19 kwietnia 2018r.

II zespół: Do ostatnich sekund

Ostatnia akcja meczu rozstrzygnęła losy pojedynku faworyzowanej drużyny z Wyr z drugą drużyna Iskry.
16 kwietnia 2018r.

II zespół: Skromnie, ale zwycięsko

Bardzo dobry mecz w Tychach rozegrali podopieczni Marcina Pastuszki. O korzystny wynik trzeba było stoczyć jednak zacięty bój do ostatniego gwizdka.
8 kwietnia 2018r.

II zespół: Niedosyt w Bojszowach

W pierwszą sobotę kwietnia na boisku w Bojszowach o punkty walczyła drużyna rezerw Iskry. Po zaciętym meczu zespół z Pszczyny wraca bogatszy o jeden punkt.
31 marca 2018r.

II zespół: Złe miłego początki

Doczekaliśmy się piłkarskiej. W sobotni świąteczny poranek na boisku w Pszczynie pierwszy wiosenny mecz rozegrała drużyna rezerw, która podejmowała zespół Siódemki Tychy.
1 marca 2018r.

Uczymy się od najlepszych

Zawodnik oraz trener grup młodzieżowych naszego klubu Paweł Zjawiński początkiem lutego odbył staż trenerski w jednej z najlepszych akademii piłkarskich w kraju. Kilkudniowy pobyt w klubie ze stolicy na pewno zaowocuje w przyszłości.
25 lutego 2018r.

II zespół: Zima atakuje

W sobotnie przedpołudnie w Pszczynie gościł reprezentant oświęcimskiej A klasy zespół Zgody Malec. Grająca na tym samym szczeblu rozgrywkowym, ale w Podokręgu Tychy druga drużyna Iskry mimo zimowych warunków nieoczekiwanie łatwo uporała się z rywalami.
17 lutego 2018r.

II zespół: Wieczorową porą

Inaczej niż zwykle bo w piątkowy wieczór odbył się kolejny sparing drugiej drużyny. Tym razem podopieczni Marcina Pastuszki zmierzyli się z rezerwami czwartoligowego zespołu z Goczałkowic.
11 lutego 2018r.

II zespół: W zimowej odsłonie

Drugi zimowy pojedynek stoczyli zawodnicy Iskry rywalizujący na co dzień w rozgrywkach A klasy. Tym razem rywalem podopiecznych Marcina Pastuszki byli rywale z ligowych boisk czyli zespół Stali Chełm Śląski.
5 lutego 2018r.

II zespół: Sparingowy początek

W sobotnie przedpołudnie pierwsze spotkanie sparingowe tej zimy rozegrała drużyna rezerw Iskry. W starciu z liderem klasy B zespołem LKS Woszczyce pszczyńska jedenastka okazała się lepsza o jedno trafienie.
29 stycznia 2018r.

Nagrody Burmistrza rozdane

W ubiegłym tygodniu burmistrz Dariusz Skrobol wręczył nagrody i wyróżnienia sportowcom, działaczom, a także trenerom za osiągnięte wyniki w 2017 roku.
29 stycznia 2018r.

Oficjalnie z GKSem Tychy

W styczniu Iskra Pszczyna podpisała oficjalnie umowę o współpracy z I-ligowym GKS-em Tychy. Współpraca będzie odbywać się zarówno na płaszczyźnie szkoleniowej, jak i marketingowej.
1 stycznia 2018r.

W Nowy Rok po piłkarsku

Po piłkarsku przywitali Nowy Rok obecni i byli zawodnicy oraz trenerzy Miejskiego Klubu Sportowego Iskra. Tradycyjnie w południe pierwszego dnia nowego roku na boisku Piast w Pszczynie zjawili się chętni do spalania świąteczno-sylwestrowych kalorii.
24 grudnia 2017r.

Wesołych Świąt

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, pełen rodzinnego ciepła i miłości, nadziei i radości. Czas kiedy chociaż na chwilę można zapomnieć o codziennych trudach i problemach.
3 października 2017r.

II zespół: Huśtawka

Ciekawy mecz we Frydku mogli zobaczyć kibice w pierwszą niedzielę października.
22 września 2017r.

Seniorzy nie zagrają, młodzież tak

Obfite opady deszczu w ostatnich dniach sprawiły, że większość boisk w regionie jest w takim stanie, że uniemożliwia to grę w piłkę nożną. Nie inaczej jest także w Imielinie oraz Pszczynie co skutkuje, że w ten weekend senatorskie drużyny Iskry nie rozegrają swoich spotkań. Bez przeszkód powinny się za to odbyć mecz drużyn młodzieżowych.
więcej »Strefa rodzica
więcej »Tabela
1. Fortuna Wyry 39
2. JUWe Jaroszowice 36
3. LKS Studzienice 27
4. OKS Zet Tychy 26
5. Czapla Kryry 25
6. KS Stal Chełm Śląski 25
7. LKS Rudołtowice-Ćwikilce 23
8. LKS Studzionka 23
9. LKS Wisła Wielka 22
10. KS Polonia Międzyrzecze 19
11. LKS Frydek 18
12. Znicz Jankowice 16
13. MKS Iskra II Pszczyna 15
14. KS Siódemka Tychy 14
15. KS Czarni Piasek 8
16. GTS Bojszowy 3
więcej »Najnowsza galeria

Sponsorzy i partnerzy


Copyright © 2011-2018 Iskra Pszczyna Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia