19 listopada 2018r.

100 po 100 na 100

Chcemy spełnić marzenia zawodników Akademii MKS Iskra Pszczyna. Na 100-lecie niepodległości jedna z drużyn pojedzie na wymarzony mecz swojej ukochanej drużyny.
18 listopada 2018r.

II zespół: Wygrana na koniec

W ostatnim meczu w tym roku rezerwy Iskry pokonały Krupiński Suszec 2:0.
6 listopada 2018r.

II zespół: Gra lepsza niż wynik

Wyjazdowy mecz w Chełmie Śląskim choć zakończył się wysoka porażką Iskry nieco zakłamuje obraz meczu. Do straty pierwszej bramki to goście z Pszczyny mogli a nawet powinni prowadzić. Niestety nieskuteczna gra w ofensywie przełożyła się na ostateczny wynik.
30 października 2018r.

II zespół: Grają falami

Dobre fragmenty przeplatane słabszymi, tych drugich niestety rezerwom Iskry w starciu z GTS Bojszowy przytrafiło się więcej, przez co zeszli z boiska z bagażem 3 straconych goli.
22 października 2018r.

II zespół: Dwie połowy

Dwie odmienne połowy zagrali zawodnicy rezerw w sobotnie popołudnie w Tychach. W starciu z Siódemką ostatecznie lepszy zespól Iskry.
14 października 2018r.

II zespół: Hokejowy wynik

To był rollercoaster przy Bogedaina. Pomimo to, że zespół Iskry wychodziła dwa razy na dwubramkowe prowadzenie to zremisował z zespołem LKS Woszczyce.
7 października 2018r.

II zespół: Remis w osłabieniu

Przez całą drugą połowę rezerwy Pszczyńskiej Iskry musiały grać w osłabieniu. Mimo to młodzi piłkarze Iskry mogą czuć niedosyt po remisie we Frydku.
30 września 2018r.

II zespół: Wymęczone punkty

W niedzielne przedpołudnie na Stadionie Miejskim w Pszczynie druga drużyna Iskry podejmowała rywala zza miedzy zespół LKSu Znicz Jankowice.
22 września 2018r.

II zespół: Zabrakło skuteczności

Mimo wielu sytuacji strzeleckich II zespół wraca z Brzeźć bez punktów.
16 września 2018r.

II zespół: Cenne punkty

Drugie zwycięstwo z rzędu odniosły rezerwy pszczyńskiej Iskry. Tym razem podopieczni Marcina Pastuszki zwyciężyli z LKS Studzionka 1:0.
8 września 2018r.

II zespół: Wreszcie zwycięstwo!

Pierwsze punkty w tym sezonie zdobywają podopieczni Marcina Pastuszki. MKS Iskra II Pszczyna zwyciężył z Polonią Miedzyrzecze 2:0.
1 września 2018r.

II zespół: Poprawa, ale dalej bez punktów

Mimo to, że II zespół prowadził w Jaroszowicach do 80 minuty do Pszczyny wraca bez punktów.
26 sierpnia 2018r.

II zespół: Trzecia porażka

Trzecią porażkę poniosła II drużyna MKS Iskra Pszczyna. Tym razem lepszy okazał się zespół ZET Tychy
18 sierpnia 2018r.

II zespół: Druga porażka

W spotkaniu z LKS Wisła Wielka młoda ekipa pszczynian straciła aż siedem bramek, przez co po drugiej serii gier zamyka ligową tabelę
12 sierpnia 2018r.

II zespół: Porażka na inaugurację

Nieudaną inaugurację zaliczył zespół rezerw. Czapla Kryry wygrywa w Pszczynie 1:0.