14 stycznia 2018r.

Orliki: Przygotowania na całego

Orliki z rocznik 2007 nie próżnują. Do rundy wiosennej przygotowania chłopcy rozpoczęli już 6 stycznia sparingowym meczem z Czechowicami. Tydzień później na zaproszenie czechowiczan zagrali w halowym turnieju.
29 grudnia 2017r.

Składki - będzie łatwiej

Wraz z początkiem Nowego Roku nastąpią zmiany w sposobie pobierania składek członkowskich. Ma być łatwiej, przejrzyściej i wygodniej dla wszystkich.
24 grudnia 2017r.

Wesołych Świąt

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, pełen rodzinnego ciepła i miłości, nadziei i radości. Czas kiedy chociaż na chwilę można zapomnieć o codziennych trudach i problemach.
5 grudnia 2017r.

Orliki: Zagramy w finałach KMPP

W sobotnich eliminacjach Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego do styczniowych finałów awansowały dwie drużyny z rocznika 2007.
5 listopada 2017r.

Orliki: Złe miłego początki

Początek sobotniego meczu Orlików nie zapowiadał wysokiej wygranej Iskry, a jednak zespół chwycił swój rytm gry i konsekwentnie utrzymał go do ostatniego gwizdka.
2 listopada 2017r.

Zaproszenie na aktywne półkolonie zimowe

Podobnie jak w ubiegłym roku szkolnym MKS Iskra Pszczyna przy współpracy z Centrum Aktywności Ruchowej zapraszają do aktywnego spędzenia ferii zimowych.
30 października 2017r.

Orliki: Kolejne doświadczenie

Pogoda nie ułatwiła zadania zawodnikom Iskry, którzy w Bieruniu zdobyli jednego gola mniej niż gospodarze.
22 października 2017r.

Orliki: Solidna praca

W sobotni poranek na boisku Orlik Iskra zmierzyła się z rywalem zza miedzy LKS Łąka.
16 października 2017r.

Orliki: Jednostronnie w Bieruniu

Mało kto spodziewał się tak jednostronnego widowiska I takiej dominacji pszczyńskich orlików.
10 października 2017r.

Orliki: Zabrakło koncentracji

Niespodziewanej porażki doznali gracze z rocznika 2007, którzy po bardzo dobrej pierwszej połowie w starciu z tyska drużyną poczuli się chyba zbyt pewnie, a rozluźnienie w pszczyńskich szeregach wykorzystali goście.
5 października 2017r.

Orliki: Zasłużone zwycięstwo

Zaległości odrobili zawodnicy z rocznika 2007. W odwołanym w pierwotnym terminie meczu z powodu zalanego boiska Iskra nie miała problemów z pokonaniem rywali z Brzeźc.
1 października 2017r.

Orliki: Ambitna walka

Pierwszej porażki doznali gracze z rocznika 2007. Za mocna dla pszczyńskich Orlików okazała się drużyna Siódemki Tychy.
22 września 2017r.

Seniorzy nie zagrają, młodzież tak

Obfite opady deszczu w ostatnich dniach sprawiły, że większość boisk w regionie jest w takim stanie, że uniemożliwia to grę w piłkę nożną. Nie inaczej jest także w Imielinie oraz Pszczynie co skutkuje, że w ten weekend senatorskie drużyny Iskry nie rozegrają swoich spotkań. Bez przeszkód powinny się za to odbyć mecz drużyn młodzieżowych.
18 września 2017r.

Orliki: Udana pogoń

Dwie różne połowy zagrali w Woli zawodnicy z rocznika 2007. W pierwszej wyrównanej młodzi gracze Iskry byli nieskuteczni i przegrywali dwoma golami. W drugiej zagrali przebojowo i odmienili losy meczu.
11 września 2017r.

Orliki: Świętowali w Łaziskach

Podczas obchodów 90-lecia Polonii Łaziska swój mecz rozegrały drużyny orlików. Podopieczni Ryszarda Tomanka okrasili swój pobyt w Łaziskach dziesięcioma zdobytymi bramkami.
więcej »Strefa rodzica
więcej »Najnowsza galeria

Sponsorzy i partnerzy


Copyright © 2011-2018 Iskra Pszczyna Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia