24 września 2011r.

Juniorzy: Dwa oblicza

W sobotnie popołudnie ekipa juniorów starszych Iskry po dramatycznym meczu wygrała wyjazdowy mecz z LKS Studzionka.

IV liga: Porażka po słabym meczu

Pierwsza drużyna Iskry Pszczyna uległa w wyjazdowym spotkaniu VIII kolejki IV ligi zespołowi GKSu Jastrzębie. Jedyna bramka tego spotkania padła już w 18 minucie.

Żaki: Pechowa porażka w debiucie

Po dobrej grze niestety porażką zakończył się debiut w tyskiej lidze żaków z rocznika 2002. Mimo ambitnej postawy nasza drużyna poległa jedną bramką z Goczałkowicami.

Trampkarze młodsi: Kolejny pogrom

Bezapelacyjne zwycięstwo w sobotę odniosła drużyna trampkarzy młodszych pszczyńskiej Iskry. Prowadzeni przez Pawła Piszczka zawodnicy tym razem w wyjazdowym meczu w Jankowicach rozbili gospodarzy 0:13.

Juniorzy: Szczęście było z gośćmi

Czwarty mecz i pierwsza porażka. W sobotni poranek juniorzy Iskry niestety polegli na wlasnym boisku z Piastem Gliwice 1:5. Co prawda wynik nie oddaje tego co działo się na boisku, ale fakt jest taki, że trzy punkty z Pszczyny wywieźli goście.
23 września 2011r.

Trampkarze starsi: (nie)łatwe zwycięstwo

W piątkowe popołudnie swój trzeci ligowy mecz rozegrali trampkarze starsi. Tym razem w Pszczynie gościli zespół Nadwiślana i... choć Iskra panowała na boisku przez całe 70 minut to o zwycięstwo trzeba było walczyć do końcowego gwizdka.

Trampkarze młodsi: A po nocy przychodzi dzień

W miniony czwartek nasz zespół z podciętymi skrzydłami po ostatniej ligowej porażce, ale w bardzo bojowych nastrojach rozegrał mecz z LKS-em Mizerów.

Liga Maluchów: Gościnna Pszczyna

W sobotę 17 września ruszył trzeci sezon Ligi Maluchów, czyli rozgrywek zorganizowanych dla rocznika 2003 i mlodszych. Pierwszym gospodarzem turnieju była drużyna Szkółki Pilkarskiej MKS Iskra Pszczyna.
21 września 2011r.

Żaki: Sokół nie doleciał...

W środowy wieczór na boisku Orlki w Pszczynie miał odbyć się mecz drugiej kolejki tyskiej ligi żaków, w którym MKS Iskra rocznik 2001 zagrać miał z Sokołem Wola. Miał... bowiem do spotkania nie doszło.
18 września 2011r.

Juniorzy: Z tyłu na zero... z przodu też

Bezbramkowym remisem zakończyło się niedzielne starcie juniorów starszych MKSu Iskra Pszczyna z GKSem Pniówek Pawłowice. Choć szanse na gole były z obu stron przez 90 minut na bramki się nie doczekaliśmy.
17 września 2011r.

IV liga: Podział punktów przy Bogedaina

Mimo, że drużyna Iskry już od siódmej minuty prowadziła, a do 53 minuty utrzymywała nawet dwubramkowe prowadzenie w starciu z GTSem Bojszowy zdołała wywalczyć tylko punkt.

Juniorzy: Opóźniona wygrana

Do kuriozalnej sytuacji doszło tuż przed meczem juniorów Iskry z Sarmacją Będzin. Sędzia nakazał bowiem usinięcie stojącej zbyt blisko boiska kuchni polowej, która zagrażała bezpieczanstwu zawodników. Ostatecznie mecz został rozegrany z 40-minuowym opóźnieniem zamiast na boisku bocznym na płycie głównej.

Trampkarze starsi: Punkt na ciężkim terenie

Remis z Lędzin przywiozła w piątek ekipa Henryka Wity. Punkt wywalczony z MKSem wydaje się być sprawiedliwym rozstrzygnięciem meczu.
16 września 2011r.

Żaki: Pomśćili starszych kolegów

W piątkowe popołudnie grupa żaków z rocznika 2001 podejmowała swoich rówieśników z LKS Łąka. Mecz był wyjątkowo jednostronym widowiskiem i zakończył się wysokim zwycięstwem pszczyńskiej drużyny.

Trampkarze młodsi: Mecz ligowy z Łąką

W czwartek 15-go września nasz zespół z rocznika 2000 rozegrał mecz ligowy z zawodnikami z Łąki. Mimo dobrej frekwencji i ładnych bramek Fabiana Pustelnika i Piotrka Nogi nie byliśmy w stanie wygrać ze starszymi o rok zawodnikami 'zielonych'.