31 sierpnia 2017r.

Żaki: KMPP bez straty gola

W imponującym stylu tytuł Mistrzów Powiatu Pszczyńskiego zdobył zespół Żaków, który zarówno w eliminacjach jak i finałach wygrał wszystkie mecze nie tracąc przy tym nawet bramki!
29 sierpnia 2017r.

Młodzicy: Lokalna dominacja

Rocznik 2005 zdominował rywalizację młodzików w ramach Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego. Podopieczni Tomasza Kropidło zajęli dwa pierwsze miejsca w turnieju.
28 sierpnia 2017r.

I zespół: Przełamanie

Do przysłowiowych trzech razy sztuka. W trzeciej kolejce Zina Klasa Okręgowa Iskra wreszcie zgarnęła komplet punktów. W pokonanym polu zostawiła zespół Piast Bieruń Nowy.

Orliki: Mieli powód do radości

W ostatnią sobotę sierpnia drużyna Iskry z rocznika 2007 została Mistrzem Powiatu Pszczyńskiego w kategorii Orlik.

Trampkarze młodsi: Tylko połowa

W drugiej kolejce II Ligi wojewódzkiej zespół z rocznika 2004 wybrał się do Wodzisławia by rozegrać mecz z tamtejszą Odrą. Bardzo dobra pierwsza połowa, ale fatalna druga i w efekcie zespół Iskry wraca do Pszczyny bez punktów.
25 sierpnia 2017r.

Młodzicy: Nie chcialo wpaść

Jeden z najdalszych wyjazdów tej jesieni ma za sobą rocznik 2005. W drugim meczu II ligi wojewódzkiej podopieczni Tomasza Kropidło ponieśli drugą porażkę pomimo bardzo dobrej gry.
22 sierpnia 2017r.

Trampkarze: Szczęście w końcówce

Sezon 2017/2018 meczem na własnym boisku rozpoczęli trampkarze z rocznika 2003. W meczu otwierającym rozgrywki II Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy po zaciętym i wyrównanym meczu gola na wagę zwycięstwa w doliczonym czasie gry zdobył Jakub Sleziona.

II zespół: Nie dali sobie szansy

Rozkojarzenie w kluczowych momentach czyli na początku pierwszej i drugiej połowy oraz tuż przed przerwą zdecydowały o wyniku niedzielnego meczu.

Orliki: Pewny awans

W niedzielę drużyna wzięła udział w Eliminacjach Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego i zdobywając 1. miejsce w grupie C, awansowała do finału tych Mistrzostw.

I zespół: Nie powinni przegrać

Drugi mecz i druga porażka, tym razem jednak po niezłym meczu, a punkty Iskra utraciła w czwartej minucie doliczonego czasu gry grając na trudnym terenie w Kosztowach.
21 sierpnia 2017r.

Młodzicy: Sukces

W sobotę zawodnicy z rocznika 2006 zagrali w turnieju o Puchar Burmistrza Pszczyny. Gracze Iskry wracają do domu ze srebrnymi medalami co można uznać za duży sukces, bo rywalizowali z rok starszymi kolegami.

Trampkarze młodsi: Nieudany start

W sobotę rozgrywki II Ligi Wojewódzkiej rozpoczęli gracze z rocznika 2004. Niestety w pierwszym spotkaniu Iskra musiała przełknąć gorycz porażki.
15 sierpnia 2017r.

Liga tuż tuż. Zapraszamy na treningi

W miniony weekend swoje pierwsze mecze rozegrały drużyny seniorskie naszego klubu. W dniach 19-20 sierpnia nowy sezon zainaugurują pierwsze grupy młodzieżowe. Kto? Gdzie? Z kim? W jakich rozgrywkach? Poniżej pełna informacja o naszych grupach i starcie rozgrywek. Jeżeli jeszcze nie trenujesz w naszym klubie zachęcamy do kontaktu z naszymi trenerami, którzy pomogą Ci rozpocząć piłkarską przygodę.