2 marca 2020r.

Trampkarze: Szalony mecz

Dwie zupełnie różne mecze zagrali trampkarze z Odrą Wodzisław. W pierwszej połowie gospodarze dali się zdominować rywalowi, ale po przerwie to Iskra niepodzielnie rządziła na boisku i wiele nie zabrakło, aby przechylić szalę wygranej na swoją stronę.

Trampkarze: Iskra - Odra Wodzisław 29.02.2020

Po 40 minutach rywalizacji z pierwszoligową Odrą goście prowadzili już 6:0 i wydawało się, że jest już po meczu. Tymczasem w drugiej odsłonie podopieczni Pawła Zjawińskiego pokazali charakter i rozpoczęli pogoń za rywalem. Mecz ostatecznie zakończył się skromną wygraną gości z Wodzisławia, ale i tak wielkie słowa uznania należą się naszym zawodnikom za ambitną walkę do końcowego gwizdka.

MKS Iskra Pszczyna - MKP Odra Wodzisław 6:7 (0:6)
bramki: Przemysław Mizera (pięć), Fabian Bała