Sztab szkoleniowy

MKS ISKRA PSZCZYNA


JANUSZ IŁCZYK

Trener seniorów I zespołu (IV Liga grupa 2)
tel. kontaktowy: 603 856 306


KRZYSZTOF SKIBA

Trener zespołu Rezerw (A klasa Podokręgu Tychy)
tel. kontaktowy: 508 339 526


AKADEMIA MKS ISKRA PSZCZYNA



Trener zespołu Juniorów młodszych B1 (rocznik 2004/2005)

MATEUSZ PELIKAŃSKI
tel. kontaktowy: 690 175 288


Trener zespołu Trampkarzy C1 (rocznik 2006)

PAWEŁ ZJAWIŃSKI
tel. kontaktowy: 669 092 641


Trener zespołu Trampkarz C2 (rocznik 2007)

JAKUB JUCHA
tel. kontaktowy: 692 520 758


Trenerzy zespołu Młodzików D1 (rocznik 2008)

MATEUSZ PŁAWECKI
tel. kontaktowy: 534 048 853

MICHAŁ PRUSEK


Trenerzy zespołu Młodzików D2 (rocznik 2009)

SZYMON FURCZYK
tel. kontaktowy: 697 082 873

RADOSŁAW OPERCHALSKI
tel. kontaktowy: 512 234 040


Trener zespołu Orlików E1 (rocznik 2010)

PAWEŁ OSZEK
tel. kontaktowy: 691 175 720


Trenerzy zespołu Orlików E2 (rocznik 2011)

ARTUR ŻURAWIECKI
tel. kontaktowy: 669 092 641

JAKUB JUCHA
tel. kontaktowy: 692 520 758


Trenerzy zespołu Żaków F1 (rocznik 2012)

SZYMON FURCZYK
tel. kontaktowy: 697 082 873

PAWEŁ OSZEK
tel. kontaktowy: 691 175 720


Trener zespołu Żaków F2 (rocznik 2013)

PAWEŁ ZJAWIŃSKI
tel. kontaktowy: 669 092 641

TOMASZ CEMPURA
tel. kontaktowy: 602 257 526


Trener bramkarzy (roczniki 2004 - 2012)

MATEUSZ POTOCZNY
tel. kontaktowy: 793 012 160


MATEUSZ PELIKAŃSKI

Menadżer Akademii (rocznik 2004 - 2013)
tel. kontaktowy: 690 175 288



AKADEMIA MŁODEGO PIŁKARZA


JAKUB SZROMCZYK

Trener zespołu Skrzatów (rocznik 2014 i młodsi)
tel. kontaktowy: 500 032 157


MATEUSZ PELIKAŃSKI

Menadżer Akademii (rocznik 2011 - 2016)
tel. kontaktowy: 575 723 238
więcej »Najbliższe spotkanie
MKS Iskra Pszczyna - KS Spójnia Landek
10.10.2020 godz.: 15:00
Stadion im. Józefa Waliczka,
ul. Rybacka 4, Góra
więcej »Tabela
1. LKS Unia Książenice 27
2. MKS Odra Wodzisław Śląski 24
3. LKS Bełk 20
4. LKS Czaniec 18
5. KS Rozwój Katowice 15
6. KS Spójnia Landek 15
7. TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 14
8. KS Kuźnia Ustroń 14
9. LKS Orzeł Łękawica 14
10. LKS Unia Turza Śląska 13
11. GKS II Tychy 13
12. LKS Drzewiarz Jasienica 13
13. Odra Centrum Wodzisław 12
14. MRKS Czechowice - Dziedzice 11
15. Jedność 32 Przyszowice 9
16. MKS Iskra Pszczyna 6
17. GKS Radziechowy - Wieprz 6
więcej »Najnowsza galeria

Sponsorzy i partnerzy


Copyright © 2011-2020 Iskra Pszczyna Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia