12 czerwca 2018r.

Młodzicy: Rekord za mocny

Rocznik 2005 przegrał na własnym terenie z Rekordem Bielsko-Biała, choć do 27 minuty spotkania nic nie wskazywało na taki obrót wydarzeń.
5 czerwca 2018r.

Młodzicy: Punkt na trudnym terenie

Walcząca o utrzymanie w rozgrywkach II ligi wojewódzkiej młodzików D1 drużyna rocznika 2005 zremisowała 1:1 w wyjazdowym spotkaniu z AP Champions Żory.
2 czerwca 2018r.

Młodzicy młodsi: Derby dla nas

Zawodnicy z rocznika 2006 w sobotnie przedpołudnie rozegrali derbowy pojedynek z LKS Łąka. Podopieczni Radosława Rakowskiego oraz Pawła Zjawińskiego pokonali "zielonych" 2:0 przez co na kolejkę przed końcem rozgrywek wskoczyli na fotel lidera.
1 czerwca 2018r.

LA: Jest moc - 9 medali

Dwudniowe zmagania podopiecznych trenera Marka Bieli na Mistrzostwach Śląska Juniorów Młodszych, Juniorów i Seniorów w Częstochowie (26-27 .05) przyniosły aż 9 medali i 8 rekordów życiowych.
30 maja 2018r.

Żaki: Turniej pod okiem Piszczka

W miniony weekend Iskra Pszczyna została zaproszona do Goczałkowic na Turniej o Puchar Łukasza Piszczka.

Orliki: Nowe doświadczenie

W ostatnią sobotę Iskra rocznik 2008 zremisował z Czułowianka Tychy.
29 maja 2018r.

Młodzicy młodsi: Zabrakło cierpliwości

W sobotnie przedpołudnie zawodnicy z rocznika 2006 wybrali się do Wilkowic by rozegrać spotkanie z tamtejszym GLKS-em. Niestety młodzi gracze Iskry wracają bez punktów.

Trampkarze młodsi: Ambitna postawa

W sobotnie przedpołudnie zawodnicy z rocznika 2004 rozegrali kolejny mecz w ramach II ligi wojewódzkiej.
28 maja 2018r.

Orliki: Bez litości

Aż 24 gole padły w sobotnie przedpołudnie na boisku Orlik w Pszczynie. Zawodnicy z rocznika 2007 bardzo pewnie pokonali zespół z Bierunia.

Młodzicy: Pod kontrolą

Rocznik 2005 od pierwszych minut kontrolował spotkanie z Lukamem Skoczów, czego efektem było pewne zwycięstwo.
22 maja 2018r.

Młodzicy: Zabrakło szczęścia

Pomimo dobrej dyspozycji rocznika 2005 w starciu z APN GKS Tychy, podopieczni Tomasza Kropidło ponieśli w wyjazdowym spotkaniu skromną porażkę.

Orliki: Efektowna wygrana

Efektowną wygraną zrewanżowali się zawodnicy z rocznika 2008 drużynie Gol Bieruń, która w pierwszej rundzie na własnym boisku pokonała pszczynian.
20 maja 2018r.

Trampkarze: Ostania akcja

Po bramce w ostatnich sekundach spotkania zespół Iskry zdobywa punkt w Tychach.

Trampkarze: Rewanż z nawiązką

Za wyjazdową porażkę w pierwszej rundzie zrewanżowali się gościom z Wapienicy trampkarze Iskry. W Pszczynie podopieczni Mateusza Bałucha nie pozostawili złudzeń rywalom i odprawili ich z bagażem jedenastu bramek!

Orliki: Przypieczętowli zwycięstwo

W sobotę na boisku orlik w Piasku zakończyły się wiosenne zmagania w pszczyńskiej lidze orlików.