28 grudnia 2011r.

Tryumf w II Świątecznym Turnieju Futsalu

Zespół dziesięciolatków Szkółki Piłkarskiej pszczyńskiej Iskry okazał się najlepszy podczas II Świątecznego Turnieju o Puchar Starosty Pszczyńskiego rozegranego w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie. W finale miejscowi pokonali po rzutach karnych zespół z Zabrza.
25 grudnia 2011r.

Mamy lepsze od synów

Ciekawe wydarzenie miało miejsce w przedświąteczny wtorek. W związku z zakończeniem jesiennych treningów rocznika 2004 zorganizowany został mecz, w którym mamy zmierzyły się ze swoimi synami. Panie podeszły bardzo poważnie do rywalizacji i pokonały swoje pociech zarówno w meczu jak i rzutach karnych.
24 grudnia 2011r.

Wesołych Świąt

Nadszedł czas bożonarodzeniowych świąt, czas prezentów, czas rodzinnej atmosfery, czas śpiewania kolęd, czas miłości i czas życzeń.
20 grudnia 2011r.

IV liga: Zimowy plan sparingów

Zakończyła się runda jesienna debiutanckiego czwartoligowego sezonu Iskry Pszczyna. Piłkarze zakończyli także treningi w roku 2011. Ładowanie akumulatorów rozpocznie się po świąteczno-noworocznej przerwie.
19 grudnia 2011r.

Trampkarze starsi poza finałem Mistrzostw Powiatu

Niemiłą niespodziankę sprawili trampkarze starsi pszczyńskiej Iskry w ostatnim turnieju eliminacyjnym Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego. Żadna z trzech drużyn nie zdołała wywalczyć przepustki do styczniowych finałów. Tym samym będzie to jedyna kategoria wiekowa w której zabraknie przedstawiciela Szkółki Piłkarskiej MKS Iskra Pszczyna.
13 grudnia 2011r.

Trampkarze młodsi w finałach KMPP w Futsalu

W ślady młodszych kolegów z drużyn żaków poszli starsi zawodnicy Iskry Pszczyna. W rozegranych w sobotę eliminacjach Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu w kategorii trampkarzy młodszych do finałowych zmagań awansowały dwie z czterech drużyn Iskry.
12 grudnia 2011r.

Zmienne szczęście w Raciborzu

Ze zmiennym szczęściem rywalizowali zawodnicy Iskry Pszczyna na turniejach halowych w Raciborzu. W sobotę 10 grudnia trampkarze starsi zajęli szóstą pozycję, dzień później pszczyńskie sidmiolatki rywalizację zakończyły na drugim miejscu!
10 grudnia 2011r.

Podium w Czechowicach

Okres zimowy to czas turniejów halowych. Niemal każda młodzieżowa drużyna Iskry Pszczyna bierze udział w jakiś zmaganiach pod dachem. Przed tygodniem zespół 2003 zakończył rozgrywki Ligi Maluchów. W sobotę z kolei pojechał na turniej do Czechowic.
6 grudnia 2011r.

IV liga: Mikołajkowy remis

W rozegranym 6 grudnia sparingowym spotkaniu Iskra Pszczyna zremisowała z drużyną Górnika Zabrze występującą na co dzień w Młodej Ekstraklasie. Dla podopiecznych Jana Żurka był to ostatni w tym roku mecz.
6 grudnia 2011r.

Żaki: Klubowe Mistrzostwa Powiatu w Futsalu

Dwie z czterech drużyn żaków pszczyńskiej Iskry awansowały do finałów Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w kategorii żaków. W niedzielę 4 grudnia na hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie odbyła się pierwsza odsłona rozgrywek.
5 grudnia 2011r.

Trampkarze młodsi blisko podium

W niedzielę drużyna Iskry Pszczyna rocznika 1999 gościła w Pawłowicach gdzie rozegrała halowy turniej. W pięciu rozegranych spotkaniach pszczyński zespół wywalczył siedem punktów co wystarczyło do zajęcia czwartej pozycji.
3 grudnia 2011r.

Liga Maluchów: Mikołaj w Pszczynie

Drugie miejsce zajęła drużyna Iskra Pszczyna rocznik 2003 w ostatnim tegorocznym turnieju Ligi Maluchów. W rozegranych na hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie lepsi od podopiecznych Ryszarda Tomanka okazał się tylko mistrz jesieni UKS Orlik Czechowice.
3 grudnia 2011r.

Juniorzy: Podium na Stadionie Śląskim

W sobotę 3 grudnia na boisku w Chorzowie juniorzy młodsi pszczyńskiej Iskry rozegrali Turniej Mikołajkowy zorganizowany przez Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji 'Stadion Śląski' w Chorzowie. Piłkarze Iskry spisali się znakomicie kończąc zawody na drugim miejscu.
29 listopada 2011r.

Juniorzy na Ekstraklasie... Futsalu

Ekipa juniorów starszych pszczyńskiej Iskry gra w sezonie zimowym w rozgrywkach Ligi Futsalu Pszczyna-Suszec-Goczałkowice broniąc barw POSiRu Pszczyna. W minioną niedzielę zawodnicy z Pszczyny gościli w Bielsku Białej na meczu futsalowej ekstraklasy.
26 listopada 2011r.

W Chorzowie, Gliwicach i Wrocławiu

Zawodnicy Szkółki Piłkarskiej Miejskiego Klubu Sportowego Iskra Pszczyna w trakcie trwania rundy jesiennej odwiedzili kilka stadionów zespołów Eksraklasy i I ligi.
więcej »Strefa rodzica
więcej »Najbliższe spotkanie
Fortuna Wyry - MKS Iskra Pszczyna
12.08.2018 godz.: 17:00
więcej »Tabela
1. AKS Mikołów 0
2. AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów 0
3. BKS Sparta Katowice 0
4. Fortuna Wyry 0
5. GKS Urania Ruda Śląska 0
6. KS Górnik 09 Mysłowice 0
7. LGKS 38 Podlesianka Katowice 0
8. LKS Ogrodnik Cielmice 0
9. LKS Pogoń Imielin 0
10. LKS Sokół Wola 0
11. LKS Studzienice 0
12. LKS Łąka 0
13. MKS Iskra Pszczyna 0
14. MKS Lędziny 0
15. Piast Bieruń Nowy 0
16. UKS MK Górnik Katowice 0
więcej »Najnowsza galeria

Sponsorzy i partnerzy


Copyright © 2011-2018 Iskra Pszczyna Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia