18 listopada 2019r.

LA: Biegiem po zdrowie

11 listopada zawodnicy Iskry Pszczyna uczcili obchody Święta Niepodległości na sportowo, a dokładnie rywalizując na trudnej trasie przełajowej XXVIII biegu Niepodległości dzieci w ramach cyklu biegowego ?Biegiem po zdrowie?.
7 lipca 2019r.

LA: Jacek Majewski Mistrzem Polski

Podczas rozegranych w dniach 3-5 lipca Mistrzostw Polski Juniorów (U-20) zawodnik pszczyńskiej Iskry Jacek Majewski zdobył złoty medal zdecydowanie wygrywając bieg na dystansie 400m (48,03s).
8 kwietnia 2019r.

LA: Medal i dobry występ najmłodszych

W dniu 24 marca w hali w Brzeszczach odbyły się długo wyczekiwane Mistrzostwa Śląska Dzieci.
7 kwietnia 2019r.

LA: Mistrzostwo w biegach przełajowych

Zofia Kokoszka lekkoatletka MKS Iskra Pszczyna zawodniczka z teamu Marka Bieli została mistrzynią Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików (kategoria U-16) w biegach przełajowych rozegranych w dniu 30.03 w Korfantowie (woj. Opolskie).
6 marca 2019r.

1% na rozwój pszczyńskich sportowców

Każdego roku czeka nas obowiązek rocznych rozliczeń z fiskusem. Jest to jednak także szansa, aby dołożyć swoją cegiełkę na rozwój klubu sportowego z naszego miasta. Zachęcamy podatników, aby przekazać 1% podatku należnego na rzecz rozwoju pszczyńskich sportowców.
13 lutego 2019r.

LA: Jacek Majewski wicemistrzem Polski

W dniach 8-10 lutego w Toruniu odbyły się lekkoatletyczne Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20.
Polscy lekkoatleci potwierdzili przynależność do światowej i europejskiej czołówki, w wielu konkurencjach podały znakomite wyniki, rekordy Polski oraz czołowe wyniki na listach światowych i europejskich.
6 lutego 2019r.

Nagrody Burmistrza 2018 rozdane

W ubiegłym tygodniu wręczone zostały nagrody i wyróżnienia Burmistrza Pszczyny Dariusza Skrobola dla sportowców, działaczy, a także trenerów za osiągnięte wyniki w 2018 roku. Wśród laureatów nie mogło zabraknąć także przedstawicieli naszego klubu zarówno z sekcji lekkiej atletyki jak i piłki nożnej.
27 stycznia 2019r.

LA: Iskra odpaliła...

Zawodnicy klubu MKS Iskra Pszczyna znów błysnęli formą podczas Halowych Mistrzostw Śląska Seniorów, Juniorów i Juniorów Młodszych w Ostrawie - 26.01.2019r. podczas, których wywalczyli 7x złoto + srebro!
13 stycznia 2019r.

Zmarła Lucyna Koczwara - Piłot

Dotarała do nas smutna informacja o śmierci wybitnej pszczyńskiej lekkoatletyki zawodniczki Klubu MKS Iskra Pszczyna, rekordzistki Polski Młodziczek w skoku w dal Lucyny Koczwary-Piłot.

LA: Rekordowe otwarcie sezonu

Po krótkim zgrupowaniu w Ostrawie pod koniec ub. roku lekkoatleci pszczyńskiej Iskry zaledwie na chwilę wrócili do domu, by już piątego stycznia praktycznie "z marszu" i treningowo wystartować w ostrawskiej hali.
19 listopada 2018r.

LA: Zofia Kokoszka z rekordem Śląska

Na odbywającej się w dniach 10-11 listopada kursokonferencji trenerów lekkiej atletyki województwa śląskiego w Ustroniu potwierdziła się oficjalnie informacja, że Zofia Kokoszka została Rekordzistką Śląska w biegu na 2000 metrów młodziczek.
26 września 2018r.

LA: Znakomita Zofia Kokoszka

Na odbywających się w Bełchatowie Mistrzostwach Polski Młodzików (22-23.09 br.) świetnie zaprezentowała się lekkoatletka Iskry Pszczyna - Zofia Kokoszka, która na najdłuższym, rozgrywanym po raz pierwszy, nowym dystansie 2000m zajęła wysokie czwarte miejsce.
19 czerwca 2018r.

LA: 47,77s Jacka Majewskiego w biegu na 400m

16 czerwca w miejscowości Vyskov na Morawach (Czechy) rozegrany został międzynarodowy mecz juniorów do lat 20.
Dwójka naszych reprezentantów po raz pierwszy z ?orzełkiem na piersi? wspaniale się spisała.
14 czerwca 2018r.

LA: Natalia i Jacek w reprezentacji Polski

Natalia Mach oraz Jacek Majewski zostali powołani przez Polski Związek Lekkiej Atletyki na Międzynarodowy Mecz Juniorów, który w tym roku odbędzie się w Czechach w miejscowości Vyskov już w najbliższą sobotę 16 czerwca.
1 czerwca 2018r.

LA: Jest moc - 9 medali

Dwudniowe zmagania podopiecznych trenera Marka Bieli na Mistrzostwach Śląska Juniorów Młodszych, Juniorów i Seniorów w Częstochowie (26-27 .05) przyniosły aż 9 medali i 8 rekordów życiowych.