22 października 2011r.

Trampkarze starsi: Pewny awans

Zwycięstwem zakończył się ostatni jesienny pojedynek trampkarzy starszych w ramach rozgrywek Ligi Trampkarzy Starszych podokręgu tyskiego. Zawodnicy Henryka Wity z bagażem pięciu goli odprawili zespół Czapli z Kryr.
22 października 2011r.

Juniorzy: Mamy lidera!!!

Juniorzy pszczyńskiej Iskry w rozgrywkach Rejonowej Ligi Juniorów rocznika 1996 pokonali dotychczasowego lidera rozgrywek zespół Odry Wodzisław. Zwycięstwo tym cenniejsze, że do tej pory Odra miała na koncie komplet zwycięstw, a mecz odbywał się w Wodzisławiu. Tym samym Iskra zamieniła się miejscami z Odrą i teraz przewodzi ligowej stawce!
21 października 2011r.

Trampkarze młodsi: Tradycji stało się zadość

Ostatni mecz tej jesieni rozegrali trampkarze młodsi. W czwartek w Suszcu rozbili miejscowy UKS aż 16:1. Tym samym podopieczni Pawła Piszczka przypieczętowali dominację w grupie odnosząc komplet zwycięstw.
19 października 2011r.

Żaki: Blisko grupi mistrzowskiej

W środę żaki z rocznika 2001 pszczyńskiej Iskry podejmowały zespół LKSu Mizerów. W meczu kończącym szóstą kolejki ligi żaków (pozostałe mecze odbyły się w poniedziałek) Iskra pewnie pokonała swoich rywali 4:1.
18 października 2011r.

Żaki: Porażka po ładnej grze

W poniedziałek najmłodsza drużyna Iskry grająca w oficjalnych rozgrywkach PZPN poniosła wysoka porażkę w Czechowicach. Osiągnięty wynik rzeczywiście nie jest dobry ale już styl jaki zaprezentowały nasze żaki musi budzić podziw.
16 października 2011r.

Juniorzy: W hokejowym stylu

Juniorzy starsi Iskry podtrzymali dobrą weekendową passe pszczyńskich drużyn. W niedzielnym meczu w starciu z Piastem Bieruń Nowy zdobyli aż sześć bramek. A, że goście pokonali bramkarza Rakowskiego zaledwie trzykrotnie to dzięki temu Iskra powiększyła swój dorobek punktowy o trzy punkty i w ligowej tabeli wciąż plasuje się na najniższym stopniu podium.
15 października 2011r.

IV liga: Blisko podium

Po sobotniej wygranej przed własną publicznością z AKS Mikołów pszczyńska Iskra awansowała w ligowej tabeli i plasuje się teraz na czwartej pozycji. Mecz z Mikołowem do łatwych jednak nie należał i zakończył się bardzo skromną wygraną naszej drużyny.
15 października 2011r.

Juniorzy: Górnik pokonany, pora na lidera...

Juniorzy młodsi pszczyńskiej Iskry po dobrym emocjonującym i zaciętym meczu pokonali zespół Młodzieżowej Szkółki Piłki Nożnej Górnik Zabrze 5:2. Pszczyński zespół od pierwszych minut narzucił swój styl gry i konsekwentnie grał przez cały mecz co też przyniosło efekt w postaci pewnej wygranej. Zespół gości po raz pierwszy w tym sezonie zaznał zaś goryczy porażki.
15 października 2011r.

Liga Maluchów: Iskra trzecia. Żory odjeżdżają

Miejsce na najniższym stopniu podium zajęła w IV turnieju Ligi Maluchów ekipa Iskry Pszczyna z rocznika 2003. W meczu o ?brąz? podopieczni Ryszarda Tomanka pokonali zespół Cukrownika Chybie 1:0.
14 października 2011r.

Trampkarze starsi: Utrzymali lidera

Dwa gole strzelili gościom trampkarze starsi Iskry Pszczyna. Piłkarzom Piasta z Bierunia Nowego sztuka ta nie udała się ani razu toteż nasza drużyna po końcowym gwizdku po raz czwarty w tym sezonie mogli odtańczyć taniec radości.
14 października 2011r.

Żaki: Rozstrzelali się...

Wysokie zwycięstwo odniosła drużyna żaków MKSu Iskra Pszczyna. W piątkowe popołudnie na boisku w Górze zespół rocznika 2001 był podejmowany przez zespół Nadwiśalna i gospodarz okazali się wyjątkowo gościnni strzelając naszej drużynie tylko jedną bramkę, zaś sami dali pokonać się aż jedenastokrotnie.
10 października 2011r.

Trampkarze młodsi: Nie ma mocnych

Od zwycięstwa do zwycięstwa... a może lepiej napisać od pogromu do pogromu kroczy zespół trampkarzy młodszych z rocznika 1999. W poniedziałek na boisku przy ulicy Łowieckiej zespól Iskry pokonał rywali z Tychów strzelając im aż 25 bramek.
10 października 2011r.

Juniorzy: Krupiński skuteczniejszy

Nie udało się podtrzymać zwycięskiej passy ekipie juniorów pszczyńskiej Iskry. W niedzielę na trudnym terenie w Suszcu zespół juniorów starszych uległ Krupińskiemu 1:3. Spotkanie wcale porażką zakończyć się jednak nie musiało, ale rywale tego dnia byli po prostu skuteczniejsi i potrafili wykorzystać błędy naszej drużyny.
9 października 2011r.

IV liga: Prusek trafia, Iskra wygrywa

Trzy bramki i trzy punkty z Rydułtów przywiozła w niedzielę pszczyńska Iskra. Po dobrym zaciętym meczu pszczyński czwartoligowiec okazał się lepszy o jedno trafienie od rywali. Kolejne dwa gole w sezonie zdobył Bogdan Prusek i przewodzi stawce najskuteczniejszych strzelców.
8 października 2011r.

Żaki: Historyczna wygrana

Dziesięć bramek mogli zobaczyć kibice, którzy sobotnie przedpołudnie przybyli na boisku Orlik w Pszczynie. W starciu żaków Iskry Pszczyna z drużyną MKS Lędziny 7:3 wygrali gospodarze, którzy tym samym zanotowali pierwszą wygraną rocznika 2002 w rozgrywkach podokręgu tyskiego.
więcej »Strefa rodzica
więcej »Najbliższe spotkanie
GKS Urania Ruda Śląska - MKS Iskra Pszczyna
21.04.2018 godz.: 11:00
więcej »Tabela
1. LGKS Podlesianka Katowice 50
2. LKS Pogoń Imielin 49
3. AKS Mikołów 45
4. LKS Unia Kosztowy 43
5. Piast Bieruń Nowy 35
6. MKS Iskra Pszczyna 33
7. LKS Łąka 30
8. KS Górnik 09 Mysłowice 28
9. LKS Ogrodnik Cielmice 26
10. GKS Urania Ruda Śląska 24
11. BKS Sparta Katowice 24
12. LKS Sokół Wola 21
13. GKS Wawel Wirek 20
14. GKS Krupiński Suszec 12
15. MKS Pogoń Ruda Śląska 10
16. GKS Grunwald Ruda Śląska 0
więcej »Najnowsza galeria

Sponsorzy i partnerzy


Copyright © 2011-2018 Iskra Pszczyna Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia