1 stycznia 2018r.

W Nowy Rok po piłkarsku

Po piłkarsku przywitali Nowy Rok obecni i byli zawodnicy oraz trenerzy Miejskiego Klubu Sportowego Iskra. Tradycyjnie w południe pierwszego dnia nowego roku na boisku Piast w Pszczynie zjawili się chętni do spalania świąteczno-sylwestrowych kalorii.
24 grudnia 2017r.

Wesołych Świąt

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, pełen rodzinnego ciepła i miłości, nadziei i radości. Czas kiedy chociaż na chwilę można zapomnieć o codziennych trudach i problemach.
3 października 2017r.

II zespół: Huśtawka

Ciekawy mecz we Frydku mogli zobaczyć kibice w pierwszą niedzielę października.
22 września 2017r.

Seniorzy nie zagrają, młodzież tak

Obfite opady deszczu w ostatnich dniach sprawiły, że większość boisk w regionie jest w takim stanie, że uniemożliwia to grę w piłkę nożną. Nie inaczej jest także w Imielinie oraz Pszczynie co skutkuje, że w ten weekend senatorskie drużyny Iskry nie rozegrają swoich spotkań. Bez przeszkód powinny się za to odbyć mecz drużyn młodzieżowych.
18 września 2017r.

II zespół: Kwadrans pod kontrolą

Słaby występ w Piasku zanotowali gracze rezerw Iskry. Przez pierwszych 15 minut mecz wydawał się pod kontrolą młodych pszczynian, ale potem było już tylko gorzej.
11 września 2017r.

II zespół Bez polotu

Tym razem dość nietypowo bo w sobotnie popołudnie na boisku w Pszczynie zagrali młodzi zawodnicy z Iskry. W starciu z OKS Zet Tychy nie było fajerwerków.
5 września 2017r.

II zespół: Męki

Niby była przewaga, niby kontrolowali grę, ale do końca meczu trzeba było drżeć o wynik.
1 września 2017r.

II zespół: Niemrawo

Niezły początek meczu w Tychach uśpił najwraźniej zespół z Pszczyny. W pierwszej połowie Iskra mecz miała niejako pod kontrola, ale i tak z boju z Siódemką wychodzi bez punktów.
22 sierpnia 2017r.

II zespół: Nie dali sobie szansy

Rozkojarzenie w kluczowych momentach czyli na początku pierwszej i drugiej połowy oraz tuż przed przerwą zdecydowały o wyniku niedzielnego meczu.
15 sierpnia 2017r.

Liga tuż tuż. Zapraszamy na treningi

W miniony weekend swoje pierwsze mecze rozegrały drużyny seniorskie naszego klubu. W dniach 19-20 sierpnia nowy sezon zainaugurują pierwsze grupy młodzieżowe. Kto? Gdzie? Z kim? W jakich rozgrywkach? Poniżej pełna informacja o naszych grupach i starcie rozgrywek. Jeżeli jeszcze nie trenujesz w naszym klubie zachęcamy do kontaktu z naszymi trenerami, którzy pomogą Ci rozpocząć piłkarską przygodę.