9 lutego 2012r.

Juniorzy: Obozowe granie

W drugim tygodniu zimowego wypoczynku od zajęć szkolnych juniorzy pszczyńskiej Iskry uczestniczą w obozie dochodzeniowym. W trackie tego zgrupowania rozegrane zostały dwa mecze sparningowe. Pierwszy "domowy" z Leśnikiem, drugi wyjazdowy z Piastem.
5 lutego 2012r.

Przekaż 1% na rozwój pszczyńskich piłkarzy

Początek roku to tradycyjnie okres rocznych rozliczeń z fiskusem. W tym roku zachęcamy podatników, aby przekazać 1% podatku należnego na rzecz rozwoju młodych pszczyńskich piłkarzy.
5 lutego 2012r.

Zimowy obóz dochodzeniowy 2012

Od tygodnia trwają ferie zimowe. Szkółka Piłkarska MKS Iskra Pszczyna organizuje w trakcie zimowego wypoczynku obóz dochodzeniowy dla zawodników klubu. Zajęcia rozpoczynamy już w poniedziałek 6 lutego, a potrwają do niedzieli 12 lutego.
4 lutego 2012r.

IV liga: Mocna połówka w Dąbrowie

Kolejny sparing tej zimy rozegrała seniorska drużyna Iskra. Tym razem zespół Jana Żurka na wyjeżdzie pokonał zespół Zagłębiaka Dąbrowa Górnicza. Wszystkie bramki w tym meczu padły już w pierwszych 45 minutach.
30 stycznia 2012r.

Juniorzy: Stal nie pękła na mrozie

W niedzielę 29 stycznia juniorzy młodsi pszczyńskiej Iskry rozegrali kolejny test-mecz w ramach przygotowań do wiosennej rundy rozgrywek. Na sztucznej murawie w Jastrzębiu rywalem podopiecznych Sebastiana Kamińskiego i Artura Zemlaka był zespół juniorów Stali Mielec.
27 stycznia 2012r.

IV liga: Chłodne zwycięstwo z Ruchem

W drugim styczniowym sparingu pszczyńska Iskra okazała się lepsza od młodej drużyny Ruchu Chorzów, a kibice którzy przybyli na boisko Piast w Pszczynie na nudę narzekać nie mogli i zobaczyli w sumie sześć goli.
25 stycznia 2012r.

Treningi najmłodszej grupy

Szkółka Piłkarska Miejskiego Klubu Sportowego Iskra Pszczyna zaprasza serdecznie na zajęcia z piłki nożnej dla najmłodszych adeptów piłkarskiego rzemiosła.
24 stycznia 2012r.

Juniorzy: Zdecydowała pierwsza tercja

Pierwszy w tym roku oficjalny sparing rozegrała drużyna juniorów młodszych pszczyńskiej Iskry. W sobotę 21 stycznia na boisku w Chorzowie pszczynianie zmierzyli się z KS Stadion Śląski.
22 stycznia 2012r.

IV liga: Iskra najlepsza na hali

W rozegranym w niedzielę X jubileuszowym turnieju pszczyńskich drużyn piłkarskich o Puchar Burmistrza najlepsza okazała się drużyna MKSu Iskra Pszczyna. Na hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji pszczynianie zjawili się mocnym składzie z zamiarem zdobycia głównego trofeum i sztuka ta się udała.
21 stycznia 2012r.

IV liga: Remis w pierwszym sparingu

Z blisko półgodzinnym opóźnieniem rozpoczął się pierwszy w nowym roku oficjalny sparing seniorskiej drużyny Iskry Pszczyna. W piątkowy wieczór na boisku Piast w Pszczynie Iskra zremisowała z Czarnymi Piasek.
17 stycznia 2012r.

Prawie podium w Olsztynie

W sobotę 14 stycznia na hali sportowej w Olsztynie koło Częstochowy trampkarze młodsi pszczyńskiej Iskry z rocznika 2000 rywalizowali w XIII Noworocznym Halowym Turnieju Piłki Nożnej. W stawce dziesięciu drużyn Iskra uplasowała się na czwartym miejscu.
16 stycznia 2012r.

KMPP: Mamy trzy medale

Miejsca od jeden do cztery zajęli piłkarze Szkółki Piłkarskiej MKS Iskra Pszczyna w czasie finałowych gier Klubowych mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego. Dwa miejsca na podium przypadły naszym żakom z rocznika 2001, zaś trampkarze młodsi rywalizację ukończyli na drugim i czwartym miejscu.
30 grudnia 2011r.

Bez błysku w czasie Gwiazdki

W dniach 27-30 grudnia na hali Rekordu Bielsko-Biała rozegrany został cykl międzynarodowych turniejów halowych "Piłkarska Gwiazdka - Rekord 2011". Drużyny pszczyńskiej Iskry uczestniczyły w dwóch kategoriach wiekowych. W środę zagrał rocznik 2000 w czwartek 1999. Młodzi piłkarze z Pszczyny zaprezentowali w nich jednak świąteczną formę.
28 grudnia 2011r.

Tryumf w II Świątecznym Turnieju Futsalu

Zespół dziesięciolatków Szkółki Piłkarskiej pszczyńskiej Iskry okazał się najlepszy podczas II Świątecznego Turnieju o Puchar Starosty Pszczyńskiego rozegranego w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie. W finale miejscowi pokonali po rzutach karnych zespół z Zabrza.
25 grudnia 2011r.

Mamy lepsze od synów

Ciekawe wydarzenie miało miejsce w przedświąteczny wtorek. W związku z zakończeniem jesiennych treningów rocznika 2004 zorganizowany został mecz, w którym mamy zmierzyły się ze swoimi synami. Panie podeszły bardzo poważnie do rywalizacji i pokonały swoje pociech zarówno w meczu jak i rzutach karnych.
więcej »Strefa rodzica
więcej »Najbliższe spotkanie
MKS Iskra Pszczyna - LKS Goczałkowice-Zdrój
18.07.2018 godz.: 18:00
więcej »Tabela
1. AKS Mikołów 0
2. AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów 0
3. BKS Sparta Katowice 0
4. Fortuna Wyry 0
5. GKS Urania Ruda Śląska 0
6. KS Górnik 09 Mysłowice 0
7. LGKS 38 Podlesianka Katowice 0
8. LKS Ogrodnik Cielmice 0
9. LKS Pogoń Imielin 0
10. LKS Sokół Wola 0
11. LKS Studzienice 0
12. LKS Łąka 0
13. MKS Iskra Pszczyna 0
14. MKS Lędziny 0
15. Piast Bieruń Nowy 0
16. UKS MK Górnik Katowice 0

Sponsorzy i partnerzy


Copyright © 2011-2018 Iskra Pszczyna Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia