Sezon 2019/2020
Terminarz: Klasa okręgowa

1. kolejka
10.08.2019 godz.: 17:00
MKS Iskra Pszczyna 3 - 2 BKS Stal Bielsko-Biała
szczegóły
10.08.2019 godz.: 17:00
MKS Lędziny 3 - 2 LKS Ogrodnik Cielmice
szczegóły
10.08.2019 godz.: 17:00
LKS Wisła Wielka 2 - 0 LKS Sokół Wola
szczegóły
10.08.2019 godz.: 17:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 3 - 1 Piast Bieruń Nowy
szczegóły
10.08.2019 godz.: 17:00
LKS Rudołtowice-Ćwikilce 0 - 1 KS Bestwinka
szczegóły
10.08.2019 godz.: 17:00
LKS Pasjnonat Dankowice 4 - 2 LKS Studzienice
szczegóły
10.08.2019 godz.: 17:00
GKS Czarni Jaworze 2 - 1 LKS Bestwina
szczegóły
10.08.2019 godz.: 17:00
BTS Rekord II Bielsko-Biała 0 - 1 LKS Łąka
szczegóły
2. kolejka
10.08.2019 godz.: 17:00
LKS Sokół Wola 5 - 0 KS Bestwinka
szczegóły
10.08.2019 godz.: 17:00
LKS Studzienice 4 - 2 LKS Rudołtowice-Ćwikilce
szczegóły
15.08.2019 godz.: 17:00
LKS Łąka 2 - 2 MKS Lędziny
szczegóły
15.08.2019 godz.: 17:00
LKS Wisła Wielka 2 - 0 GKS Czarni Jaworze
szczegóły
15.08.2019 godz.: 17:00
LKS Ogrodnik Cielmice 2 - 4 MRKS II Czechowice-Dziedzice
szczegóły
15.08.2019 godz.: 17:00
LKS Pasjnonat Dankowice 4 - 1 BKS Stal Bielsko-Biała
szczegóły
15.08.2019 godz.: 17:00
LKS Bestwina 4 - 2 BTS Rekord II Bielsko-Biała
szczegóły
11.09.2019 godz.: 17:00
Piast Bieruń Nowy 1 - 4 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
3. kolejka
17.08.2019 godz.: 17:00
MKS Iskra Pszczyna 1 - 0 LKS Ogrodnik Cielmice
szczegóły
17.08.2019 godz.: 17:00
MKS Lędziny 0 - 0 LKS Bestwina
szczegóły
17.08.2019 godz.: 17:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 2 - 3 LKS Łąka
szczegóły
17.08.2019 godz.: 17:00
LKS Rudołtowice-Ćwikilce 2 - 5 BKS Stal Bielsko-Biała
szczegóły
17.08.2019 godz.: 17:00
LKS Pasjnonat Dankowice 2 - 0 Piast Bieruń Nowy
szczegóły
17.08.2019 godz.: 17:00
GKS Czarni Jaworze 1 - 2 LKS Sokół Wola
szczegóły
17.08.2019 godz.: 17:00
BTS Rekord II Bielsko-Biała 6 - 0 LKS Wisła Wielka
szczegóły
17.08.2019 godz.: 17:00
KS Bestwinka 5 - 4 LKS Studzienice
szczegóły
4. kolejka
24.08.2019 godz.: 17:00
BKS Stal Bielsko-Biała 3 - 0 KS Bestwinka
szczegóły
24.08.2019 godz.: 17:00
LKS Sokół Wola 2 - 2 LKS Studzienice
szczegóły
24.08.2019 godz.: 17:00
Piast Bieruń Nowy 5 - 0 LKS Rudołtowice-Ćwikilce
szczegóły
24.08.2019 godz.: 17:00
LKS Wisła Wielka 1 - 2 MKS Lędziny
szczegóły
24.08.2019 godz.: 17:00
LKS Ogrodnik Cielmice 1 - 0 LKS Pasjnonat Dankowice
szczegóły
24.08.2019 godz.: 17:00
GKS Czarni Jaworze 3 - 2 BTS Rekord II Bielsko-Biała
szczegóły
24.08.2019 godz.: 17:00
LKS Bestwina 5 - 1 MRKS II Czechowice-Dziedzice
szczegóły
28.08.2019 godz.: 17:00
LKS Łąka 1 - 5 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
5. kolejka
31.08.2019 godz.: 17:00
MKS Lędziny 4 - 0 GKS Czarni Jaworze
szczegóły
31.08.2019 godz.: 17:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 0 - 2 LKS Wisła Wielka
szczegóły
31.08.2019 godz.: 17:00
LKS Studzienice 2 - 1 BKS Stal Bielsko-Biała
szczegóły
31.08.2019 godz.: 17:00
LKS Rudołtowice-Ćwikilce 0 - 4 LKS Ogrodnik Cielmice
szczegóły
31.08.2019 godz.: 17:00
LKS Pasjnonat Dankowice 0 - 1 LKS Łąka
szczegóły
31.08.2019 godz.: 17:00
BTS Rekord II Bielsko-Biała 0 - 1 LKS Sokół Wola
szczegóły
31.08.2019 godz.: 17:00
KS Bestwinka 3 - 0 Piast Bieruń Nowy
szczegóły
25.09.2019 godz.: 17:00
MKS Iskra Pszczyna - LKS Bestwina
6. kolejka
07.09.2019 godz.: 17:00
LKS Sokół Wola 2 - 4 BKS Stal Bielsko-Biała
szczegóły
07.09.2019 godz.: 17:00
Piast Bieruń Nowy 1 - 2 LKS Studzienice
szczegóły
07.09.2019 godz.: 17:00
LKS Łąka 1 - 3 LKS Rudołtowice-Ćwikilce
szczegóły
07.09.2019 godz.: 17:00
LKS Wisła Wielka 3 - 2 MKS Iskra Pszczyna
szczegóły
07.09.2019 godz.: 17:00
LKS Ogrodnik Cielmice 0 - 0 KS Bestwinka
szczegóły
07.09.2019 godz.: 17:00
GKS Czarni Jaworze 4 - 1 MRKS II Czechowice-Dziedzice
szczegóły
07.09.2019 godz.: 17:00
BTS Rekord II Bielsko-Biała 0 - 4 MKS Lędziny
szczegóły
07.09.2019 godz.: 17:00
LKS Bestwina 2 - 2 LKS Pasjnonat Dankowice
szczegóły
7. kolejka
14.09.2019 godz.: 16:00
MKS Iskra Pszczyna 1 - 2 GKS Czarni Jaworze
szczegóły
14.09.2019 godz.: 16:00
Piast Bieruń Nowy 0 - 3 BKS Stal Bielsko-Biała
szczegóły
14.09.2019 godz.: 16:00
MKS Lędziny 0 - 0 LKS Sokół Wola
szczegóły
14.09.2019 godz.: 16:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 1 - 3 BTS Rekord II Bielsko-Biała
szczegóły
14.09.2019 godz.: 16:00
LKS Studzienice - LKS Ogrodnik Cielmice
14.09.2019 godz.: 16:00
LKS Rudołtowice-Ćwikilce 1 - 3 LKS Bestwina
szczegóły
14.09.2019 godz.: 16:00
LKS Pasjnonat Dankowice 6 - 0 LKS Wisła Wielka
szczegóły
14.09.2019 godz.: 16:00
KS Bestwinka 1 - 0 LKS Łąka
szczegóły
8. kolejka
21.09.2019 godz.: 15:00
BTS Rekord II Bielsko-Biała - MKS Iskra Pszczyna
21.09.2019 godz.: 16:00
LKS Sokół Wola - Piast Bieruń Nowy
21.09.2019 godz.: 16:00
MKS Lędziny - MRKS II Czechowice-Dziedzice
21.09.2019 godz.: 16:00
LKS Łąka - LKS Studzienice
21.09.2019 godz.: 16:00
LKS Wisła Wielka - LKS Rudołtowice-Ćwikilce
21.09.2019 godz.: 16:00
LKS Ogrodnik Cielmice - BKS Stal Bielsko-Biała
21.09.2019 godz.: 16:00
GKS Czarni Jaworze - LKS Pasjnonat Dankowice
21.09.2019 godz.: 16:00
LKS Bestwina - KS Bestwinka
9. kolejka
28.09.2019 godz.: 16:00
MKS Iskra Pszczyna - MKS Lędziny
boisko LKS Łąka
ul. Turystyczna 21, Łąka
28.09.2019 godz.: 16:00
BKS Stal Bielsko-Biała - LKS Łąka
28.09.2019 godz.: 16:00
Piast Bieruń Nowy - LKS Ogrodnik Cielmice
28.09.2019 godz.: 16:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice - LKS Sokół Wola
28.09.2019 godz.: 16:00
LKS Studzienice - LKS Bestwina
28.09.2019 godz.: 16:00
LKS Rudołtowice-Ćwikilce - GKS Czarni Jaworze
28.09.2019 godz.: 16:00
LKS Pasjnonat Dankowice - BTS Rekord II Bielsko-Biała
28.09.2019 godz.: 16:00
KS Bestwinka - LKS Wisła Wielka
więcej »Strefa rodzica
więcej »Najbliższe spotkanie
BTS Rekord II Bielsko-Biała - MKS Iskra Pszczyna
21.09.2019 godz.: 15:00
więcej »Tabela
1. MKS Lędziny 15
2. LKS Pasjnonat Dankowice 13
3. KS Bestwinka 13
4. MKS Iskra Pszczyna 12
5. BKS Stal Bielsko-Biała 12
6. LKS Wisła Wielka 12
7. GKS Czarni Jaworze 12
8. LKS Bestwina 11
9. LKS Sokół Wola 11
10. LKS Studzienice 10
11. LKS Łąka 10
12. LKS Ogrodnik Cielmice 7
13. BTS Rekord II Bielsko-Biała 6
14. MRKS II Czechowice-Dziedzice 6
15. Piast Bieruń Nowy 3
16. LKS Rudołtowice-Ćwikilce 3
więcej »Najnowsza galeria

Sponsorzy i partnerzy


Copyright © 2011-2019 Iskra Pszczyna Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia