8 września 2020r.

II zespół: Nieskuteczni

Bardzo dobry początek meczu w wykonaniu drugiej drużyny niestety nie przełożył się na zdobycz bramkową. Pomimo kilku świetnych okazji ze strony gospodarzy to goście objęli prowadzenie.
2 września 2020r.

II zespół: Godzina to mało

Ambicji i woli walki tym razem wystarczyło tylko na godzinę. W sobotnie popołudnie na boisku w Suszcu rezerwy zmierzyły się z faworyzowanym LKSem Woszczyce i niestety wysoko przegrały.
16 sierpnia 2020r.

II zespół: Powalczyli

W sobotnie popołudnie w Tychach młodzi zawodnicy rezerw Iskry zagrali z faworyzowanym zespołem JUWe i mimo porażki pokazali ambitną walkę do końcowego gwizdka.
12 sierpnia 2020r.

II zespół: Było blisko

Niewiele zabrakło aby rezerwy rozpoczęły sezon od zdobyczy punktowej. Po 55 minutach gry podopieczni Krzysztofa Skiby prowadzili już dwoma golami!
31 lipca 2020r.

II zespół: Liga na horyzoncie

W czwartkowy wieczór zespół rezerw rozegrał ostatni test mecz przed rozpoczynającymi się rozgrywkami A klasy Podokręgu Tychy.
27 lipca 2020r.

Spełniaj marzenia - zapraszamy

W tym roku nie ma wakacji... od piłki nożnej. Trenujemy w lipcu i sierpniu. Zachęcamy do spędzania aktywnie wolnego czasu na świeżym powietrzu wśród rówieśników.
25 lipca 2020r.

II zespół: Bój rezerw

W piątkowe popołudnie na boisku w Ćwiklicach zmierzyli się zawodnicy rezerw czwartoligowej Iskry oraz trzecioligowych Goczałkowic.
9 lipca 2020r.

II zespół: Hokejowy początek

Niespełna miesiąc przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych pierwszy test-mecz rozegrali zawodnicy rezerw. W starciu z miejscowym Zniczem na boisku w Jankowicach kibice mogli zobaczyć aż 9 bramek!
więcej »Najnowsza galeria

Sponsorzy i partnerzy


Copyright © 2011-2020 Iskra Pszczyna Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia