27 stycznia 2012r.

IV liga: Chłodne zwycięstwo z Ruchem

W drugim styczniowym sparingu pszczyńska Iskra okazała się lepsza od młodej drużyny Ruchu Chorzów, a kibice którzy przybyli na boisko Piast w Pszczynie na nudę narzekać nie mogli i zobaczyli w sumie sześć goli.
25 stycznia 2012r.

Treningi najmłodszej grupy

Szkółka Piłkarska Miejskiego Klubu Sportowego Iskra Pszczyna zaprasza serdecznie na zajęcia z piłki nożnej dla najmłodszych adeptów piłkarskiego rzemiosła.
24 stycznia 2012r.

Juniorzy: Zdecydowała pierwsza tercja

Pierwszy w tym roku oficjalny sparing rozegrała drużyna juniorów młodszych pszczyńskiej Iskry. W sobotę 21 stycznia na boisku w Chorzowie pszczynianie zmierzyli się z KS Stadion Śląski.
22 stycznia 2012r.

IV liga: Iskra najlepsza na hali

W rozegranym w niedzielę X jubileuszowym turnieju pszczyńskich drużyn piłkarskich o Puchar Burmistrza najlepsza okazała się drużyna MKSu Iskra Pszczyna. Na hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji pszczynianie zjawili się mocnym składzie z zamiarem zdobycia głównego trofeum i sztuka ta się udała.
21 stycznia 2012r.

IV liga: Remis w pierwszym sparingu

Z blisko półgodzinnym opóźnieniem rozpoczął się pierwszy w nowym roku oficjalny sparing seniorskiej drużyny Iskry Pszczyna. W piątkowy wieczór na boisku Piast w Pszczynie Iskra zremisowała z Czarnymi Piasek.
17 stycznia 2012r.

Prawie podium w Olsztynie

W sobotę 14 stycznia na hali sportowej w Olsztynie koło Częstochowy trampkarze młodsi pszczyńskiej Iskry z rocznika 2000 rywalizowali w XIII Noworocznym Halowym Turnieju Piłki Nożnej. W stawce dziesięciu drużyn Iskra uplasowała się na czwartym miejscu.
16 stycznia 2012r.

KMPP: Mamy trzy medale

Miejsca od jeden do cztery zajęli piłkarze Szkółki Piłkarskiej MKS Iskra Pszczyna w czasie finałowych gier Klubowych mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego. Dwa miejsca na podium przypadły naszym żakom z rocznika 2001, zaś trampkarze młodsi rywalizację ukończyli na drugim i czwartym miejscu.
30 grudnia 2011r.

Bez błysku w czasie Gwiazdki

W dniach 27-30 grudnia na hali Rekordu Bielsko-Biała rozegrany został cykl międzynarodowych turniejów halowych "Piłkarska Gwiazdka - Rekord 2011". Drużyny pszczyńskiej Iskry uczestniczyły w dwóch kategoriach wiekowych. W środę zagrał rocznik 2000 w czwartek 1999. Młodzi piłkarze z Pszczyny zaprezentowali w nich jednak świąteczną formę.
28 grudnia 2011r.

Tryumf w II Świątecznym Turnieju Futsalu

Zespół dziesięciolatków Szkółki Piłkarskiej pszczyńskiej Iskry okazał się najlepszy podczas II Świątecznego Turnieju o Puchar Starosty Pszczyńskiego rozegranego w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie. W finale miejscowi pokonali po rzutach karnych zespół z Zabrza.
25 grudnia 2011r.

Mamy lepsze od synów

Ciekawe wydarzenie miało miejsce w przedświąteczny wtorek. W związku z zakończeniem jesiennych treningów rocznika 2004 zorganizowany został mecz, w którym mamy zmierzyły się ze swoimi synami. Panie podeszły bardzo poważnie do rywalizacji i pokonały swoje pociech zarówno w meczu jak i rzutach karnych.
24 grudnia 2011r.

Wesołych Świąt

Nadszedł czas bożonarodzeniowych świąt, czas prezentów, czas rodzinnej atmosfery, czas śpiewania kolęd, czas miłości i czas życzeń.
20 grudnia 2011r.

IV liga: Zimowy plan sparingów

Zakończyła się runda jesienna debiutanckiego czwartoligowego sezonu Iskry Pszczyna. Piłkarze zakończyli także treningi w roku 2011. Ładowanie akumulatorów rozpocznie się po świąteczno-noworocznej przerwie.
19 grudnia 2011r.

Trampkarze starsi poza finałem Mistrzostw Powiatu

Niemiłą niespodziankę sprawili trampkarze starsi pszczyńskiej Iskry w ostatnim turnieju eliminacyjnym Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego. Żadna z trzech drużyn nie zdołała wywalczyć przepustki do styczniowych finałów. Tym samym będzie to jedyna kategoria wiekowa w której zabraknie przedstawiciela Szkółki Piłkarskiej MKS Iskra Pszczyna.
13 grudnia 2011r.

Trampkarze młodsi w finałach KMPP w Futsalu

W ślady młodszych kolegów z drużyn żaków poszli starsi zawodnicy Iskry Pszczyna. W rozegranych w sobotę eliminacjach Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu w kategorii trampkarzy młodszych do finałowych zmagań awansowały dwie z czterech drużyn Iskry.
12 grudnia 2011r.

Zmienne szczęście w Raciborzu

Ze zmiennym szczęściem rywalizowali zawodnicy Iskry Pszczyna na turniejach halowych w Raciborzu. W sobotę 10 grudnia trampkarze starsi zajęli szóstą pozycję, dzień później pszczyńskie sidmiolatki rywalizację zakończyły na drugim miejscu!
więcej »Strefa rodzica
więcej »Najbliższe spotkanie
BKS Sparta Katowice - MKS Iskra Pszczyna
23.03.2019 godz.: 18:00
więcej »Tabela
1. AKS Mikołów 40
2. LGKS 38 Podlesianka Katowice 36
3. LKS Pogoń Imielin 34
4. BKS Sparta Katowice 32
5. MKS Iskra Pszczyna 31
6. GKS Urania Ruda Śląska 25
7. MKS Lędziny 25
8. Fortuna Wyry 24
9. UKS MK Górnik Katowice 24
10. Piast Bieruń Nowy 19
11. LKS Sokół Wola 17
12. LKS Studzienice 17
13. KS Górnik 09 Mysłowice 12
14. LKS Ogrodnik Cielmice 11
15. LKS Łąka 10
16. AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów 8
więcej »Najnowsza galeria

Sponsorzy i partnerzy


Copyright © 2011-2019 Iskra Pszczyna Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia