23 maja 2012r.

Żaki: Piłka nie jest sprawiedliwa

Potwierdziło się kolejny raz, że mecze wygrywa nie ten który pięknie gra, lecz ten który bramki strzela. Z przebiegu gry piątkowego meczu Iskra meczu z Pniówkiem przegrać nie miała prawa, a jednak...
21 maja 2012r.

Juniorzy: W ładnym stylu

W niedzielne przedpołudnie na własnym boisku młodzi piłkarze pszczyńskiej Iskry podejmowali drużynę z Suszca i po bardzo dobry meczu pokonali zespół GKSu aplikując rywalom aż sześć bramek.
21 maja 2012r.

Trampkarze młodsi: Leśnik nie dał rady

Bardzo dobrym wynikiem zakończył się kolejny mecz w Tyskiej Ligi Trampkarzy Młodszych. Dobrym wynikiem, ponieważ gra piłkarzy Iskry była wyraźnie słabsza od tej, którą prezentowali w poprzednich meczach.
21 maja 2012r.

Deichmann: Trudny weekend

To był jak dotąd najtrudniejszy weekend dla pszczyńskich drużyn grających na turnieju Deichamnn, czyli Mini Mistrzostwa Europy 2012. Z czterech spotkań udało wygrać się tylko jeden mecz, choć przyznać trzeba, że tym razem rywale byli naprawdę bardzo wymagający.
19 maja 2012r.

IV liga: Zdecydował jeden gol

W sobotnie popołudnie Iskra wyjechała na mecz do Mikołowa i niestety z wyjazdowego meczu wraca z pustymi rękami. O wszystkim zdecydował jeden gol, który gospodarze strzelili na kwadrans przed końcem meczu. Przy odrobinie szczęścia porażki w tym spotkaniu można było jednak uniknąć.
19 maja 2012r.

Juniorzy: Sukces! Mamy awans do Śląskiej!

Dwie kolejki przed końcem ligowych rozgrywek juniorzy młodsi pszczyńskiej Iskry zapewnili sobie awans do Śląskiej Ligi Juniorów Młodszych. Stało się tak dzięki wygranej w wyjazdowym meczu z Józefką Chorzów oraz porażce Górnika Zabrze w Wodzisławiu.
19 maja 2012r.

Trampkarze starsi: Pod kontrolą

Zwycięstwo na trudnym terenie odnieśli trampkarze starsi z Pszczyny. W piątkowe popołudnie w Pawłowicach gracze Iskry mecz mieli praktycznie pod kontrolą, ale nie ustrzegli się także błędów po których stracili dwie bramki.
16 maja 2012r.

Trampkarze młodsi: Zwycięstwo na szczycie

Trudną przeprawę miała w poniedziałkowe popołudnie drużyna Pawła Piszczka. W ligowym meczu z rywalem zza miedzy udało się jednak odnieść cenne zwycięstwo, które przybliża Iskrę do mistrzostwa.
16 maja 2012r.

Żaki: Starszaki lepsze

Zdecydowaną wygraną starszej drużyny zakończył się bratobójczy pojedynek w rozgrywkach Tyskiej Ligi Żaków. Młodsza drużyna walczyła ambitnie, ale nie potrafiła stworzyć zbyt wiele sytuacji podbramkowych i poległa w starciu dwóch zespołów Iskry Pszczyna.
15 maja 2012r.

Deichmann: Nie zwalniają tempa

Z kompletem zwycięstw zakończyły czwarty weekend rywalizacji w Tychach pszczyńskie drużyny. W sobotę młodsi, podtrzymali miano niepokonanych zaś w niedzielę starsi odnieśli kolejne dwa zwycięstwa w turnieju Deichmann czyli Mini Mistrzostwach Europy 2012.
14 maja 2012r.

Juniorzy: (nie)udało się

Porażką juniorów starszych Iskry zakończyło się sobotnie spotkanie 14 kolejki Tyskiej Ligi Juniorów. Z przebiegu meczu zwycięstwo należało się gospodarzom, tyle tylko, że goście z trudem zebrali meczowy skład i trudno było się skupić na walce o korzystny wynik.
14 maja 2012r.

Trampkarze młodsi: Wicelider pokonany

W piątkowe popołudnie spotkały się dwie niepokonane dotąd drużyny drugiej grupy Tyskiej Ligi Trampkarzy Młodszych, stawka meczy była zatem wysoka. Mobilizacja gospodarzy przyniosła jednak szybkie efekty.
13 maja 2012r.

Trampkarze starsi: Pierwsza porażka

Dobre 40 minut nie wystarczyło, aby pokonać wicelidera ligowej tabeli trampkarzy starszych. W starciu dwóch niepokonanych wiosną drużyn Znicz Jankowice lepszy od pszczyńskiej Iskry o jedną bramkę.
13 maja 2012r.

Juniorzy: Drzwi do Śląskiej otwarte

Po domowej wygranej nad drużyną Odry Wodzisław juniorzy młodsi pszczyńskiej Iskry są na najlepszej drodze do awansu do Śląskiej Ligi Juniorów. Mecz z wiceliderem ligowej tabeli Iskra rozegrała tak jak sobie wymarzyła.
13 maja 2012r.

IV liga: Rehabilitacja?

Po słabszych meczach z czołowymi ekipami IV ligi Iskra w minioną sobotę zmierzyła się z walczącą o utrzymanie ekipą Naprzodu Rydułtowy i chciała bardzo się zrehabilitować za ubiegłotygodniową klęskę w Bielsku.
więcej »Strefa rodzica
więcej »Najbliższe spotkanie
MKS Iskra Pszczyna - LKS Studzienice
10.11.2018 godz.: 13:30
Stadion Miejski w Pszczynie
ul. ks. bpa Bogedaina 22, Pszczyna
więcej »Tabela
1. AKS Mikołów 36
2. LKS Pogoń Imielin 32
3. LGKS 38 Podlesianka Katowice 32
4. BKS Sparta Katowice 28
5. MKS Iskra Pszczyna 25
6. MKS Lędziny 24
7. Fortuna Wyry 23
8. UKS MK Górnik Katowice 20
9. GKS Urania Ruda Śląska 19
10. LKS Sokół Wola 17
11. LKS Studzienice 17
12. Piast Bieruń Nowy 16
13. KS Górnik 09 Mysłowice 12
14. LKS Ogrodnik Cielmice 8
15. LKS Łąka 7
16. AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów 5
więcej »Najnowsza galeria

Sponsorzy i partnerzy


Copyright © 2011-2018 Iskra Pszczyna Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia