LKS Pasjnonat Dankowice 6
2. MRKS II Czechowice-Dziedzice 6
3. MKS Lędziny 4
4. LKS Łąka 4
5. LKS Sokół Wola 3
6. LKS Wisła Wielka 3
7. MKS Iskra Pszczyna 3
8. LKS Studzienice 3
9. GKS Czarni Jaworze 3
10. KS Bestwinka 3
11. LKS Bestwina 0
12. BTS Rekord II Bielsko-Biała 0
13. Piast Bieruń Nowy 0
14. LKS Ogrodnik Cielmice 0
15. LKS Rudołtowice-Ćwikilce 0
16. BKS Stal Bielsko-Biała 0
więcej »Najnowsza galeria

Sponsorzy i partnerzy


Copyright © 2011-2019 Iskra Pszczyna Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia