21 września 2017r.

Młodzicy: Do trzech razy sztuka

Pierwsze zwycięstwo w ramach III ligi wojewódzkiej odnieśli zawodnicy z rocznika 2006. Zawodnicy Iskry pokonali 2:1 Polonię Łaziska Górne.
19 września 2017r.

Żaki: Uczymy się

Najmłodsi adepci Iskry pomału uczą się rywalizacji w ligowych turniejach i z każdym kolejnym występem powinno być lepiej.
18 września 2017r.

Młodzicy: Wypunktowani w końcówce

Młodzicy z rocznika 2005 grający w III wojewódzkiej lidze postawili się ekipie Rekordu, ale mimo niezłej postawy zostali wypunktowani w końcówce.

Żaki: Zmagania rozpoczęte

W miniony weekend do rozgrywek przystąpili najmłodsi adepci - żaki, którzy na pierwszy turniej udali się do Orzesza.

Młodzicy: Wreszcie na zero z tyłu

Wyjazdowym zwycięstwem 1:0 z Piastem Gliwice rocznik 2005 przerwał złą passę wyjazdowych porażek. Podopieczni Tomasza Kropidło po raz pierwszy w II lidze zachowali czyste konto.

Trampkarze: Miłe złego...

Dobrze starcie z ekipą z Knurowa rozpoczęli podopieczni Mateusza Bałucha, którzy już w ósmej minucie gry objęli prowadzenie. Niestety, później strzelali już tylko goście i wyjechali z Pszczyny bogatsi o trzy punkty.

Orliki: Udana pogoń

Dwie różne połowy zagrali w Woli zawodnicy z rocznika 2007. W pierwszej wyrównanej młodzi gracze Iskry byli nieskuteczni i przegrywali dwoma golami. W drugiej zagrali przebojowo i odmienili losy meczu.

Trampkarze młodsi: Bez wiary

Bez punktów wracają z Żor zawodnicy z rocznika 2004, którzy w ramach rozgrywek II wojewódzkiej ligi trampkarzy młodszych zagrali w tym sezonie już po raz szósty.

II zespół: Kwadrans pod kontrolą

Słaby występ w Piasku zanotowali gracze rezerw Iskry. Przez pierwszych 15 minut mecz wydawał się pod kontrolą młodych pszczynian, ale potem było już tylko gorzej.
16 września 2017r.

Orliki: Drugie domowe zwycięstwo

Drugi mecz i drugie zwycięstwo na własnym boisku odniosła drużyna orlików z rocznika 2008. Tym razem nietypowo bo w piątkowe popołudnie w Pszczynie gościł Nadwiślan Góra.
14 września 2017r.

Młodzicy: Czwórka z Iskry na Dniu Piłkarza

Czterech piłkarzy Iskry Pszczyna zagrało w reprezentacji Podokręgu Tyskiego podczas turnieju z okazji Dnia Piłkarza. Zawody organizowane przez Śląski Związek Piłki Nożnej w Katowicach zostały rozegrane w Sosnowcu.
13 września 2017r.

Młodzicy: Raz na wozie, raz pod...

Po efektownym zwycięstwie na własnym boisku z drużyną Promotora Zabrze rocznik 2005 doznał dwóch kolejnych porażek - z Ruchem Radzionków i AKS-em Mikołów w rozgrywkach II wojewódzkiej ligi młodzików.
12 września 2017r.

I zespół: Derby dla Iskry

Sześć lat kibice czekali na derby Łąki z Iskrą. Nie może zatem dziwić, że pierwsze ligowe starcie obu drużyn po tak długim czasie musiało wzbudzić spore zainteresowanie.

Juniorzy: Odra zgasiła Iskrę

Inaczej niż w poprzednich meczach tym razem o losach meczu w II wojewódzkiej lidze juniorów zdecydowała słabsza pierwsza odsłona.

Trampkarze: Wyjazdowy punkt

Pierwsza wyjazdowa potyczka trampkarzy z rocznika 2003 zakończona. W Jastrzębiu udało się strzelić bramkę, ale nie udało się zagrać na "zero" z tyłu, dlatego do Pszczyny zespół wrócił bogatszy o jeden punkt.